Forum

Komentarze użytkownika "Gr_s"

Komentarze użytkownika: Gr_s

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-23 22:33
Mówisz o sobie? Rozbawiłaś/eś mnie. Proponuję rozejrzeć się po rodzince. Tam na pewno ktoś z magla się znajdzie i stąd te podejrzenia co do innych. Powodzenia. A nieświeży piszemy razem. Proponuję kupić słownik ortograficzny.

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-23 22:24
To jesteś marnym księgowym. Po pierwsze jest coś takiego jak mały zus, po drugie, jest coś takiego jak pfron który zwraca część składek zusowskich, po trzecie, ten sam pfron zwraca kasę za zatrudnienie osoby niepełnosprawnej. Nie zamierzam sie tutaj żalić ale jak mi sie coś nie podoba to po prostu rezygnuję. Może Tobie zostaje 600zł bo mnie jak jestem tutaj 1,5 roku to jakoś ani razu nie zostało mniej niż 1300zł. Żadna rewelacja i dobrze o tym wiem, ale to był mój wybór. Nikt mnie do tego nie zmuszał i nikt na siłę mnie tutaj nie trzyma. Raz jest lepiej,raz gorzej ale to ja wybrałam bo taki miałam pomysł na tamten i ten moment swojego życia. Owszem, z takich pieniędzy nie da się żyć ale to ja postanowiłam że będę pracować w tym konkretnym miejscu. Ponieważ zajmuję sie jeszcze czymś innym to ta praca jest dla mnie w sam raz. A co do pracowników i manka to jest coś takiego jak odpowiedzialność materialna. I dlaczego od razu pracownicy mają kraść? Ktoś pisze tutaj o tym z własnego doświadczenia?? Sami bierzecie w tym udział czy jak?? Jest powiedzenie każdy sądzi według siebie i wszystko staje się oczywiste.
Wszyscy narzekają, jęczą, niektórzy piszą o zasiłkach z pomocy społecznej ale wszyscy w tym siedzą. Wszystkich kiosków nie muszę brać, wystarczy ten i jeszcze jeden. Będzie źle, zrezygnuję. Jaki problem?? Są miesiące lepsze, są i gorsze, jak w życiu ale to nie powód żeby zaraz pluć takim jadem a do tego sprowadza sie pisanie na tym forum. Powtórzę jeszcze raz, odważnie bo bezimienni. Też mi bohaterstwo

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-22 22:52
CyC911

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-22 22:42
Mówią też że powinnaś/powinieneś wrócić do podstwówki i poznać zasady pisowni. I jak mają traktować agentów poważnie, kiedy ci nie potrafią napisać poprawnie kilku zdań. Ot margarynowe pokolenie z ptasim móżdżkiem

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-22 22:34
2zł/godz.? za styczeń wyszło mi ok. 4,70
Mam zamiar wziąć drugi kiosk. Tak,tak, wiem, zaraz będzie że jestem stuknięta ale kto nie ryzykuje...ten nic nie ma. Zawsze można zrezygnować, jaki problem.

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-21 22:16
ja1, czy dobrze myślę że Twoje punkty nie będą pracowały w wydłużonych godzinach????

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-21 22:13
póki co nie ma jak tego rozliczyć, podobno nie ma programu, czy raczej nie było jeszcze na początku roku ale ile w tym prawdy to nie wiem

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-19 17:39
no niestety, mają byc gorsze. Tak mówią

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-18 17:42
Dzwoń tam bo będziesz czekać do kwietnia. Już dawno powinnaś atakować CUK

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-18 08:35
Juz zapomniałam o pieniądzach a Ty piszesz o fakturach????

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-13 20:24
Pożyjemy zobaczymy.

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-12 21:59
Musisz je zwrócić bo będziesz miała kłopoty po 28 lutym. Jak ks zamilkł to się pisze maila. Zawsze masz dowód

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-12 21:56
Robisz wz wpisując wszystkie papierosy a następnie, klikasz zachowaj i wyskakuje okienko z pytaniem czy zaksięgować dokument, klikasz "NIE"
WZ zostaje zapisana ale nie wysłana. Zaksięguje ją KS Do czasu dokąd jest na kasie możesz np dodać jakieś fajki bo np gdzieś znajdziesz zawieruszone paczki, możesz także zmienić ilość bo np. znalazł się klient na papierosy

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-11 22:15
pytałam o premie za fajki i padły tam nie tylko takie pytania ale góra uważa że nie musi odpowiadać. Partnerami byliśmy tylko w wypowiedzi Berendy dla tv

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-11 22:12
nieoficjalne dane o wysokości premii już są,teraz musi zatwierdzić warszawa i pójdą przelewy. Spytaj ks, oni mają dane (te nieoficjalne)

Najnowsze wpisy