Forum

Komentarze użytkownika "Gr_s"

Komentarze użytkownika: Gr_s

Re: RUCH

Gr_s / 2012-07-14 16:48
A możesz podać tytuł artykułu? jakoś nie mogę trafić na niego

Re: RUCH

Gr_s / 2012-07-12 21:54
celnicy mają naklejać akcyzy? chyba coś Wam sie pomieszało. Akcyzy sa klejone na papierosach a nawet już sprzedawane i żadnego celnika do tego nie było i nie ma. Już widzę celnika siedzącego i za friko klejącego akcyzę.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-07-11 22:30
Też nie rozumiem tej sytuacji.Z jednej strony larum że nas sprzedali a z drugiej że dają umowy. To jak w końcu jest? sprzedani czy z nowymi umowami w starym Ruchu? Wszystko idzie do góry,sami ceny popodnosili tak że ludzie pękają ze śmiechu a nam obciąć prowizję?Komu brakuje na nowe auto albo wycieczke w tropiki?
Teraz widać jak sprawdza się hasło"w jedności siła" w jedności której tutaj nigdy nie będzie i oni o tym doskonale wiedzą. A my dalej bedziemy tutaj pisać i topić smutki.........

Re: RUCH

Gr_s / 2012-07-09 19:21
Bardzo chętnie przejmę tą budkę i będę płacić podatek gruntowy od gruntu na którym stoi. Towar? żaden problem,wystarczy płacić na czas i masz zawsze termin 7,14 czy więcej dni. Czy ktoś mówi że za darmo coś chcemy? Bilety też KZK daje z odroczonym terminem wiec nie pieprz głupot. A napoje? Coca Cola przyjeżdża i tak do kiosku

Re: RUCH

Gr_s / 2012-07-09 19:18
mam jeszcze lepiej, poza tymi ołówkami mam 2 plastry które były podobno po 30gr a są teraz po 12,51 Piszę podobno bo plastrów w takich rozmiarach nie miałam, ani jak przejęłam kiosk ani potem w dostawie. Sprawdziłam w sprzedaży. Owszem,były ale 72x25 i na 19 a nie 56 na ileś tam. O bateriach już nawet nie wspomnę. Przejęte 4 pojedyncze, spisane pojedynczo na spisie a teraz nagle stały się 4 blistrami (po12) Patrzcie dobrze w te przeceny.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-07-09 19:14
No właśnie, takie coś też mi się obiło o uszy ale podobno uokik nie chciał się zgodzić,że niby Biedronka stałaby się monopolistą

Re: RUCH

Gr_s / 2012-07-07 20:30
jak nie da sie doprosić u siebie to proponuję napisać do prezesa albo kogoś z zarządu. Wystarczy imię i nazwisko przedzielone kropką i bez polskich znaków a po @ ruch.com.pl
Pisanie tutaj nic nie da bo nawet jak czytają to i tak klimy nie naprawią ale napisanie do wawy na pewno coś da

Re: RUCH

Gr_s / 2012-07-07 20:27
do 14 wszystkie sklepy a do 20 lub 21 markety. Niestety. W dawnych czasach pracowało się w sobotę do 13 a w niedzielę wszystko było pozamykane i jakoś ludzie z głodu nie poumierali. Teraz jakby wszystko było czynne 24 godziny na dobę to ludzie i tak by chodzili jak nawiedzeni.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-07-07 17:40
chyba upał w kiosku daje o sobie znać bo piszę jak ciamajda. Bez tego "że" miało być :))

Re: RUCH

Gr_s / 2012-07-07 17:39
to się pisze wezwanie do zapłaty i dodaje że zdanie o odsetkach od dnia w którym przelew powinien być na koncie. Jest coś takiego jak ustawowe odsetki

Re: RUCH

Gr_s / 2012-07-06 18:11
tylko się cieszyć :)) przynajmniej przelewy idą :))

Re: RUCH

Gr_s / 2012-07-05 19:27
a ja dzisiaj dostałam z nadziału 20paczek L&M blue i 20 paczek Marlboro Gold FTB no i te pomadki które nie mają ceny. Oprócz tego dostałam z tego co zamówiłam (oczywiście to nie całe moje zamówienie, nawet nie połowa) Route blue i orginal, Route blue 29pap. Red&White blue, LD blue i org. krótkie i 100, Nevada blue Spike 30 red,brillant, no i woda,. Zamawiałam zabawki zwierzątka i nic z nich nie dostałam. Papierosów miałam zamówionych 30 dostałam 11

Re: RUCH

Gr_s / 2012-07-05 16:52
dziwne, na górze strony akurat reklamy z biedronki......

Re: RUCH

Gr_s / 2012-07-04 19:34
Tak przeważnie to kupuje sie za pieniądze :)) no i można też na kredyt, który potem będziemy spłacać :( bo zedrą z nas na pewno :(

Re: RUCH

Gr_s / 2012-07-03 21:07
czy Wy piszecie jeszcze gdzieś ze nie macie towaru czy tylko tutaj? bo jak tylko tutaj to możecie pisać do u..... śmierci. Wasze skargi powinny trafić na Wronią bo nawet jak przypuszczamy, że czytają wpisy na forum, to dowodu na to nie ma, a jak zarzucić ich mailami, to zrobić coś będą musieli. Dzisiaj usłyszałam "świetną" wiadomość na temat wyrobów tytoniowych. Na magazynie w Mysłowicach z wyrobów tytoniowych jest tylko tabaka. Bardzo jestem ciekawa towaru w tym tygodniu.

Najnowsze wpisy