Forum

Komentarze użytkownika "Sergiej"

Komentarze użytkownika: Sergiej

Jak legalnie nie płacić składek ZUS?

Sergiej / 2012-07-25 12:39
Prowadzę firmę. Interes jak na razie nie idzie mi dobrze, zamierzam polecieć do Wielkiej Brytanii żeby dorobić... w jaki sposób mogę legalnie nie płacić składek ZUS? Co mogę w takiej sytuacji zrobić? Zaznaczam że nie zamierzam zamknąć biznesu?

Afera taśmowa w PSL. "Premier dopuszcza się nadużyć"

Sergiej / 2012-07-20 14:26
Jak można ufać człowiekowi który chciał pałować związkowców? Jak dla mnie ten człowiek już dawno temu stracił autorytet , teraz żyje w swoim świecie, swoja drogą dostatnim świcie za nasze pieniadzę .

Re: Schetyna chce gwarancji w sprawie nowego ministra rolnictwa

Sergiej / 2012-07-19 14:50
Schetyna chcę gwaransji w sprawie nowego ministra rolnictwa, a ja chcę gwarancji że będę przedterminowe wybory!! Bo mam dość tego rządu!!

Re: Gigantyczna góra lodowa oderwała się od lodowca

Sergiej / 2012-07-19 14:09
Tak się mówi o ochronie środowiska o ociepleniu klimatu i tym podobne, natomiats nic się nie robi z największymi trucicielami tej planety, żadnych kar dla USA, Chin , Indii!! Co to da że w Polsce będziemy używać filtrów, żarówek energooszczędnych skoro takie molochy i tak wszystko zepsują!!

Jak zostać posłem?

Sergiej / 2012-07-18 14:15
Ostatnio stwierdziłem że życie posła jest wspaniałe. Dostaje się około dwadzieścia tysięcy na miesiąc, ma się masę przywilejów, nie trzeba mieć wyższego wykształcenia, nie trzeba nawet znać jeżyków obcych a w dodatku za dużo się nie napracuję!! Czy ktoś wie w jaki sposób zostać posłem? Co trzeba zrobić żeby dostać się do sejmu?

gdzie diabeł nie może tam babę pośle

Sergiej / 2012-07-09 15:18
Pewnei chciałą sie pochwalić co ma w domu, a tu odrazu wielka afera... biedna kobiecina niczemu nie winna!!

Re: Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego

Sergiej / 2012-07-03 14:15
Powiem szcze wątpię w indywiudalne konto zabezpieczenia emerytalnego. Obawiam sie że i tak do tych pieniędzy dobierze się rząd, nic nie jest pewne w tym kraju.

Re: Obrońcy ubogich są najbogatsi. Zobacz majątki szefów partii

Sergiej / 2012-07-02 14:08
W tym kraju nie dba sie o najbiedniejszych... uważamy że mamy system socjalny , ale to tylko pozory. Gdyby tak było nie głodowałoby tyle dzieci w Polsce. Aż żal patrzeć na to co się dzieje w tym kraju.

Umowa z T-Mobile-problemy

Sergiej / 2012-06-29 13:12
Przedłużałem niedawno umowę z T-Mobile. W zasadzie nie zaoferowali mi niczego nadzwyczajnego. Powiem szczerze jestem zdenerwowany na T-Mobile i chce z nimi zerwać umowę. Czy za odstąpienie od takiej umowy telekomunikacyjnej są jakieś kary?

Jaki ZUS dla nowych firm?

Sergiej / 2012-06-22 13:13
Niedługo mam zamiar otworzyć moją własną firmę. W raz z żoną długo o tym myśleliśmy. Jaki ZUS wybrać na początek? Czy od razu płacić pełną składkę, czy przeczekać jeszcze?

Mieszkanie na wynajem czy lokata

Sergiej / 2012-06-20 13:37
Zastanawiam się co zrobić z moim mieszkaniem, które mam w spadku po moich dziadkach. Zastanawiam się na jego wynajęciem , albo sprzedaniem za gotówkę, a później dać je na lokatę...jakie są wasze opinie?

Praca w Polsce.

Sergiej / 2012-06-15 14:37
Czy waszym zdaniem praca w Polsce jest opłacalna? Czy w ogóle jest sens szukać pracy w Polsce, czy też lepiej od razu wyjechać z zagranicę na przykład do Niemiec, Holandii , czy też UK?

Re: Pomoc dla hiszpańskich banków nie zapobiegnie katastrofie euro

Sergiej / 2012-06-11 14:57
Tak samo jak tankowanie kasy w Grecję nic nie dało , tak samo będzie z Hiszpanią!!

Zastrzeżenie znaków handlowych

Sergiej / 2012-06-11 13:45
Zamierzam założyć firmę handlową. Chciałbym zastrzec nazwę mojej firmy , oraz jej logo. Gdzie to mogę zrobić i ile taka operacja kosztuje?

Ranking kredytów samochodowych - maj 2012

Sergiej / 2012-06-08 13:40
Prowadzę firmę od dwóch lat. Montuję szyldy itp. Teraz potrzebuję zakupić nowy samochód do firmy!! Czy możecie mi polecić jakiś dobry kredyt samochodowy? Czy też może lepszą opcją będzie wziąć w leasing...

Najnowsze wpisy