Forum

Komentarze użytkownika "Gr_s"

Komentarze użytkownika: Gr_s

Re: RUCH

Gr_s / 2013-01-16 20:52
Nie, nie są otwierane na poczcie.

Re: RUCH

Gr_s / 2013-01-16 20:19
http://biznes.interia.pl/finanse-osobiste/news/idzie-do-wiezienia-za-9-tys-zl-zaleglosci-wobec-zus,1883947,4141

Wszystko w tym kraju jest chore

Re: RUCH

Gr_s / 2013-01-12 22:44
związek to chyba nie ale jakieś stowarzyszenie to można. Tylko jakos nie chce mi się wierzyć żeby się udało

Re: RUCH

Gr_s / 2013-01-06 16:46
Na poziomie jest pisanie poezji że jest ok, masz oparcie w KS, to nic że z prowizją na dno, itp. No jest po prostu ekstra i nie rozumiem o co chodzi,przecież nawet jak nie macie towaru to uśmiechem załatwicie wszystko. TO czytają wszyscy i potem właśnie jest jak jest, no bo jak ajenci piszą ze wszystko gra to znaczy że nie trzeba nic zmieniać. Mam bilety,mam jeszcze papierosy,mam chusteczki i słodycze, nie mam powodu do narzekania. Miałam też szybko na kasie fakturę. To wszystko nie znaczy że jest idealnie. No ale jak dalej chcecie tutaj, anonimowo użalać się nad brakami to proszę bardzo, tylko że tym sposobem niczego nie osiągnięcie. Organizowanie zebrań?? Spotkanie? 4? 5 osób? to wszystko. Kioski są rozrzucone po kraju. Bardzo często nie znamy się pracując w tym samym mieście, w jaki więc sposób ktoś chce to zmienić?Wszystko pięknie wygląda gdy pisze sie anonimowo, jaki to wstrętny Ruch, jak to nas gnębią ale napisanie tego samego i podpisanie się imieniem i nazwiskiem? o nie,tego juz nikt nie chce zrobić albo mało kto.
Piszesz że awantura na sales? No jak ktoś Ci napluje w twarz zawsze możesz powiedzieć z e deszcz pada, jak ktoś Ci przyśle smsa i będzie tam odpier**** ode mnie i mojego ks, możesz mu podziękować i przeprosić za to że napisałeś/aś o premii jaką poetka powinna dostać od swojego ksa za peany.
Ośmieszaniem jest pisanie jak to sielsko anielsko jest w kioskach i jak w zastępstwie jednego artykułu można klienta nakłonić do kupna innego. Skoro tak, to DLACZEGO narzekacie że nie ma towaru? nie ma vicków, sprzedaj wrc klientowi albo coś co masz, może gumę do żucia. To jest dla mnie żałosne. Pisanie takich tekstów.

Re: RUCH

Gr_s / 2013-01-05 18:57
pomarzyć piękna rzecz :)

Re: RUCH

Gr_s / 2013-01-05 18:56
od firmy tytoniowej premia??? możesz coś więcej napisać ?

Re: RUCH

Gr_s / 2013-01-04 22:48
zawsze jakiś promyk nadziei. Wczoraj dostałam tylko jedną sztangę l&m blue sslim też z nową akcyzą. Paczka 12,80
Też miałam wczoraj rozliczenie

Re: RUCH

Gr_s / 2013-01-03 10:57
Tą premię miałaś osobno podaną czy doliczoną do FMCG?

Re: RUCH

Gr_s / 2013-01-02 20:09
Nie porównuj mnie do ja1 bo to jakby równać dzień do nocy. Od 14 grudnia nie mam Internetu z powodu przeprowadzki ale z tego co wiem to po tym jak przestałam pisać na Sales,to teraz znowu jest tam sielsko anielsko. Tak się składa ze poza mną jeszcze tylko 3 babki i ojciec dyrektor,pisaliśmy co naprawdę dzieje się w kioskach. Reszta milczy albo pieje z zachwytu więc nie przypisuj sobie zasług. A wiem bo tam pisałam i właśnie z tego powodu miałam spis co mi zresztą powiedziano.

Re: RUCH

Gr_s / 2013-01-02 15:34
:)

Re: RUCH

Gr_s / 2013-01-02 15:33
Tak,to jest to Barbie,ma naklejkę Świąteczna Megaredystrybucja nr 1/2012

Re: RUCH

Gr_s / 2013-01-02 15:24
To jest płyta Barbie Mariposa

Re: RUCH

Gr_s / 2013-01-02 15:18
Sam jesteś leszczem. Gazety czytają normalni ludzie ale co Ty możesz o tym wiedzieć. A ludzie nie chcą też kupować w biletomatach tylko w kiosku ale to do Ciebie też nie trafia. Ty,jak rozumiem,w kiosku sprzedawalbys dekodery i alkomaty.

Re: RUCH

Gr_s / 2013-01-02 15:09
Remanent miałam 27 listopada a wynik to -240zl z tym ze mam podwójnie zaksięgowany tytoń 6 szt. po 42zl Sprawdzajcie mmki,z jednej mmki tytoń zaksiegowal się 2 razy na szczęście ten tytoń, dostałam tylko raz w tamtym roku i to z przerzutu wiec proste do sprawdzenia.

Re: RUCH

Gr_s / 2013-01-02 15:03
Ja 1 no widzisz jaka Ty jestes jednak niedoinformowana. Wyobraź sobie że"w nagrodę" za pisanie na Sales o moich hurtowych dostawach wszystkiego tylko nie tego co zamawiam,miałam spis towaru,tyle ze bez prasy i nikt nie pytał czy chcę czy nie. Zamilknij lepiej bo chcesz uchodzić za wszystkowiedzącą a nic z tego,jak widać nie wychodzi. Po prostu,znowu chciałaś zabłysnąć i znowu gaśniesz jak przysłowiowy pet.
Co do mojego pisania to niestety z powodu "szybkości" tepsy czy Orange,muszę czekać na podłączenie internetu w nowym miejscu internetu albo zapłacić karę za zerwanie umowy. Wszystkim wymądrzajacym się tutaj odnośnie Sales,proponuję pisanie tam,o tym jak faktycznie wygląda sytuacja w kioskach. Tylko ze łatwo pisze się anonimowo tutaj ale już pod własnym nazwiskiem to strach,prawda? Niestety,o ile na Money wejdę z telefonu bez problemu to na Sales juz nie. Wiem co tam piszą bo kolega mi przekazuje. Szlag mnie trafia ze nie mogę tam napisac chociaż ja akurat mam bilety i mam jeszcze papierosy ale jest wiele innych głupich "pomysłów" góry który wołają o pomstę do nieba

Najnowsze wpisy