Forum

Komentarze użytkownika "grzesiek_pac1"

kredyt samochodowy po zakupie auta

grzesiek_pac1 / 2012-10-10 14:40 / Bywalec forum
Zakupiłem auta za gotówkę i myślałem ze dam radę to jakoś opędzić, ale pzreliczyłem się, czy moge jeszcze wziąć kredyt na zakup samocodu? może wystarczy że pzredstawię jakiś dowód zakupu albo coś takiego?

Re: Aborcja w Polsce. Prezydent zaskoczony postawą posłów PO

grzesiek_pac1 / 2012-10-11 09:23 / Bywalec forum
ja też jestem zaskoczony postawą PO, większość okazała się konserwatywna mocno, a ja głosowałam na nich jako na partię liberalna jednak

skok z 39 kilometrów

grzesiek_pac1 / 2012-10-15 08:50 / Bywalec forum
Widzieliście ten wczorajszy skok? Baugmartner pobił 3 rekordy, tylko zdaje się że jednego mu się nie udało pzrepić, ale powiem wam, ze jak zobaczyłem go tam na górze, to nie wiem czy ja sam miałbym odwagę tak się rzucić

Re: Walka z korupcją. Nowy program antykorupcyjny możliwy w 2013 r.

grzesiek_pac1 / 2012-10-19 08:50 / Bywalec forum
no pzrecież już od dawna miała być wielka walko z przeciwdziałaniem korupcji, nie był to jeden z głownych postulatów PO? tak coś mi się kojarzy

Re: UNIKAJCIE CITIBANKU !

grzesiek_pac1 / 2012-10-19 09:02 / Bywalec forum
a ja tam miałem konto i w sumie to mam dalej i raczej zadowolony byłem, nie maiłęm żadnych dziwnych akcji

Re: Kierunki zamawiane. Informatyka na pierwszym miejscu

grzesiek_pac1 / 2012-10-22 11:34 / Bywalec forum
a mogłoby sie wydawać, że jest już mały przesyt informatyklami na rynku, a nie dość że nie ma to jeszcze pierwsze miejsce w kierunkach zamawianych

Re: Pseudokibice Widzewa w areszcie. Za atak na policjantów

grzesiek_pac1 / 2012-10-23 11:00 / Bywalec forum
za atak na policjantów?? a co ze zdomolowaniem dworca i narażeniem spółki czy miasta na straty w wysokości ok 60 tys zł??

awaria w BPH

grzesiek_pac1 / 2012-10-24 15:25 / Bywalec forum
czytałem gdzieś że cały bank ma jakieś problemy , że właśnei jakąś awarię mają czy coś

Re: Otrzęsiny u Salezjanów naruszały godność uczniów

grzesiek_pac1 / 2012-10-25 15:28 / Bywalec forum
oczywiście że naruszyły, ale to było wiadomo od samego początku pzrecież, poza tym zdjęcia mówiły samem za siebie

Re: Trotyl na pokładzie Tu-154M? Huczy w rosyjskiej prasie

grzesiek_pac1 / 2012-11-05 12:51 / Bywalec forum
jakby Rzeczpospolita nie wyskoczyła wtedy z tą wiadomościa na pierwszej stronie to nikt by dziś o trotylu nie pisał i nie ma znaczenia że zdementowali tę informację i wydali oświadczenie, bo tego już nie zakodowano

oszczędzanie na ogrzewaniu

grzesiek_pac1 / 2012-11-05 15:12 / Bywalec forum
najlepiej to jest ocieplić dom/mieszkanie z zewnątrz, jednorazowo to może jest i wydatek, ale zwróci się, bo będzie na lata

Armeński samolot z pomocą dla Syrii zmuszony do lądowania w Turcji

grzesiek_pac1 / 2012-11-08 10:38 / Bywalec forum
nieżle, coraz bardziej się zaognia ten cały konflikt tam, a Ameryka też coraz bardziej się angażuje widzę, ciekawe czy zbrojnie też zaczną wspomagać Syrię

Re: Rejestry dłużników. Gdzie sprawdzisz partnera?

grzesiek_pac1 / 2012-11-23 08:44 / Bywalec forum
Ja w ogóle nie wiedziałem, ze jest możliwa taka wewnętrzna kontrola, ale dobrze wiedzieć, dzięki za informacje. To chyba będzie bardziej komfortowe i bardziej bezpieczne rozwiązanie.

Re: Kubica wypadł z trasy. To przez błąd pilota?

grzesiek_pac1 / 2012-11-26 08:38 / Bywalec forum
jechał 50 km szybciej niż powinien, no to chyba pilota błąd bo kogo innego? a na takiej trasie 50 km to znów nie taka błahostka

dla kogo lokal socjalny?

grzesiek_pac1 / 2012-11-26 12:51 / Bywalec forum
musi Pani zapytać w gminie jak to wyglada, bo to są wewnętzrne kryteria, którymi się urząd gminy kieruje

Najnowsze wpisy