Forum

Komentarze użytkownika "Gr_s"

Komentarze użytkownika: Gr_s

Re: RUCH

Gr_s / 2012-10-26 22:37
Właśnie dlatego zadzwoniłam bo nie podoba mi sie to co dostałam. To znaczy samej makiety nie widziałam bo przychodzą jeszcze stare specyfikacje ale wystarczyło mi to co zobaczyłam w tej instrukcji którą dzisiaj przysłali. A że jestem u********* kobietą to zaraz zaczęłam dzwonić. Pisali żeby zgłaszać uwagi no to zgłosiłam, że jest to do kitu a ten geniusz c to wymyślił powinien dostać Nobla i ze wątpię w to żeby było to ułatwieniem. Ponieważ odpowiedź na infolinii jakoś mnie nie przekonywała to dlatego spytałam o maila do kogoś wyżej. Nie podoba mi się to, ale dokąd sama tego nie zobaczę to co mogę powiedzieć? Narazie jestem na nie, po przeczytaniu tych wszystkich opisów. To wyliczyć, tamto przemnożyć, inne dodać. Takie kręcenie się po omacku. Nie podobają mi sie ani te dokumenty, ani te na prenumeratę teczkową. Tylko ze niczego to nie zmienia. Oni tego nie wycofają a my możemy sobie popyszczyć na forum i tyle. Nie ma jedności bo każdy dba tutaj o własny tyłek. Trudno jest zebrać grupę na terenie jednego miasta, więc co chcecie zmienić i w jaki sposób.
Wszyscy narzekają na noszenie pieniędzy na pocztę ale noszą. I tak jest ze wszystkim

Re: RUCH

Gr_s / 2012-10-26 22:22
jasne, premię. Chyba coś Ci zaszkodziło. Napisałam to co usłyszałam że waga działa w obie strony. Też spytałam czy teraz na kioskach pojawią się wagi bo ja nie mam wyczucia ani wagi ani prędkości samochodu, skąd ma wiedzieć czy to jest 12 kg czy może już 15. I czy przypadkiem nie powinno byc tak że my również powinniśmy dostawać paczki do 12kg. Odpowiedź była ze tak, paczki mają być do 12kg a jeśli jest więcej to mamy to zgłaszać.
ZADOWOLONA?
Jak myślisz, co miałam napisać po takiej rozmowie? że my musimy odbierać paczki po 30 kg a odsyłać do 12? Niektórzy chyba juz zatracili kontakt z rzeczywistością. Mam zmienić fakty żeby ładnie wyglądało na forum? Tak? Napisałam to co usłyszałam. I jeszcze jedno, to nie była rozmowa tylko z infolinią bo to co tutaj napisałam to rozmowa z koordynatorem (kobieta) Nie wystarczyło mi to co usłyszałam na infolinii i chciałam żeby podano mi adres do kogoś do kogo mogę wysłać maila, bo chcę wiedzieć więcej. Dostałam nr tel. do koordynatorki właśnie. I tyle w tym temacie. Czytać trzeba ze zrozumieniem.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-10-26 19:02
Chyba Cię rozczaruję, waga działa w obie strony.Jeśli dostaniesz paczki przekraczające ta wage to zgłaszasz. Poza tym, masz podany numer telefonu, zadzwoń. Ja dzwoniłam i na wszystko co mnie interesowało otrzymałam odpowiedź. Może jednak należy poczekać, zobaczyć i dopiero zabierać głos. A może coś, co jest problemem dla jednego, dla dziesięciu innych osób juz nim nie jest.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-10-25 21:05
Koszty przerosną zyski. Ogrzewanie i oświetlenie to będą astronomiczne kwoty a przecież te nowe kioski są rozświetlone niczym choinki w Boże Narodzenie. Szkoda tylko że nijak ma się to do towaru w kiosku

Re: RUCH

Gr_s / 2012-10-25 21:00
Nikogo to nie bawi bo jak może bawić brak prasy w kiosku.
I jeszcze jedno, nie wiem jak z innymi ale nigdy nie miałam problemu z dostaniem prasy. W Kolportażu (Mysłowice) jest bardzo miła Pani i zawsze pomoże. Nie pamiętam żebym nie dostała jakiegoś pisma czy gazety.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-10-25 20:55
Prenumerata w Katowicach a raczej w Mysłowicach, jest na wylocie. Dzwoniłam chyba 22, wkurzyła mnie ta płachta do wypełnienia, no i dowiedziałam się, że od listopada wszystko będzie załatwiane przez Warszawę.Pani powiedziała, że takie jest podziękowanie po 33 latach pracy,że zawsze, odkąd pamięta było mówione że mają dbać o kioskarzy bo to dzięki nim mają utrzymanie, teraz nie ma nic.

Oni są naprawdę nienormalni. Taki duży okręg i w Warszawie prenumerata a, za przeproszeniem, pipidówki mają na miejscu. Kto tym rządzi,o ile w ogóle ktoś rządzi?

Re: RUCH

Gr_s / 2012-10-24 23:00
jeśli to prawda to raczej bezmózgi

Re: RUCH

Gr_s / 2012-10-24 22:49
Podpisałeś ta nową umowę? widziałeś ją? może podaj tutaj jej fragmenty bo jak dotąd co chwilę ktoś pieprzy o nowych umowach a konkretów żadnych.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-10-24 22:43
Tak?????????????????? a niby gdzie tak jest? bo jakoś nic nam o tym nie wiadomo

Re: RUCH

Gr_s / 2012-10-24 20:02
Jak myślicie, prawdziwe? Ciekawa rozmowa kioskarza z reklamacją

http://www.youtube.com/watch?v=OgpdC_-DBOI

Re: RUCH

Gr_s / 2012-10-21 21:31
Znawcy,wielcy menadżerowie a byki takie walą że szok. Jak świat światem farmaceuta, farmaceutyki, farmaceutyczny pisało się przez "U" ale nasi wielcy,biorący zapewne kupę kasy, piszą "farmacełtyki"
Czepiam się? Może, ale od niektórych osób wymagać należy poprawnej pisowni.
Ten pechowy wyraz pochodzi z komunikatu na kasie

Re: RUCH

Gr_s / 2012-10-18 08:32
Do zwrotu idzie Disney przedstawia dod.bransoletka, gdyby ktoś szukał to chodzi o Merida waleczna.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-10-13 19:29
i zawsze mieć towar w kiosku?? Stuknij się w to co ludzie mają na karku (podpowiem, w głowę) a potem ul. Wronia 23 Warszawa tel. na recepcję 225861498, poproś Prezesa np i spytaj dlaczego nie ma w kiosku towaru. A jakbyś była na Śląsku i trafiła na mnie, to bardzo chętnie pokazałabym Ci swoje zamówienia i faktury z dostaw. Dopiero wtedy mogłabyś coś powiedzieć. Problem jednak w tym, ze wtedy musiałabyś zamknąć swoją buźkę. I ostatnia rada, spojrzyj na siebie jako klienta. Wam się wydaje że kim jesteście? Każdy z nas też jest klientem ale nie wyobrażam sobie ze mogłabym być tak bezczelna i chamska jak niektórzy z Was. Na szczęście w moim kiosku z takimi osobnikami nie mam do czynienia, czasem, raz na miesiąc może się trafić nawiedzony ale jest to obcy klient. Tak więc pretensje o brak towaru j.w. a co uprzejmości to jakoś nie bardzo Ci wierzę.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-10-07 17:38
branie pieniędzy za podpisanie umowy to korupcja, to sugerujesz? a więc powinnaś zgłosić to do prokuratury. Taki masz obowiązek.Nie można bezkarnie pleść co ślina na język przyniesie czy co uroi się w głowie. No chyba że cierpi się na chorobę psychiczną. Nie jestem młoda a wprost przeciwnie. Kiosk prowadzę od ub.roku i nikomu nie dawałam żadnych pieniędzy. Nie wyobrażam sobie, w którym momencie można dać kasę i niby komu? Może to Ty, zaczynając dawno temu,jeśli w ogóle pracujesz w kiosku,dawałaś komuś kasę za załatwienie pracy. W takim razie moja droga, popełniłaś przestępstwo. Popieram gorollkę - mamba.
I przestań pieprzyć że komuś za darmo coś się należy,też sądzisz wg siebie? bo póki co, to na kioskach nic za darmo nie ma. Chyba że miałaś na myśli stanie po 12-13 godzin w kiosku bez papierosów,biletów. Tak, to jest stanie za darmo, za to nie dostaje się pieniędzy. Nie ma sprzedaży=nie ma prowizji. Skąd Ty się urwałaś?

Re: RUCH

Gr_s / 2012-10-01 19:38
jakie potwierdzenia wpłat? Chyba Cię pogięło. To jest mój dowód wpłaty do banku czy teraz na pocztę

Najnowsze wpisy