Forum

Komentarze użytkownika "grzesiek_pac1"

Re: Tornada nad Polską. Oto tragiczny bilans

grzesiek_pac1 / 2012-07-16 11:21 / Bywalec forum
mnie te anomalia pogodowe zaczynaja pzrerażać, kiedyś klimat był jakoś bardziej umiarkowany, jak od czasu do czasu powiało w granicach 100km/h to już był szok, ale to co się dzieje teraz, to kpina po prostu

ubezpieczenie starego auta

grzesiek_pac1 / 2012-07-17 08:48 / Bywalec forum
Kupiłem auto, moje pierwsze i dlatego postanowiłem nie przepłacać i kupić stare, ale mam problem teraz, bo byłem już w 3 ubezpieczalniach i wszędzie mi odmawiano ze wzgledu na to, ze jest za stary właśnie. Czy to zgodne z prawem, żebym nie mógł ubezpieczyć smaochodu legalnie pzrecież nabytego?

dodatkowe dni wolne w pracy

grzesiek_pac1 / 2012-07-17 08:57 / Bywalec forum
Słyszałem że maja być jakieś 3 dni dodatkowo wolne od pracy, czy wiecie może coś więcej na ten temat? Komu się będą należeć i w jakich okolicznościach będzie można je wybrać?

odrzucone CV - dlaczego?

grzesiek_pac1 / 2012-07-18 13:13 / Bywalec forum
może też być tak, ze masz za dobre kwalifikacje, za wysokie się znaczy i dlatego jesteś odrzucany na poczatku samym

co na rynku pracy?

grzesiek_pac1 / 2012-07-18 13:34 / Bywalec forum
albo masz umsył ścisły i są szanse, że znajdziesz coś ciekawego, albo zacznij się zastanawiać nad wyjazdem już teraz i nie marnuj czasu tutaj na szukaniu pracy

Igrzyska olimpijskie w Londynie. Stać nas na 20 medali?

grzesiek_pac1 / 2012-07-23 12:39 / Bywalec forum
jakby siatkarze przywieźli i jeszcze może ze 3 w innych dyscyplinach to będzie dobrze, bo w sumie to na kolarstwo liczyłem, no ale Włoszczowska raczej nie pojedzie

Karta kredytowa-który bank wybrać?

grzesiek_pac1 / 2012-07-26 10:16 / Bywalec forum
a tzreba spełniać jakies określone warunki żeby taką kartę kredytową dostać? czy wystraczy po prostu zgłosić zapotzrebowanie czy raczej ochotę posiadania takowej?

Spotykając sie ze zdrajcami i szkodnikami poparcia Polonii Amerykańskiej nie zyska

grzesiek_pac1 / 2012-07-30 12:19 / Bywalec forum
ale zastanaia mnie tylko czy jego w ogóle ktokolwiek do Polski zapraszał? czy sobie umyślił, że nas odwiedzi i tak też zrobił? i niczyja zgoda nie była mu potzrebna?

miejsce w garażu dla każdego?

grzesiek_pac1 / 2012-08-01 15:10 / Bywalec forum
Kupiłam u dewelopera mieszkanie w bloku, które będzie skońćzone za parę miesiecy. Jak wygląda kwestia miejsca garażowego? czy należy mi się jako właścicielowi mieszkania czy muszę go wykupić jakoś dodatkowo?

Re: Bronisław Komorowski jest prezydentem dokładnie od dwóch lat. Oto...

grzesiek_pac1 / 2012-08-06 10:06 / Bywalec forum
no ale zastanówmy się czy prezydent w Polsce naprawdę może az tak dużo? pełni raczej funkcję reprezentacyjną, czasem coś zawetuje ot i tyle więc średnio jest co podsumowywać

zwolnienie lekarskie kontrola

grzesiek_pac1 / 2012-08-06 14:01 / Bywalec forum
Przebywam na zwolnieniu lekarskim już drugi miesiąc, myślicie, ze pracodawca może chcieć mnie sprawdzić? i w jaki sposób to może zrobić gdyby chciał? przyśle kogoś do mnie do domu czy co?

Re: Wojna w Syrii. Bomba wybuchła w siedzibie radia i TV

grzesiek_pac1 / 2012-08-06 14:50 / Bywalec forum
jak premier uciekł i się dołączył do zbuntowanej części, to nic dobrego tam wyniknąć nie może niestety

mogę nie przyjąć spadku?

grzesiek_pac1 / 2012-08-07 09:43 / Bywalec forum
Dostałam spadek po zmarłym ojcu, zapisał w testamencie mi jakąś nieruchomość, ale nie chcę tego przyjąc, za dużo krzywd mi wyrządził, zebym teraz cokolwiek chciał mieć po nim. Czy mogę nie przyjąć spadku i jak to zrobić?

dodatkowy podatek od spadku ?

grzesiek_pac1 / 2012-08-20 09:06 / Bywalec forum
Dostaliśmy z siostrą w spadku wspólnie mieszkanie. Siostra chce, zebym ją spłacić w zamian za udziały i mieszkanie byłoby tylko i wyłącznie moje. Czy będziemy musieli płacić jakiś dodatkowy podatek w takiej sytuacji?

wypowiedzenie umowy kredytu

grzesiek_pac1 / 2012-08-28 08:44 / Bywalec forum
Mojemu znajomemu bank wypowiedział umowę kredytową, czy miał prawo tego dokonać i na jakiej podstawie i jakie są wtedydy konsekwencje dla kredytobiorcy, co się dzieje z tym długiem wtedy?

Najnowsze wpisy