Forum

Komentarze użytkownika "Gr_s"

Komentarze użytkownika: Gr_s

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-25 13:57
Po pierwsze,nikt tutaj nie wymienia nazwisk i gdybyś miał trochę,odrobinę kultury to wiedziałbyś o tym. To ze piszesz anonimowo nic nie znaczy,anonimowym nie jesteś. Widać ze znasz realia ruchowskie,to daje do myślenia. I jeśli o to chodzi to powiem krótko,jeśli jesteś ajentem to jestes zwykłym chamem,właśnie za podanie nazwiska,które nawet nie wiesz czy ma coś wspólnego z kimś wymienionym przez Ciebie. Czy przypadkiem nie jesteś tym usuniętym wczoraj z naszego profilu? Wydaje mi się ze tak. A dla wyjaśnienia,zdjęcie jest wymagane właśnie dlatego zeby ktoś taki jak Ty nie mógł wejść na ten profil. Człowiek uczy się na bledach i my też żeśmy się nauczyli. A pani nie ma zdjęcia profilowego bo ma zdjęcie w grupie. Po tym co zrobiłeś jesteś po prostu kapusiem,jestem i tym czymś komu nie powinno się podawac ręki. Chyba niedokładnie czytałeś posty i dlatego nie znasz historii ze zdjęciami na profilu. Na koniec,tak się składa ze ja ta umowę jeśli będę miała dostać to podpisze bo jestem w takiej a nie innej sytuacji i rozumiem tych którzy będą zmuszeni ją podpisać. Nawoływać do tego zeby nie podpisywać nikt z nas nie będzie bo jest to nierealne ale co Ty mozesz o tym wiedzieć,Ciebie los innych nie interesuje,Ty jak Judasz za 30 srebrników jestes w stanie sprzedać innych Agentów.

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-24 21:30
Mam prośbę, mógłbyś podać maila albo napisać na mojego, chciałam o coś spytać :)

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-24 21:12
jak nie chcesz oficjalnie tutaj odpowiedzieć to może na maila?

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-24 21:11
j 23 znowu nadaje- podpisałeś? czy to tajemnica?
:D

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-24 21:09
Chciałabym widzieć tą umowę. A to nie ma być umowa o pracę, czy może ja czegoś nie rozumiem. Może naszemu partnerowi biznesowemu coś się pomyliło? Są teraz w trakcie zmiany siedziby,może jakiś prawnik otworzy komuś oczy

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-23 14:06
Kinga, rozliczyli Cię czy dalej czekasz?

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-23 12:58
no tak, w nowych umowach jest zakaz konkurencji. Stare tego nie mają ale nie wiem czy przypadkiem w takim własnie wypadku firma nie zrobiłaby z tego użytku. Trzymanie dwóch srok za ogon? Oj nie ładnie

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-23 12:21

papuszkadobraduszka / 83.30.180.* / 2013-06-23 12:12 + - 0usuń
w tym wypadku po drugiej stronie jest idiota....

też tak myślę :)

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-23 11:55

rozpracowałas mnie gratuluje ale troszke Ci to zajęło..nie mam kiosków KS tez nie jestem ..to jest internet nigry nie wiesz kto jest po drugiej stronie ..

Oczywiście że nigdy nie wiesz kto jest po drugiej stronie ale widzisz Ty się czegoś boisz bo podajesz fałszywe dane, ja jestem Twoim przeciwieństwem. Ty jesteś tchórzem bo tylko tchórz ukrywa się, pisząc anonimowo. Ale nie wierzę że nie masz nic wspólnego z Ruchem, o tym żre nie masz kiosku wiedziałam w ub.r. gdy pisałaś o mm. Wcale też nie zdziwiłabym się gdyby okazało się ze jesteś facetem

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-23 11:47
w tym interesie? mówisz o Ruchu? Niezbyt długo ale wystarczająco. I nie wierzę ze nie masz z Ruchem nic wspólnego
Tylko ze ja to lubię,bo lubię pracę z ludźmi i chwilowo mi to odpowiada. Poza tym nie lubię się poddawać. No i jednak naiwnie może ale wierzę ze ktoś przejrzy na oczy i zda sobie sprawę że wielkością tej Firmy są ludzie w kioskach i jeśli nie chcą upadłości to powinni skorzystać z doświadczenia agentów a nie tych wszystkich managerów,tych niby ekspertów
ekspert wie co trzeba powiedzieć, a fachowiec wie, co trzeba ZROBIĆ

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-23 11:40
do dużych prowizji???? chyba żart. Znajomi prowadzili kiosk kupę lat, właśnie zrezygnowali bo:
stawki prowizyjne od lat nie były zmieniane i mimo że ceny artykułów łącznie z papierosami szły w górę to prowizja jakoś nie bardzo. Bajki możesz opowiadać tym co dopiero wchodzą w tą Firmę która mnie, jak zawsze powtarzam, kojarzy się ze szczęśliwym okresem życia.
Ciekawe jak długo Ty w tym jesteś, w Ruchu oczywiście

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-23 11:35
oczywiście że stara, przecież niżej pisze
stare ale....

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-23 00:37
http://www.portalspozywczy.pl/handel/artykuly/wywiad-z-prezesem-icentis-w-czerwcu-ruch-ujawni-strategie-rozwoju,51183.html

stare ale....

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-23 00:27

ja mam punkty w Bytomiu i Katowicach..

Tak sie składa że nikt kto ma psd w Bytomiu nie ma ich w Katowicach. W Bytomiu w tamtym okresie tylko jedna osoba miała 2 punkty. Więc??
Albo chciałaś pokazać jaka to jesteś bogata w kioski albo w ogóle nie jesteś tym za kogo sie podajesz co jest już bliższe prawdy

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-22 22:53
Ma Danuta na imię ???????????????????
Jesteś pewna? a możesz coś więcej na ten temat???

Najnowsze wpisy