Forum

Komentarze użytkownika "studentMIM"

Komentarze użytkownika: studentMIM

studentMIM / 2008-12-20 12:38 / Tysiącznik na forum
a spiskowa teoria dziejów zawsze działa;P
studentMIM / 2008-12-17 18:33 / Tysiącznik na forum
Zwykle wybory wygrywa prezydent z partii, która w tym czasie wygrywa wybory prezydenckie. Więc jest to po prostu wysoko prawdopodobne;)
Co do tych dat to odrobinę przesadziłeś, a myślę że ponadto postarają się zrobić wybory w zbliżonych (jeśli nie tych samych) terminach
studentMIM / 2008-12-17 15:33 / Tysiącznik na forum
W okolicach wyborów nowego prezydenta będą wybory parlamentarne. Tak więc będzie to już problem nowego rządu (i nowego prezydenta - najprawdopodobniej z tej samej partii)

Re: Brytyjczycy rozbijają monopol. Stansted pod młotek

studentMIM / 2008-12-17 15:30 / Tysiącznik na forum
Ciekawe czemu pilsener (przyzwyczajam się do tej konwencji pisania) tu nie narzeka jaka ta "anglia" jest okropna, że ingeruje w prywatne firmy;P
studentMIM / 2008-12-16 13:34 / Tysiącznik na forum
PO teraz powinno się wykazać stanowczością i nie uchwalić nowego projektu emerytur pomostowych (nikt nie będzie ich wówczas miał). Wtedy jako obywatele byśmy wygrali (uratowali budżet). Ew. można zgłosić ten sam projekt...
studentMIM / 2008-12-15 16:23 / Tysiącznik na forum

Monopole zawsze tworzy PANSTWO

Microsoft czy Google są tego idealnym przykładem
studentMIM / 2008-12-15 16:22 / Tysiącznik na forum
Oczywiście jak tylko coś zaczyna iść w dobrym kierunku (odbierają przywileje), to Pilsener (choć może powinienem w jego stylu pisać "pilsener") narzeka i stara się "szukać dziury w całym"
studentMIM / 2008-12-12 14:38 / Tysiącznik na forum
Lobby "ekologów". Ludzie wierzą we wpływ CO_2 na ocieplenie klimatu (co nie jest udowodnione, ale nie jest też wykluczone).
Ale ograniczenie elektrowni węglowych i tak się przyda. Nawet jeśli przesłanki ku temu będą błędne.
studentMIM / 2008-12-12 14:12 / Tysiącznik na forum
To nie jest kwestia tylko CO_2 (która rzeczywiście jest dyskusyjna), ale także chociażby związków siarki, itp.
studentMIM / 2008-12-12 14:11 / Tysiącznik na forum
Bo "ekolodzy" to skrajna część społeczeństwa, niekoniecznie wcale najinteligentniejsza, z największą wiedzą.
studentMIM / 2008-12-12 12:47 / Tysiącznik na forum
Odpady radioaktywne składowane są głęboko pod ziemia. Są więc raczej niegroźne.
studentMIM / 2008-12-08 08:35 / Tysiącznik na forum
Wybacz, ale takie prowokacje to wygląda mi na poziom onetu. Jeszcze gorzej, niż gdybyś naprawdę tak myślał, bo wtedy coś by Cię usprawiedliwiało...
studentMIM / 2008-12-08 01:42 / Tysiącznik na forum
Ja jestem Polakiem i czuję się przez Ciebie obrażany. Nie uważam, że należy ingerować w prywatne życie obywateli, popieram niskie podatki. A mimo to uważasz, że należy mnie takim generalizowaniem obrazić.
To nie Polacy, ani tym bardziej Polska są źli. Błędne są wybory polityków czynione przez większość. Jeśli chcesz coś zmienić głosuj na kogoś, o kim wierzysz, że dokona zmiany.
Jeśli nikogo takiego nie ma na scenie politycznej, to znajdź kilku znajomych o poglądach podobnych do Twoich i postaraj się założyć partię.

Konstruktywną krytykę każdy ma gdzieś jeszcze bardziej, niż propozycje zmian

Nie mogę się zgodzić. Oczywiście wiele osób myśli, że wie lepiej. Ale w osobistej dyskusji część można przekonać. A pozostałą część trzeba zmanipulować (ale tak jest w każdym kraju: głupich jest więcej niż mądrych)
studentMIM / 2008-12-08 01:36 / Tysiącznik na forum
Ale oznacza to, że pieniądze tam są marnowane (tworzy się jakieś programy, wydaje pieniądze, później nikt ich nie ogląda bo są puszczane w nocy), a więc nie wpływa to aż tak negatywnie na rynek reklamy;P

Re: Polska ma najmniej przedszkolaków w UE

studentMIM / 2008-12-05 19:42 / Tysiącznik na forum
Chyba powinien być to powód do chwały, że tylko tyle dzieci musi być wysyłane do przedszkoli. Rodzina to jednak lepsze miejsce do rozwoju niż przedszkole

Najnowsze wpisy