Forum

Komentarze użytkownika "Gr_s"

Komentarze użytkownika: Gr_s

Re: RUCH

Gr_s / 2012-12-03 19:02
Dostałam, podobno już wczoraj były

Re: RUCH

Gr_s / 2012-12-03 19:01
@fred, od czegoś trzeba zacząć. Piszę tam i czekam że ocknie się więcej ludzi i zaczną też tam pisać. I tak jest juz lepiej bo jak tam weszłam to było pięknie,różowo i kolorowo.Mowa o kioskach za granicą wyładowanych towarem. No to napisałam na ten temat, o konkurencji i równaniu do niej, też napisałam. A teraz zaczynają powoli odzywać się inni. Więc może jednak warto wejść i pisać. A może jednak to coś da,niech zobaczą że my myślimy całkiem inaczej...

Re: RUCH

Gr_s / 2012-12-03 18:56
Podobno w jutrzejszych dostawach na Śląsku brak wszystkiego co potrzebne do prowadzenia handlu

Re: RUCH

Gr_s / 2012-12-03 18:54
Narobisz sobie kłopotu jak wpadnie kontrola,juz nawet nie z Ruchu ale ze skarbówki np.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-12-02 21:26
Oni sami połowy rzeczy nie wiedzą

Re: RUCH

Gr_s / 2012-12-02 17:49
Nie słyszałeś o wydłużonych godzinach? A piszę od dawna wejść na salespower i pisać co sie o tym myśli ale każdy woli tutaj żale wylewać

Re: RUCH

Gr_s / 2012-12-02 17:47
Odsyłasz jedną kopię faktury z podpiętymi paragonami. Druga kopia zostaje u Ciebie. Tak zawsze było.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-12-02 17:45
Wierzysz że ktoś stąd do niego napisze? Od kilku tygodni piszę na forum Salespower. Tam trzeba podać swoje dane i nazwisko KSa wtedy dopiero rejestrują. Piszę to o czym myślę, a to że nie podoba się to innym to już inna bajka. Początkowo wszystko było super, pisali jak to pięknie i wspaniale. Zaczęłam zadawać pytania, pisać jak faktycznie to wygląda i teraz zaczynają już niektórzy dołączać do tych wpisów. Ale to wciąż za mało.Przykro mi ale nie mogę pisać tego co tutaj jest pisane. Tutaj każdy pisze anonimowo i może napisać co mu ślina na język przyniesie. Owszem, napisałam, że jest brak papierosów w dostawach i nie tylko ale to wszystko. Jak chcecie zmian to nie pozostaje nic innego niż wejść i pisać. I nie piszcie że zaraz będzie koniec pracy w Ruchu bo co? z wszystkimi rozwiążą umowy? To już gruba przesada. Tak więc droga prosta, https://ruch.salespower.pl/

Re: RUCH

Gr_s / 2012-12-01 19:15
no tak, ona ma ludzi na etacie (albo na czarno,ale ma)i soboty odpoczywa

Re: RUCH

Gr_s / 2012-12-01 18:07
Lektura obowiązkowa dla agentów

Re: RUCH

Gr_s / 2012-11-30 21:15
ja1 Ty już skończ. Załóż swoje prywatne forum, ustal zasady i się wymądrzaj. Tutaj jak ktoś będzie chciał napisać że widział na ulicy bordową krowę to sobie napisze. Wolno mu. I można nie wiedzieć jak wygląda jakaś gazeta a jak Ci przeszkadza ze ktoś pyta to nie zaglądaj tutaj i po kłopocie. Nam oszczędzisz wątpliwej przyjemności czytania Twoich "mądrości"Ona nie pytała gdzie leży gazeta a jak wygląda i dlatego Twoje porównanie z przodkiem i górnikiem tak tutaj pasuje jak przysłowiowy wół do karety. I nie Ty będziesz nas pouczać na czym mamy się skupić bo guzik Ci do tego

Re: RUCH

Gr_s / 2012-11-30 21:07
Można powiedzieć że od morza po góry

Re: RUCH

Gr_s / 2012-11-30 21:06
Czy o ten artykuł chodziło http://biznes.onet.pl/stratowani-przez-zabke,18490,5317147,1,prasa-detal

Kolega przysłał mi link. Bardzo ciekawy i pouczający artykuł.
"...Nowy ajent, który przejmuje sklep, zawsze pyta: dlaczego poprzednikowi nie wyszło? – Nie poradził sobie, ale ty będziesz lepszy – słyszy. Jednak od ajenta wiele nie zależy. To Żabka decyduje co, za ile i kiedy ma sprzedawać, wylicza marżę, przeprowadza inwentaryzację, nagradza albo karze...."
"..O co będzie pozew?
– O odszkodowanie za to – tłumaczy mecenas Szymon Topa z kancelarii Lecha Obary – „że Żabka narzuciła takie warunki współpracy, które wbrew obietnicom uniemożliwiały prowadzenie zyskownego biznesu”.

Prowadzenie zyskownego biznesu....

Re: RUCH

Gr_s / 2012-11-30 13:18
Dzisiejsza Rzeczpospolita D6 - tajemniczy klient zwolni pracownika.
Cekawe co z partnerem biznesowym?

Re: RUCH

Gr_s / 2012-11-29 19:25
Komisja inwentaryzacyjna. Spisany miałam cały towar poza prasą. Mam tak zawalony kiosk towarem i prasą że gdyby jeszcze ją mieli spisywać to 2 dni roboty. Pisałam na tym salespower o dostawach towaru i o stanach jakie mam. Uznano ze coś z tym systemem nie tak bo jak można mając np. 71 gum mieć nadzielone kolejne 30. A takie właśnie mam stany. Po 100,90, 80. Batony,gumy,napoje....
Początkowo była mowa tylko o papierosach i biletach a na dzień przed spisem,przed 17 dowiedziałam się że pełna inwentaryzacja.

Najnowsze wpisy