Forum

Komentarze użytkownika "Gr_s"

Komentarze użytkownika: Gr_s

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-11 00:09
a od bajek to Ty tutaj jesteś, założenie stowarzyszenia, czyli niemożliwe do zrealizowania przez Agentów to jedna z Twoich bajeczek. To najprostsza rzecz jaką można zrobić, problemy są potem. Stowarzyszenie musi się z czegoś utrzymywać, to jeden z problemów. Niestety nie mam teraz czasu żeby o tym teraz pisać. Ale na pewno nie jest do tego potrzebny prawnik, to do wiadomości tych którzy myślą o założeniu stowarzyszenia. Prawnik to wyrzucone pieniądze w tym przypadku

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-11 00:04
ja1 a Ty dalej nie umiesz czytać. Czy napisałam że coś mi zalega? Napisałam ze szukałam. Ty naprawdę masz problemy. Gdzie biadolę??? Puknij się w to coś co u normalnych ludzi znajduje się w głowie, trudno inaczej napisać gdy ma się do czynienia z kimś takim jak Ty. Chcesz ciągle uchodzić za niezastąpione źródło informacji a masz mizerne pojęcie o tym co się dzieje (nie tak dawno twierdziłaś, że tylko papierosy i bilety były spisywane i że nikt nie miał inwentaryzacji)
Dla Twojej wiadomości, żebyś sobie to zapamiętała na dłużej niż tylko przez jeden dzień- nie mam papierosów ze starą akcyzą, tą o której pisałam wyżej a tych z akcyzą 2012 mam niewiele. Zrozumiałaś? I jeszcze jedno, nie to, że nie chciałam Ci ich przerzucić, tylko to Ty nie chciałaś podać nr swojego psd, który był mi potrzebny do zrobienia mm. Kręcisz jak zawsze, miesiące mijają a Ty nic się nie zmieniasz. Jesteś bardzo podobna do jednej z osób na sales. Tak samo czasem bredzisz

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-10 19:55
Opowiadasz bzdury, w ub.roku dostałam cały karton papierosów ze starą akcyzą. Na własną rękę szukałam kiosków gdzie mogłabym to przerzucić. Były tam papierosy o które u mnie nikt ani razu nie zapytał, np.Marsy. Myślisz że ktoś sobie ot tak dla przyjemności magazynuje zamiast sprzedawać i zarabiać? Zastanów się co piszesz.

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-08 14:32
Odwracając, wiecie dlaczego kioskarze nie szanują KS? bo są ciemni (z wyjątkami)nie potrafią załatwić prostej sprawy, a jak mają coś zrobić na kasie to nie zawsze potrafią, jeszcze wpierają ciemnotę ze się nie da i że nie ma takich możliwości. A wg HD da sie tylko trzeba umieć. O zwrotach prasy to w ogóle szkoda gadać a o tym że są tchórzami to wiemy wszyscy. Ze strachu nie odezwią się słowem i największą głupotę centrali, łykają jak gęś kluski. KS to wyrzucone w wielu przypadkach pieniądze

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-07 20:27
śląskie

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-07 17:51
A Tobie pomaga że tutaj piszesz? Co Ci to daje?
A to, że tam pisałam to zrobili mi za to cały remanent.
Nie chowam się za nickiem, mówię to co myślę pod własnym imieniem. Taka jest między nami różnica

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-07 17:48
Mam przelew :)

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-07 17:00
a chociażby po to, żeby napisać otwarcie pod własnym imieniem co o tym myślę. Nie sztuka pisać tutaj i sie wymądrzać

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-04 10:10
Chyba nikt a podobno w lutym mieli płacić. Nie powiedzieli tylko w którym roku

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-01 18:59
Na Śląsku wybierano oddziały pocztowe najbliżej kiosku i tam zgłaszano oddawanie utargów. Była podpisana umowa pomiędzy Ruchem a Pocztą Polską. Jeśli w pobliżu jest Alior Bank to kasa oddawana jest w banku. Nie wiem jak w innych miastach, ale tam gdzie zanoszę pieniądze, są one przyjmowane bez kolejki. Podaję kopertę, babeczka pisze - przyjęto bez sprawdzania zawartości, stempel,podpis i wszystko.

Re: RUCH

Gr_s / 2013-01-31 16:52
A mnie dzisiaj powiedzieli, że zostawić bo jutro przyjdzie 3 a będzie pisało że nr 4

Re: RUCH

Gr_s / 2013-01-31 16:32
Ja też

Re: RUCH

Gr_s / 2013-01-19 17:02
Testuje i niektórym wydłuża godziny. W tygodniu do 20 a w sobotę do 17

Re: RUCH

Gr_s / 2013-01-19 17:01
Wasza ks wiatr przecież awansowała, teraz jest:
Kierowniczka ds. Zarządzania Segmentami
WARSZAWA

Re: RUCH

Gr_s / 2013-01-16 21:48
dobre :D

Najnowsze wpisy