Forum

Komentarze użytkownika "Sergiej"

Komentarze użytkownika: Sergiej

Program do analizy technicznej.

Sergiej / 2011-11-18 14:35
Potrzebuję programu do analizy sytuacji na giełdzie!! Będę wdzięczny za każdą pomoc!!

Czy warto kupować obligacje?

Sergiej / 2011-11-18 13:34
Chciałbym się spytać kogoś bardziej obeznanego w takich tematach... czy warto jeszcze inwestować swoje pieniądze w obligacje? Czy jednak lepiej wybrać inną formę inwestowania?

Re: Włoska prasa: Dymisja Berlusconiego nie tak szybko

Sergiej / 2011-11-09 14:19
Berlusconi miałby zrezygnować z dostatniego życia? Nie wierzę!!

Abonament medyczny będzie opodatkowany.

Sergiej / 2011-10-25 13:01
Naczelny Sąd Administracyjny orzekł że pracownicy którym pracodawca opłaca abonament medyczny , będą musieli zapłacić od niego podatek dochodowy!! To jakiś absurd!

Re: Sklep internetowy-porady

Sergiej / 2011-10-18 13:57
A przy sprzedaży na Allegro , też muszę założyć działalność gospodarczą?

Re: Tusk wyklucza współpracę z Palikotem

Sergiej / 2011-10-07 14:05
Jest to prosta taktyka Pana Tuska, najpierw mówi że koalicji z Palikotem nie będzie, a nie daj Boże, gdy wygra wybory, to powie że w sumie mają wiele wspólnego...ot całą nasza polityka której filarami są kłamstwa i przekręty!!

Rosji pasuje układ obecny

Sergiej / 2011-10-03 13:44
Boją się że nowy rząd nie będzie już wiernym pieskiem władz w Moskwie!!

Polskie płace w porównaniu z resztą Europy.

Sergiej / 2011-09-07 11:26
Jak kształtują się nasze płace na tle całej Europy? Czy jest w ogóle kraj w UE , gdzie rząd zabiera tak dużo jak nasz w porównaniu do zarobków?

Kolejne strajki w Grecji

Sergiej / 2011-09-02 14:31
A poźniej się dziwią że cała Europa ma ich dość!!

72 rocznica wybuchu II Wojny Światowej

Sergiej / 2011-09-01 14:06
Obawiam się że w Polsce dąży się do zatarcia wiedzy o historii Polski.

żona na niby z Białorusi

Sergiej / 2011-04-06 12:57
Witam serdecznie!! Mam pewne pytanie... mam rodzinę na Białorusi! Moja Kuzynka ma koleżankę która by chciała dostać obywatelstwo Polskie, oczywiście po to żeby bez przeszkud poruszać się po UE... chciałbym jej w tym pomóc, a żeby to zrobić muszę się z nią ożenić, oczywiście zgodziłem się że chętnie to zrobię (w końcu ładna dziewczyna)... tylko trapi mnie jeden szkopuł, co mi grozi jeżeli wszystko wyjdzie na jaw... co mi grozi?
1 2 3 4 5 6
na koniec starsze

Najnowsze wpisy