Forum

Komentarze użytkownika "Gr_s"

Komentarze użytkownika: Gr_s

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-02 14:49
US sprawdza i owszem ale wątpię żeby miał się do czego doczepić jeśli chodzi o sprzedaż w kiosku.Jeśli już to o prowadzenie własnych ksiąg rozliczeniowych. Nabijam na kasę sprzedaż więc mogą mnie pocałować. Jeśli chodzi o Ruch to już nie jest takie oczywiste. Widzę to na przykładzie papierosów a u innych jeszcze biletów. Towar źle spisany na co dowody mam w ręce. A oni wg pani z Ruchu sprawdzają z tym co w SAPie, tyle tylko że w SAPie sa cuda. Nie pisz wiec że nie ma się czego bać, bo to Ty będziesz udowadniać że nie ukradłaś ich towaru.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-02 14:45
mam latać po mieście z kasą? to już jest najbardziej debilny pomysł na jaki mógł ktoś wpaść.A przepraszam bardzo, czyja to jest kasa? moja czy Ruchu? jak dla mnie to pieniądze mogą leżeć w kiosku do czasu aż przyjedzie po nie ich pracownik, np KS. Podpisze odbiór gotówki i wszystko. Mało jest napadów? Tylko idiota i to taki całkowity idiota może na to wpaść. A kto będzie odpowiadał za kradzież kasy? a co jak zostanę kaleką? Czas poszukać innego zajęcia. albo otworzyć swój własny kiosk bo to jest parodia handlu a nie handel.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-02 14:01
Możesz sobie prosić,na tym forum jest dziwna zasada. Wrzuca się coś, jedno zdanie i na tym koniec. I jak się potem dziwić że Ruch ma kioskarzy za debili jak nie potrafią konkretnie napisać. Pewnie mają niezły ubaw że ktoś rzuci hasło a cała reszta jak pieski skomli o dokładniejszy opis sytuacji.Sorry ale nie da się tego inaczej napisać. Każdy z nas wie jak czekamy na opis kolejnego spisu a tu wchodzi za przeproszeniem taki myślący inaczej i pisze -miałam/łem spis, nic się nie zgadza. NO jest to mądre? Na pewno nie. Kolejny zaraz napisze że nikt nie siedzi non stop na kompie.Owszem, nie siedzi i nie musi.Wystarczy ze od razu napisze sie konkretnie jak było i tyle.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-02 13:55
skąd jesteś? na Śląsku o markerach nic nie wiem.Tak jak i o taśmach.Przysłali te same koperty co były cały czas.
Piszecie tak jakbyście chcieli sensacje wywołać. Juz kiedys pisałam że jak ktoś coś pisze to niech pisze to jasno a nie takie - miałam spis nie potrafią rozliczyć.A moze napisac jak ten spis robiono? przecież nie wszyscy go mieli po raz drugi.Taki kłopot? to nie pisz wcale spisie jak tak ma to byc napisane

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-01 23:47
Możesz coś więcej o spisie?Jak Ci sie nie zgadzało? jak spisywali. Nie chcesz pisać tutaj to napisz na maila. Jak słyszę co jest na niektórych kioskach, o swoim nawet nie mówię, to naprawdę strach się bać.Skąd jesteś?

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-01 19:37
jakie taśmy? u nas przysłali te same kopert które były i nowe bloczki wpłat. Oszczędności jak diabli. I jak ma tu być dobrze

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-01 19:34
Mnie? w niczym. Skąd ten pomysł? Jestem tylko zdziwiona że tak szybko znalazłaś forum. Mnie jakoś nie przyszłoby do głowy pisać tego typu komentarze w takim miejscu. Prędzej napisałabym do Ruchu i to byłoby normalne. Nie mogę kupić gazety a oni mają taka dup... reklamę. Jak pojedziesz brudnym, upacianym autobusem to będziesz szukała forum czy napiszesz do firmy? Zrozumiałabym, gdybys wysłała choćby maila do Ruchu z zapytaniem dlaczego tak jest że brakuje prasy i dopiero wówczas pisała tutaj ale nie,typowy prosty klient. Najlepiej z atakiem na kioskarza.Jak w markecie, kto jest winny że cena inna przy kasie? kasjerka.Pomyśl najpierw zanim napiszesz kolejne bzdury. A co do siniaków, to raczej my jesteśmy nimi upstrzeni...

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-01 19:24
z Tobą jest wszystko ok :)) u mnie sprzedaż routów jest o 20p. większa niż otrzymane w dostawach. To jeszcze nic, lepsze cyrki będą przy spisach. SAP jest rewelacyjny inaczej

Re: RUCH

Gr_s / 2012-08-31 21:21
Czegoś nie rozumiem. Kobieto czy Ty myślisz?Mózgu sie używa. Czy reklamę na kiosku umieścił kioskarz? Nie i Ty dobrze o tym wiesz. Wiesz że reklama to dzieło rządzących Ruchem (piszę najprościej jak się da)bądź wiec tak uprzejma i skieruj swoje ataki, pytania, do właściwych osób. Chcesz złożyć skargę? Proszę bardzo:
Centrala RUCH S.A.
ul. Wronia 23, 00-958 Warszawa
Sekretariat Zarządu
tel.: 22 58 61 401
Tam kieruj swoje zażalenia. I jeszcze jedno. Jak trafiłaś na to forum?

Re: RUCH

Gr_s / 2012-08-30 23:36
zamknęli go. Przynajmniej na 3 miesiące, ale to nic nie znaczy. Tego kwiatu pół światu(czyt.Polski)

Re: RUCH

Gr_s / 2012-08-30 20:15
Mnie tam wsio rawno czy w pudle są papierosy z chusteczkami. Ważne żeby był ten towar który zamówiłam. Trwa dłużej, owszem ale bez przesady, nie zabiera to całego dnia

Re: RUCH

Gr_s / 2012-08-30 20:10
o Kaplerze zapomniałeś ?

Re: RUCH

Gr_s / 2012-08-29 19:32
a może nieodpowiednią prasę czytasz ?

Re: RUCH

Gr_s / 2012-08-29 19:31
trzeba albo nie,a skąd ja mam wiedzieć czy to z Ruchu pochodzi a nie tak sobie dla jaj ktoś kartkę wrzuciła. Może powinno się kupić książkę i wysłać na Wronią?
"Biznesowy savoir - vivre. Wszystko, co szanujący się biznesmen o etykiecie wiedzieć powinien"
Na dole pisze: "Tajniki (zapomnianej)kultury biznesu. Złóżmy się i kupmy, co?

Re: RUCH

Gr_s / 2012-08-29 19:24
dokładnie,nikt się pod tym nie podpisał. To nie wpis na forum, a i tutaj nie ma anonimowości. Są IP. W Ruchu dostajesz pisemko i nie wiadomo skąd,po co i dlaczego. Zawsze było tak, że pod pismem musiał być podpis, w przeciwnym wypadku, taki papierek jest tylko papierkiem i mógłby, no mniejsza. Są jakieś zasady Savoir-vivre. Ale nie,podpisać nie łaska ale karami straszyć to i owszem. Kultury chciałoby się krzyknąć,kultury więcej proszę

Najnowsze wpisy