Forum

Komentarze użytkownika "Gr_s"

Komentarze użytkownika: Gr_s

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-08-22 20:37
poklikajcie jeszcze aż będzie -666 na zdrowie zarządu

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-08-22 20:36
Powaleni to mało powiedziane, ciekawe ile przy moich głównych komentarzach jest teraz minusów :P

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-08-20 16:23
Piszesz o minusach a oni Cię plusami zasypują :D

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-08-15 17:33
Nad skomentuj masz + i - a obok tego albo 0 albo jakaś tam liczba. Jeśli więcej jest minusów to jest np. -15 Przy moim wpisie że "prowadzący kiosk nie powie..." w tym momenci jest 30. Gdy najedziesz na tą liczbę myszką to zobaczysz ze oddanych głosów było 2118, z czego za jest 1074 a przeciw 1044. Komuś się nbardzo nudzi i w dni robocze, jak zauważyłam klika w ten minus tak żebyu obok pokazała sie cyfra z minusem. Wiem, że niektórzy dla równowagi :) klikają w + i stad potem takie ilości oddanych głosów. To jest śmieszne ale i żałosne jednocześnie. Widać jak bardzo kogoś prawda boli.

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-08-15 17:25
bo prasa jest wyliczana w cenach zakupu i tego nie sprawdzisz ani nie dojdziesz czy taka jest rzeczywiście wartość

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-08-13 12:01
hahaha, dzisiaj chyba był kolejny :P z dopiskiem pilne/poufne

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-08-13 00:45
a może dalej będę pisała o tym co wiem co się dzieje? chora firma bo inaczej tego nie można nazwać.

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-08-12 17:35
czyżby płacili za siedzenie i klikanie w minusik? żałosne ale na zdrowie

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-08-10 12:59
Pewnie na Harcerskiej :)

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-08-10 11:38
Basa, rozumiem że jesteś na UAS, nawet nie jest ważne 4,5,6,7,8 czy 20, ważne ze UAS i dlatego bilety nadziela słynny APO AUTOMAT. Sprawdź co pisze na fakturze. Gdy jest realizacja tego co Ty zamówiłaś masz numer swojego PSD, APO AUTOMAT to z automatu nadzielone wg nie wiadomo jakiego przelicznika, bo gdyby tak było to powinno byc uwzględniona Twoja sprzedaż i to co masz w kiosku. Może Ci sie stany nie zgadzają i system (ten genialny) widzi coś czego Ty wcale nie masz w kiosku. W ub.r. pisałam w sprawie biletów do Warszawy. Dostałam taką odpowiedź:
"wszystkie zamówienia pod bilety
okresowe dla GOP planowane są na przełomie pierwszej i drugiej dekady
każdego miesiąca. Następnie plan zamówienia przesyłany jest do
Kierowników Sprzedaży w celu akceptacji
> i ewentualnych korekt, które zawsze są uwzględniane. Plan zawiera
potencjał sprzedażowy PSD, skorygowany o bieżącą wielkość zapasu w
punkcie – w tym miesiącu uwzględniony został także ubiegłoroczny
wzrost, który wystąpił na przełomie miesięcy: sierpnia i września
> 2012 roku."
W tym roku, od jakiegoś czasu, chyba 3 miesiecy, nadział biletów miał sie odbywać bez pośrednictwa KSa ale słyszałam ze niektórzy zbierają zamówienia na bilety miesięczne. Nie potrafisz załatwić ani dowiedzieć się niczego od KSa, pisz do Warszawy

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-08-08 16:27
przed chwilą było na minusie chyba 48 a teraz zostało -3

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-08-08 16:25
chyba wszyscy w Ruchu siedzą i klikają w ten minusik. Możecie sobie klikać, za przeproszeniem, [...] Prawda właśnie tak wygląda a jak mało tego co wyżej napisałam to mogę podać dookładne adresy kiosków gdzie te fakty miały miejsce więc klikajcie sobie na zdrowie. Prawdy nie zaklikacie. I jak powiedział mecenas, wszystko można napisać i powiedzieć ale musi to odpowiadać stanowi faktycznemu,musi być prawdą. A takich faktów to ja mam jeszcze trochę w zanadrzu :)

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-08-06 20:59
Jeśli prawda jest przesadzaniem to rzeczywiście.Ale jakoś nie pamiętam. I owszem, jak Kuba Bogu... czyli jak firma ajentowi, tak ajent firmie. I nic dobrego o współpracy powiedzieć niestety nie mogę. Jedyne co było dobre to kontakt z klientem i kontakt ze zwykłymi pracownikami, a takich było kilka osób zaledwie. Reszta to obłuda i zakłamanie.

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-08-05 16:36
ja mam zablokowane dodawanie komentarzy bo prawda bardzo boli. Próbowano mi wmówić i tą samą plotkę puszczono w Warszawie o moich niby komentarzach godzących w dobre imię tej firmy. Zapomnieli ze sami sobie strzelili w stopę a moje komentarze jak dotąd opierały sie na prawdzie i faktach i dotąd, mimo obietnicy, nikt nie wskazał mi żadnego uchybiającego komentarza. Ale co pan z Katowic naopowiadał bajek w Warszawie to naopowiadał bo jak słyszałam, dyrektor w Warszawie nie ma czasu żeby p********* się zajmować. A ja dotąd nie wiem czy to magiel, czy poważna firma

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-08-05 16:31
to widzę że się bardzo zasłużyłaś :P

Najnowsze wpisy