Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

marlowe / 2009-06-05 20:45 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
nie mógł napisać:
Mam nadzieję, że my, Polacy wyciągniemy z tej lekcji odpowiednie wnioski....
Ponieważ on już je wyciągnął, a co za tym idzie, nie należy do grupy Polaków, którzy jeszcze wniosków nie wyciągnęli. Ergo - nie może się z tamtymi Polakami utożsamiać.
Logika wypowiedzi Don Corleone jest jasna i przejrzysta.
Nie wiem czemu akurat tego się czepiłeś.
Inaczej ujmując, kolega Corleone pisał o innych Polakach, do których nie należy, ponieważ on już wyciągnął odpowiednie wnioski i lepiej nie brzmiałoby, gdyby napisał inaczej. :)
A czepiłbym się innej rzeczy. Wiązania Euro z wynikami PKB :) Bo USA Euro nie mają i jest u nich źle, Niemcy mają i jest źle, Rosja nie ma i jest tam źle, Łotwa ma i też ma kiepsko.
A my? A my mamy konkurencyjną gospodarkę dzięki niskiemu kursowi złotówki - jest u nas taniej dla obcokrajowców. Mało tego - przez wzrost wartości walut obcych - opłaca się kupować w Polsce - a zatem popyt wewnętrzny ratuje nam PKB.
A dlaczego popyt nie upadł? Ponieważ nasze banki po prostu nie mają problemów. :)
I gdzie tu wina euro? A dalej idąc, co w takim razie mają Polacy zrozumieć, czy też jakie wnioski wyciągnąć?

Do tego bym się czepił.
Pozdro
marlowe / 2009-06-05 20:34 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
I to się mnie podoba ;)
marlowe / 2009-06-05 20:32 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
chcesz personalnie wymienić 40 milionów ludzi, kiedy piszesz o Polakach?
Czy też inaczej piszemy "Polacy", kiedy jesteśmy Polakami niż kiedy nimi nie jesteśmy?

Re: GPW: Kolejny atak na szczyt?

marlowe / 2009-06-05 16:43 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Brydzia, a mi obroty wzrosły o 100% i trochę szybciej zarabiam niż na akcjach, więc te akcje co mnie drażniły w portfelu wywaliłem. I myślę, że w niezłym momencie.
marlowe / 2009-06-05 16:16 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
nawet dwa..

Re: GPW: Kolejny atak na szczyt?

marlowe / 2009-06-05 16:06 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Wywaliłem większość z tego co miałem. Zostawiłem najciekawsze pozycje. Pieniądze się przydadzą na innym froncie (biznesowym).

Pozdro. Się odkupi taniej :)

Re: GPW łapie zadyszkę

marlowe / 2009-06-04 08:14 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Witam,
Cóż... Takie mam małe przemyślenie. Świat nie potrzebuje wielkiej wojny by człowiek obudził się w innym świecie.
Bo ten świat już nie będzie ten sam bez pontiaca i z hummerem produkowanym przez chińczyków...
Zielonego dziś życzę.
marlowe / 2009-06-03 19:36 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
o matko, gdybym wiedział, że taki badziew puścisz, to bym Ci nie tłumaczył jak to zrobić :/

:)))
marlowe / 2009-06-03 19:34 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
to był cytat z Twojej wypowiedzi Warren...
marlowe / 2009-06-03 19:21 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
dosłowny cytat. Uśmiałem się wtedy przez to wieszanie na słońcu :)))
Kto by tam sięgnął :)))
marlowe / 2009-06-03 19:05 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
i politycy, masoni, Żydzi i cykliści...
marlowe / 2009-06-03 19:04 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Może inaczej. Z kodu wywal obydwie części zawierające słowa: allowscriptacces.
marlowe / 2009-06-03 19:03 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Dupa... Wywaliło mi kod z youtube. Zostały tylko znaczniki MMM...
marlowe / 2009-06-03 19:02 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
dokładnie, wklejasz kod który na polskim youtube nazywa się "umieść".
Ważne w bblog jest to, aby z kodu usunąć to co zaznaczę, bo jak nie usuniesz, to Ci wyskoczy, że są niedozwolone fragmenty kodu i filmu nie umieści:

Przykład:
MMMMMM

Między literkami MMM masz dwa fragmenty kodu które trzeba usunąć po wklejeniu do bloga.
Acha, i wklejasz nie do pola edycji, tylko musisz przejść do źródła dokumentu. Tam jest to samo co we wpisie tylko napisane kodem. Żeby tam wejść trzeba kliknąć na "Żródło dokumentu"

Tak w skrócie. Mam nadzieję że jasno.
marlowe / 2009-06-03 17:28 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Acha, i jeśli sklep nie chce przyjąć zwrotu (niezależnie, czy po 10ciu dniach, czy po 30stu w wypadku braku informacji na piśmie o krótszym terminie) - to zawsze jest UOKIK, rzecznik praw konsumenta i sądy.
pozdrawiam

Najnowsze wpisy