Forum

Komentarze użytkownika "Gr_s"

Komentarze użytkownika: Gr_s

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-12 21:47
Jakoś nie widzę żeby ktoś się użalał nad sobą. Każdy pisze co go boli i co mu w pracy przeszkadza. I każdy musi z czegoś żyć. Ja mam to szczęście że pracuje wtedy kiedy mam ochotę.Nie pracowałam w Ruchu i też żyłam, nie wiem czy nawet nie lepiej. Ale nie o mnie chodzi ale znam ludzi w kioskach. Niektórzy pracują dziesiątki lat i jak się ich teraz traktuje,co? A gdzie oni mają szukać teraz pracy? Kto przyjmie kobietę po 50 do pracy? Skończ z tymi swoimi głupimi a jednocześnie podłymi odzywkami "jak się komuś nie podoba.." Bo to jest podłe. Owszem, jak się komuś nie podoba można odejść, tylko wbij sobie w to coś, co ma się na karku, że nie każdy ma gdzie odejść i na tym właśnie Ruch żeruje. Nie ma dnia żebym nie słyszała o ludzkiej tragedii ale co Ty możesz o tym wiedzieć siedząc w domu( ludzie na Ciebie pracują)i licząc ile zarobisz w danym miesiącu oraz sprawdzając kto był na forum i ile razy. Pamiętaj też o jednym, że zło czynione,wraca do człowieka, tak samo jak i dobro,uważaj na ludzi pnąc się w górę, bo możesz ich spotkać spadając w dół. Też Ci życzę spokojnej nocy.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-12 21:34
Coś Ci przeszkadza? Ty i ten Twój gość macie jakieś zwidy, proponuję lekarza. Załatwiłabym Ci ale niestety działam w innej dziedzinie a nie w psychiatrii. Jak już tak bardzo Ciebie, czy gościa interesuje to zobacz sobie godziny wpisów i będziesz wiedzieć czy ktokolwiek siedzi tutaj 24godz. A do roboty to sama się zabierz, bo mając podobno 4 punkty, to byłoby co robić ale Ty się uważasz za burżujkę, ludzie na kiosku na Ciebie robią. I wracając jeszcze do tych punktów to te w Katowicach chyba na kogoś innego są a nie na Ciebie, bo co do Bytomia to 2 nawet mogłyby byc.Mario? Tak masz na imię? I kolejna sprawa.Pisząc chyba,na 99% przedzieliłam to ... (kropkami) rozumiesz? I zapamiętaj sobie jedną rzecz, Ty na pewno nie będziesz mi mówić czy mam się roboty chwycić czy nie. Za cienka w uszach jesteś.Za kogo Ty się uważasz,co? "Bywalec forum" i to ma świadczyć że ktos siedzi 24h? No pogratulować inteligencji i wiedzy i w ogóle.Załóż sobie prywatne forum i tam możesz strofować do woli każdego, jeśli w ogóle ktoś chciałby tam zajrzeć, a tutaj, nie Ty ustalasz kto może wchodzić a kto nie. I nie ma znaczenia czy ktoś pracuje dla Ruchu czy już nie. Forum jest otwarte,ogólnodostępne. Może już pora żeby to do Ciebie dotarło.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-11 21:49
jak w Ruchu będzie dobrze to będziemy pisać pochlebne rzeczy ale póki co to niestety

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-11 21:03
Mylne dane bo Goetla w Katowicach to już sprzedane...chyba...na 99%

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-11 21:02
Ja nie siedzę w pustym kiosku.Jest zaopatrzony i to naprawdę ponad normę że się tak wyrażę. Gdybym powiedziała inaczej skłamałabym.Ale nawet mimo tego towaru to i tak nie jestem zadowolona. To co dzieje się w tej firmie woła o pomstę do nieba.I to traktowanie kioskarzy jak niewolników,mają nie gadać tylko zap...Zgroza.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-09 17:28
co nazywasz "p" Jakoś nie zauważyłam żebym siedziała tutaj 24/dobę, może pomyliłeś/łaś mnie ze sobą. Siedzisz i z cichacza obserwujesz co kto pisze. Ty wolisz gdy są tu pisane p******* w stylu "kupuje nas biedronka" "przejmuje nas tesco" czy teraz że "towar będzie z żabki" Drażni Cię gdy ktoś zadaje konkretne pytania, jak to wyżej na temat sposobu zatrudnienia w Warszawie. Jesteś jednym z nich? Minusy przy Twoim poście mówią za siebie

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-09 11:49
Warszawscy kioskarze,uważacie się za coś lepszego? Pytałam kilka razy czy macie umowy o pracę, czy musicie również nosić pieniądze do banku bądź na pocztę. Moje pytanie nie wzięło się z powietrza. Jakiś czas temu był konkurs "Graj i Wygrywaj" Już w maju pracownicy sieci Ruch mogą walczyć o nagrody!...Dotyczyło to kiosków Ruchu? Dlatego pytałam o umowy i odnoszoną kasę.Tak trudno jest Wam odpowiedzieć?

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-09 11:41
ciekawa jestem kiedy dojdzie do jakiegoś napadu na ajenta Ruchu, skoro był napad na inkasenta to nie łudźcie się że nas to nie spotka. Ruch umywa rączki bo co mu tam ajent. Macie ubezpieczenie na przenoszenie pieniędzy?

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-08 19:33
jeszcze lepsi niż Ruch......

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-07 21:36
ale nowy jak przejmował to razem z ludźmi w kioskach a wiec chyba powinna być jakaś ciągłość. Normalnie to tak wygląda, i Pan Bóg jeden wie jaka była umowa pomiędzy poprzednim a obecnym właścicielem.

A przy okazji, spytałam o podjazdy inkasa bo @ja1 mówiła ze powiedzieli jej że 50zł. Bzdura, nie jest to 50zł i nikt nic takiego nie mówił. A dogadać się można. Można byłoby założyć stowarzyszenie i jako organizacja, podpisać umowę. W każdym mieście, jeśli duże powstaje jedno a jak małe miasto to można z sąsiednim połączyć. Jako stowarzyszenie łatwiej byłoby rozmawiać. Tyko co z Warszawą?Oni pomocy nie potrzebują jak widać

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-07 19:41
Czegoś nie rozumiem.Czy na tym forum nie ma nikogo z Warszawy? Pytałam czy pracują na umowy o pracę i czy oni też zostaną pozbawieni inkasa, no i cisza. Mam rozumieć że jednak w Warszawie sa umowy a inkaso będzie podjeżdżało po pieniądze? A czym stolica różni się od reszty kraju?
Nikt z warszafki nie ma odwagi napisać?

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-07 19:35
oni sa rąbnięci i to zdrowo. Z powodu 2 klientów na godzinę sterczeć w kiosku?

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-06 21:30
Wg przepisów muszą byc spełnione wszystkie.Nie może być tak że tylko 2. Dzisiaj w dodatku do Prawnej było o umowach śmieciowych i była wymieniona umowa agencyjna.Jutro mają mi dosłać

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-05 23:06
Zgadza się napisałaś że współpracujesz z inną firmą ale było to napomknięcie, a tutaj gdy była mowa o Ruchu napisałaś to co wyżej. Piszesz o wpłatach w momencie gdy piszesz o Ruchu więc czytam tak jak piszesz. A na temat obrotów na koncie nie swoimi pieniędzmi to moje informacje pochodzą z us, nie opieram sie na wiadomościach jedna baba drugiej babie.Zawsze szukam wiadomości u źródła a nie po kątach czy na forum. No chyba ze ktoś napisze ze info ma z jakiegoś urzędu.Takie wiadomości jednak i tak sprawdzam. Poza tym, zrobię wyjątek i coś Ci napisze. Z racji tego czym sie zajmuję musiałam ukończyć kurs organizowany przez Generalnego Inspektora Informacji Finansowej z zakresu obowiązków związanych z przeciwdziałaniem praniu pieniędzy oraz przeciwdziałaniem finansowaniu terroryzmu. Na zaświadczeniu masz podane dane i nazwę firmy bądź organizacji dla której pracujesz czy działasz. I tyle :)

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-05 21:17
Zanim to długie niżej to jeszcze taki kwiatek.
Ale to niżej na dobranoc tez można przeczytać :)
Inkaso proponowało Ci odbiór kasy za 50zł?a to ciekawe.A po co mieli Ci proponować skoro jak sama piszesz, już kilka lat wpłacasz na konto? Piszesz i sie w tym gubisz. Człowiek który mówi prawdę nie poplącze się a ten który kłamie zawsze prędzej czy później wpada
Widzisz, ja tez z nimi rozmawiałam ale ja, mogłam rozmawiać bo ode mnie zabierają kasę codziennie a Ty jak wszyscy mogli przeczytać wpłacasz na swoje konto. I co, oni przyjechali Ci to zaproponowac mimo że nie odbierali od Ciebie kasy? Wymyśl teraz jakąś wersję, mogę Ci kilka podsunąć

ja 1 / 83.242.93.* / 2012-09-04 20:33
„…jakas musisz im pieniadze przelewac ja tak robie juz dobre kilka lat i jakos nikt mi nie zarzucił prania pieniedzy tylko to musi byc konto gospodarcze a nie prywatne …”.

Najnowsze wpisy