Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

Re: GPW: Kończymy tydzień na minusie

marlowe / 2009-05-24 12:54 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Flugo... Ja reagowałem i na rasizm Longa i na wszystko co mnie kłuje w oczy. Łącznie z tekstami o wysyłaniu ludzi do gazu... o dziwo sadzonymi przez Łukasza...

Re: GPW: Kończymy tydzień na minusie

marlowe / 2009-05-24 01:26 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Dobrej nocy ludziki...
marlowe / 2009-05-24 01:23 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
najlepiej je oddaje myśl Gandalfa z "Władcy Pierścieni":
"Wielu żyjących zasługuje na śmierć. I niektórzy zmarli zasługują na życie. Możesz im je dać? Więc nie bądź zbyt skory do rozdawania śmierci w osądach. Bo nawet bardzo mądrzy nie widzą wszystkich zakończeń."
Moje luźne tłumaczenie z angielskiego: " Many that live deserve death. And some that die deserve life. Can you give it to them? Then do not be too eager to deal out death in judgement. For even the very wise cannot see all ends."
marlowe / 2009-05-24 01:17 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
zresztą rozumowych argumentów jest więcej przeciwko karze śmierci.. Bo za karą śmierci stoi jedynie argument ślepej zemsty, gniewu tłumu i czego tam jeszcze, lecz to nie jest rozumowe.
marlowe / 2009-05-24 01:14 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Dobranoc.
marlowe / 2009-05-24 01:14 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
jestem przeciwnikiem kary śmierci właśnie ze względu na to, że nigdy nie ma 100% pewności winy kogokolwiek... A nawet jak teraz jest, to może za pięć lat wyjdą na jaw inne fakty, które delikwenta uniewinnią. I co wtedy? Przywrócimy go do życia?
marlowe / 2009-05-24 01:12 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
zacne :)
marlowe / 2009-05-24 00:26 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
no wychodzi, że trzy... Hm... Nie wiem tylko jak z ręczną robotą...
marlowe / 2009-05-24 00:23 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
:) tego nie wiem. Gejem nie jestem... Spytam któregoś ze znajomych :)))
marlowe / 2009-05-24 00:16 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Odpowiedź się sama nasuwa :D:D:D
marlowe / 2009-05-23 23:52 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Wiem i bardzo dobrze... Ale za zbrodnie przeciwko ludzkości się znajdzie sposób, by osądzić kogoś tam, gdzie kara śmierci jest. Jak z Saddamem, Hitlerem itp...
marlowe / 2009-05-23 23:44 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
krótko mówiąc. A za morderstwo max dożywocie... Z tym, że zbrodnie przeciwko ludności kończą się nieraz karą śmierci.
marlowe / 2009-05-23 23:31 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
nikogo nie straszę. Jestem ciekaw czy jest paragraf na grożenie mniej więcej pięciu procentom populacji masowym morderstwem i spaleniem w krematorium.
Bo oprócz starożytnej Grecji w każdym społeczeństwie ludzie homoseksualni to około 5% populacji. I to też jest pewnego rodzaju norma...

Re: GPW: Kończymy tydzień na minusie

marlowe / 2009-05-23 23:14 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
uuu... Warren... Przesadziłeś z tym kominem bardzo...
Nie spodziewałem się takiej żądzy krwi tutaj i po tych ludziach....
Znam paru gejów... Sam uważam, że albo to choroba, albo genetyczne skrzywienie...
Nie sądzę, żeby ich parady spowodowały, że zacznie mi się podobać walenie w anus, bo tak nie będzie... O moje dzieci też się nie martwię... Ba, nawet biorę pod uwagę możliwość, że któreś moje dziecko okaże się gejem... I będę je dalej kochał...
Homoseksualizm jest odchyleniem od normy...
ale, nie powodem do mordu.
Tak jak takim powodem nie jest inna płeć, inwalidztwo, zespół downa, inny kolor skóry, czy wyznanie...
Rozczarowaliście mnie mocno....

Podstawowa zasada - nie krzywdzić. Geje nikogo nie krzywdzą. Pedofilów - izolować, zoofilów - izolować. Ale geje? Moi państwo...
I ten komin.... Oj... Niech tylko sprawdzę pod który paragraf to się kwalifikuje...

Re: GPW pozostaje bezsilna

marlowe / 2009-05-21 15:39 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
dziwnie ludzie dziś na forum. Spadam. na razie...

Najnowsze wpisy