Forum

Komentarze użytkownika "studentMIM"

Komentarze użytkownika: studentMIM

studentMIM / 2009-01-21 18:34 / Tysiącznik na forum
Czy to aby nie populizm w stylu zachodnioeuropejskiej lewicy?
Stroną, która sprowokowała konflikt nie był Izrael. I to nie on zasłaniał się cywilami.
Nie twierdzę oczywiście, że nie dało się tego zrobić lepiej. Ale ja bym pewnie nie wymyślił nic lepszego, gdy ktoś bombarduje mój teren.
studentMIM / 2009-01-21 14:00 / Tysiącznik na forum
To świadczy o przewadze technologicznej Izraela oraz o taktyce Hamasu.
studentMIM / 2009-01-20 14:40 / Tysiącznik na forum
Może jeszcze otworzyć granice, zaprosić terrorystów do siebie i ofiarować im broń jądrową, aby nie musieli sami szukać?
studentMIM / 2009-01-19 20:16 / Tysiącznik na forum
Bardzo sensowna wypowiedź :/
Zrozum, że teraz człowiek też płaci za te wszystkie rzeczy, tylko że w podatkach (nie ma nic za darmo).

Ten kogo
będzie stać w ogóle będzie się uczył liczy i pisać

Kredyt gwarantowany przez państwo powoduje, że każdego byłoby stać.

będzie napieprzał po 12 godzin za 1500 brutto

poza prymitywnym, wulgarnym słownictwem, to ta wypowiedź jest na dodatek bez sensu. Jeśli obniżysz podatki, to zarobki będą wyższe, a nie niższe.
studentMIM / 2009-01-19 12:22 / Tysiącznik na forum
Ale komu tu chodzi o straszenie?
Pytanie tylko czemu murarz czy kasjerka mają płacić na studentów, którzy albo będą zarabiali znacznie więcej od nich, albo wykorzystują studia, aby przedłużyć sobie młodość (na ich koszt)?

Re: Rząd bierze się za reformę szkolnictwa wyższego

studentMIM / 2009-01-19 11:00 / Tysiącznik na forum
Powinno się wprowadzić całkowicie płatne studia dla wszystkich.
Aby zaś każdy (niezależnie od pochodzenia) mógł studiować państwo powinno gwarantować kredyty na koszt studiów i utrzymanie.
Zaletą tego, oprócz obniżenia kosztów, byłaby racjonalizacja wybierania kierunków studiów przez ludzi.

Re: Rostowski:Kryzys nas nie dotknął

studentMIM / 2009-01-15 14:24 / Tysiącznik na forum

Produkt Krajowy Brutto w tym roku spadnie poniżej 2 proc.

To znaczy, że będziemy produkować o 98% mniej?
studentMIM / 2009-01-12 19:00 / Tysiącznik na forum
;)

Re: Najczarniejsza prognoza: Ujemne PKB w Polsce!

studentMIM / 2009-01-12 18:46 / Tysiącznik na forum
Ciekawe na czym polega ujemny Produkt Krajowy Brutto...
studentMIM / 2009-01-09 19:01 / Tysiącznik na forum
Rzeczywiście rozmowa z Tobą nie ma sensu. Wybierasz sobie wątki, w których wydaje Ci się, że jesteś w stanie jeszcze coś "powalczyć", pomijając te, w których wykazałem Ci mówienie nieprawdy.
Tak czy inaczej możliwe działanie Izraela (ukrywanie zbrodni) nie czyni go odpowiedzialnym za tą zbrodnię.
Myślę, że to koniec dyskusji. Szkoda mi już na Ciebie czasu (i więcej nie będę odpowiadał)
studentMIM / 2009-01-09 16:46 / Tysiącznik na forum
Z Tobą nie da się dyskutować (i już sobie odpuszczam). Powiedz mi jeszcz tylko, kim jesteś w realu. Bo nie wygląda, abyś kiedykolwiek studiował coś ścisłego wymagającego logiki
studentMIM / 2009-01-09 16:38 / Tysiącznik na forum
Ad1. To jest zwykłe kłamstwo. Może milczenie jednej osoby da się kupić. Ale dużej grupy (np. wszystkich gazet) już nie
Ad2. Ok. Myślę, że skończyliśmy dyskusję. Obaliłem większość Twoich argumentów (odpuściłeś sobie te wątki). A teraz, jak Ci argumentów zabrakło, to mnie obrażasz (nie jest to pierwsza taka Twoja wypowiedź).
Z takim poziomem komentarzy zapraszam na forum onetu.
studentMIM / 2009-01-09 16:33 / Tysiącznik na forum
1. do innych nie znalazłeś?
2. do tego zaś:
"Pozostali przy życiu Palestyńczycy zlinczowali terrorystę, kiedy zmieniał kolejny magazynek. Mimo że władze izraelskie wiedziały, kto zabił Goldsteina, nikt nie został postawiony przed sądem za jego zabójstwo. "
Co oznacza, że Izrael nie chciał karać Palestyńczyków za lincz, który jest przestępstwem.
Izrael nie odpowiada za jednego psychopatę, a musisz przyznać, że tu zachował się dobrze.
studentMIM / 2009-01-09 16:17 / Tysiącznik na forum
Możliwe, że istniała taka możliwość. I możliwe, że Izrael rozmyślnie poniechał osądzenia tego przestępstwa(niewygodne politycznie), mimo że dało się to zrobić (ale chyba nie było to łatwe na terenie wojennym). Nie osądzenie zbrodni nie świadczy o tym, że jest się za nią odpowiedzialnym
studentMIM / 2009-01-09 16:13 / Tysiącznik na forum
1. Łatwiej jest kupić fałszywy artykuł niż zamknąć usta artykułom niepozytywnym
2. Co do lekarza - mieszka w tamtej strefie. Przebywa przede wszystkim z Palestyńczykami. Poświęca swój czas i ryzykuje życie, aby im pomagać. Z tego można wywnioskować, ze jest z nimi emocjonalnie związany. A to dyskwalifikuje go jako obiektywne źródło

Najnowsze wpisy