Forum

Komentarze użytkownika "grzesiek_pac1"

Re: Eksplozja bomby w Monachium. Duże straty

grzesiek_pac1 / 2012-08-29 11:27 / Bywalec forum
widziałam filmik, masakra jaka to była siła eksplozji, ale że kurczę, ze nie potrafili jej rozbroić? mogli wezwać większych specjalsitów chyba, przecież ktoś by to zrobił na pewno

drzewo u sąsiada gałęzie u mnie

grzesiek_pac1 / 2012-08-30 11:57 / Bywalec forum
Zgodnie z art. 150 kodeksu cywilnego może Pan obciąć i zachować dla siebie gałęzie, co za tym idzie grabić samemu liści z tych gałezi opadające jak zbierać i owoce

rozwiązanie umowy za porozumieniem stron

grzesiek_pac1 / 2012-08-31 08:51 / Bywalec forum
Chcę złozyć wypowiedzenie z pracy, ale zależy mi bardzo żeby było to na zasadzie porozumienia stron, bo wtedy chyba nie muszę mieć tego długiego okresu wypowiedzenia, tak? i czy na wypowiedzeniu mogę zaznaczyć, ze taką formę preferuję?

Re: Wysypiska śmieci. Likiwdacjach dzikich - pochłania miliony

grzesiek_pac1 / 2012-09-11 14:36 / Bywalec forum
dokładnie, czasem sobie myślę, ze jakimi bezmózgowcami my jednak jesteśmy to się w głowie nie mieści po prostu, żeby robić dzikiwe wysypiska śmieci? teraz? kiedy nasz świadomość powinna być większa

Antykomor.pl dziś wyrok dla twórcy

grzesiek_pac1 / 2012-09-14 09:05 / Bywalec forum
Dziś ma zapaść wyrok dla twórcy satyrycznej strony Antykomor.pl Zobaczcie jak wymiar sprawiedliwość chce, to działa i szybko i sprawnie i wcale procesy nie muszą się ciągnąć latami, wystarczy trochę mobilizacji.

rejestracja firmy gdzie?

grzesiek_pac1 / 2012-09-19 08:39 / Bywalec forum
Jestem w trakcie dopełniania formalności dotyczących zakładania firmy, mam dylemat tylko gdzie powinieniem zarejestrować firmę, czy tam gdzie faktycznie działa czy w miejscu mojego zameldowania?

Re: Prokuratorzy będą mieć swój kodeks etyczny

grzesiek_pac1 / 2012-09-20 10:28 / Bywalec forum
i ze niby ten kodeks będzie miał im w czyms pomóc tak? te wymagania wyższej moralności ze względu na bycie prokuratorem już nie wystarcza? obłęd

ekshumacja wszystkich ofiar

grzesiek_pac1 / 2012-09-21 11:26 / Bywalec forum
no weisz to dopiero 2 lata, a w trumnach przyleciały już ciała, to chyaba nikogo bliskiego nie było przy tym jak umeiszczali w trumnie, tylko przy identyfikacji byli i to też chyba nie wszyscy

kilka działalności a składki ZUS

grzesiek_pac1 / 2012-09-25 11:32 / Bywalec forum
Czy jeżeli będę prowadził 3 działalności gosdpodarcze, to czy po 1 skałdki ZUS muszę odprowadzać od każdej z osobna? a po 2 jeśli tak, to czy we wszytskich tzrech mam szansę na te skłądki preferencyjne?

umowa o dzieło a ubezpieczenie zdrowotne

grzesiek_pac1 / 2012-09-26 08:49 / Bywalec forum
Od 1.10 rozpoczynam pracę na umowę o dzieło, powiedzcie mi jak tam wygląda kwestia ubezpieczenia zdrowotnego? czy pracodawca mi go opłaci, albo czy mogę jakoś dodatkowo sobie samemu opłacić?

kredyt inwestycyjny

grzesiek_pac1 / 2012-09-28 08:22 / Bywalec forum
Chiałbym zainwestować na giełdzie pewne pieniądze, których de facto nie mam jeszcze, ale zastanawiam się czy jakiś bank na ten cel dałby mi kredyt inwestycyjny? czy w ogóle to jest spotykane?

"Tusk powinien podać się do dymisji. Przeprosiny nie wystarczą"

grzesiek_pac1 / 2012-09-28 10:42 / Bywalec forum
naprawdę uważacie, ze gdyby wtedy kto inny zarządzał pańswtem to sytuacja by wyglądała inaczej? pzrecież Tusk zrobił wszytsko to w tej kwestii mógł zrobić i powinniśmy dać już spokój tym spekulacjom i oskarżeniom

Re: Podatki już nie wzrosną - twierdzi wiceminister finansów

grzesiek_pac1 / 2012-09-28 10:46 / Bywalec forum
jasne i było hasło znamienne: czy się siedzi czy się leży tysiąc zł się należy, to się teraz nie ma co dziwić, ze kraj w takim stanie mamy po tych świetlanych latach PRLu

Re: Aleksander Kwaśniewski ma misję. Potrwa do końca roku

grzesiek_pac1 / 2012-10-03 14:59 / Bywalec forum
zastanawiam się gdzie leży granica, jak bardzo można ingerować w sprawy wewnętrzne innego kraju?

Re: Opłaty interchange będą niższe? Senatorzy są za

grzesiek_pac1 / 2012-10-05 12:57 / Bywalec forum
to przy okazji zapytam, czy to zgodne z prawem, że są limity w sklepach od których można kartami płacić?

Najnowsze wpisy