Forum

Komentarze użytkownika "grzesiek_pac1"

Sakrament małżeństwa - kościół zmienia zasady

grzesiek_pac1 / 2012-03-07 08:39 / Bywalec forum
W maju Benedykt XVI na Kongresie Rodzin w Mediolanie ma ogłosić nowe zasady obowiązujące przy sakramencie małżeństwa. Młodzi będą musieli dużo wczesniej zgłosić w parafii chęć zawarcia małzeństwa, do tej pory było to 3 miesiace, od maja ma być 6. Cięzko będzie w takim razie o szybki ślub.

Re: Prezydent skierował waloryzację emerytur do Trybunału

grzesiek_pac1 / 2012-03-08 08:30 / Bywalec forum
ale dlaczego? chodzi o to, że to może być niesprawiedliwe i dlatego nie do końca zgodne z konstytucją? stąd to skierowanie do Trybunału?

Re: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zebrała 50 milionów

grzesiek_pac1 / 2012-03-09 14:09 / Bywalec forum
to jest niesamowite że po tylu latach już, Polacy wciąż się mobilizują chociaż tego jednego dnia i pomagają, że jeszcze nam się nie znudziło, plus dla nas!

6 tys. zł emerytury dla płk Przybyła

grzesiek_pac1 / 2012-03-14 08:43 / Bywalec forum
Pułkownik Przybył, który kilka tygodni temu próbowała popełnić samobójstwo albo chciał upozorować próbę odebrania sobie życia (jestem przekonany do tej drugiej wersji) ma pzrejść w stan spoczynku i dostać 6 tys zł emerytury. Za co? ja się grzecznie pytam, za co?

jak rozliczyć delegację krajową

grzesiek_pac1 / 2012-03-19 09:05 / Bywalec forum
Może mi ktoś pomóc i wyjaśnić, jak się rozlicza delegację krajową? Od niedawna prowadzę firmę dopiero i to pierwszy wyjazd na który muszę wysłać pracownika dlatego zupełnie nie wiem jak mam to rozliczyć, są chyba jakieś ogólne zasady, tak?

złe parkowanie - jaka kara?

grzesiek_pac1 / 2012-03-20 10:35 / Bywalec forum
jak to w końcu jest z tym parkowaniem w strefie płatnej? czy jeżeli moje auto stoi dłużej niż pzrewidział kupiony przeze mnie bilet, to mogę zostać ukarany dwukrotnie? Dostałem grzywnę w wsyokości 200zł i blokadę na koła, czy to zgodne z prawem?

umowy śmieciowe a kredyt

grzesiek_pac1 / 2012-03-21 11:31 / Bywalec forum
jakby chociaż jedno z was miało umowę o pracę, to by było lepiej, a tak to szczerze mówiąc marne szanse

Re: Zasiłek dla bezrobotnych do zwrotu. Słusznie?

grzesiek_pac1 / 2012-03-23 11:19 / Bywalec forum
dlaczego pracownik ma zwracać zasiłek? pzreciez póki nie wygrał sprawy, nie miał żadnych dochodów io zatrudniony nie był

protest w Krakowie

grzesiek_pac1 / 2012-03-27 11:26 / Bywalec forum
dyskutować to niech się uczą na polskim albo na wosie, a na historii niech wkuwają daty, nazwiska i kojarzą fakty, niech wiedzą jakie było tło historyczne konkretnych wydarzeń.

Re: Polskie więzienia CIA. SLD się broni

grzesiek_pac1 / 2012-03-27 11:50 / Bywalec forum
czyli, ze tylko transportowaliśmy i tyle? jakoś nie chce mi się w to wierzyć

Re: Legutko: Katastrofa Smoleńska to największy skandal

grzesiek_pac1 / 2012-03-28 13:08 / Bywalec forum
Dlaczego wszyscy zginęli: to chyba nie jest jakieś odbiegające od normy, skoro była taka siła i jeszcze do tego prędkość samolotu.

Radwańska w finale

grzesiek_pac1 / 2012-03-30 11:41 / Bywalec forum
a kiedy ten mecz fonałowy dokładnie? kto będzie transmitował?

prawda o katastrofie

grzesiek_pac1 / 2012-04-11 15:17 / Bywalec forum
jak rosjanie będą tak umiejętnie i sprawnie zacierać wszelakie ślady to raczej nie ma szans zebyśmy kiedykolwiek się dowiedzieli o przyczynie katastrofy

wypowiedzenie umowy OC

grzesiek_pac1 / 2012-05-23 12:39 / Bywalec forum
Czy orientujecie się czy mogę i w jaki sposób wypowiedzieć umowę OC obecnemu ubezpieczycielowi? Znalazłem po prostu dużo lepszą ofertę na rynku i nie uśmiecha mi się przepłacać, a umowę mam jeszcze podpisaną na 6 miesięcy.

Re: Działkę budowlaną w Szwecji dostaniesz za darmo

grzesiek_pac1 / 2012-05-23 14:41 / Bywalec forum
ale weź pod uwagę, że tam jest tak srogi klimat, że mało kto chcialby się tam osiedlać i dlatego głownie te działki rozdają

Najnowsze wpisy