Forum

Komentarze użytkownika "studentMIM"

Komentarze użytkownika: studentMIM

studentMIM / 2008-11-26 12:27 / Tysiącznik na forum
"Niestety" nie masz racji.
Wprawdzie to prawda, że jest to liczba osób zarejestrowanych jako bezrobotne. Tylko że faktycznie pracuje więcej osób niż to wynika z oficjalnych statystyk (tzw. szara strefa).

P.S. Czy jesteś w stanie wyjaśnić o co chodzi z tymi nierentownymi miejscami pracy w rolnictwie?

Re: Kto wprowadził najwięcej ustaw? Ranking ministrów

studentMIM / 2008-11-25 09:48 / Tysiącznik na forum
Nie wiem skąd to powszechne przekonanie, że czym wiecej projektów ustaw, tym lepiej....

Re: PiS bez decyzji ws. Elżbiety Kruk

studentMIM / 2008-11-22 16:08 / Tysiącznik na forum
Jeśli chcą pokazywać innych pijanych posłów, to chyba dobrze. Może pozwoli to na "oczyszczenie" sejmu z takich przypadków. Oczywiście trzeba też wyciągnąć konsekwencje wobec swojej posłanki
studentMIM / 2008-11-20 12:30 / Tysiącznik na forum
Problemem jednak nie jest jakość policji, a jej istnienie w rozsądnej wielkości
studentMIM / 2008-11-20 12:26 / Tysiącznik na forum

Moze Tobie zalezy ale mnie nie.

Mam nadzieję, że mnie po prostu nie zrozumiałeś, a nie jesteś skrajnym lewakiem, który uważa, że po co nam armia.


Niech sie przekwalifikuja na listonosza albo sprzatacza ulic.

Jeśli taka będzie perspektywa pracy po zawodzie żołnierza, to mniej ludzi zdecyduje się w ogóle na służbę w armii

P.S. Znaki diakrytyczne
studentMIM / 2008-11-20 08:20 / Tysiącznik na forum
To nie jest dowód, czym kończy się prywatyzacja, a czym kończy się skrajna nieudolność
studentMIM / 2008-11-19 23:22 / Tysiącznik na forum
Tylko że nie jesteś w stanie przekwalifikować takiej ilości osób, a zależy nam, aby ludzie decydowali się na służbę w armii.
studentMIM / 2008-11-19 23:09 / Tysiącznik na forum
A po co nauczycielowi w-f sprawność fizyczna. Wielu z nich jej nie ma i nie czyni ich to gorszymi nauczycielami (to nie jest cecha istotnie wpływająca na możliwości pracy)
studentMIM / 2008-11-19 23:08 / Tysiącznik na forum
I idąc za tym myśleniem nikt nie chce ściągnąć z emerytur pomostowych ludzi, które już na nich są. Więc sprzeczności tu nie ma
studentMIM / 2008-11-19 17:02 / Tysiącznik na forum
Miejmy tylko nadzieję, że to nie jest działanie PSL przeciw PO. Bo gdyby tak było, to przegłosują tą ustawę:(
studentMIM / 2008-11-19 17:00 / Tysiącznik na forum
Rzeczywiście można to trochę zmienić, ale z służbami mundurowymi jest pewien problem. Ważnym atrybutem takiej osoby jest przecież sprawność fizyczna (nie każdy nadaje się do uczenia czy innych zadań, a poza tym siły wojskowe powinny być jednak gotowe do działania na wypadek wojny). Inna sprawa, że czas, kiedy człowiek wciąż ma pewną sprawność fizyczną się wydłuża...

Re: Niemcy w recesji. Gospodarka się kurczy

studentMIM / 2008-11-13 16:10 / Tysiącznik na forum
Jeśli chodzi o wzrost PKB, to wydaje mi się, że gospodarka USA (mimo "kryzysu") wciąż jest w istotnie lepszej sytuacji.

Re: "USA nie mogą same zajmować się problemami świata"

studentMIM / 2008-11-03 23:52 / Tysiącznik na forum
Gdyby Unia naprawdę chciała się zajmować problemami świata, a nie tylko mówić o tym, to myślę, że USA tylko by się ucieszyło
studentMIM / 2008-11-03 23:51 / Tysiącznik na forum
Nie porównywałbym Republikanów do PiS.
W Polsce obie partie są siebie warte (choć chyba trochę gorszy jest PiS). W Stanach z kolei widać wyraźnie, że lewicowe media (CNN, NBC i wiele gazet) pragną aby Obama został wybrany.
W tym celu nie publikują niektórych materiałów oraz grają kartą rasową twierdząc, że wiele osób nie głosuje na Obamę ze względów rasowych.
Prawda zaś, jak pokazują sondaże jest inna, gdyż to Afroamerykanie głosują na Obamę, bo jest czarny (rasizm, tylko w drugą stronę)

Re: Obama jest jak Nokia, McCain - jak Apple

studentMIM / 2008-11-03 15:25 / Tysiącznik na forum

uznając, że wyborcy sami wywnioskują

wyborcy i wnioskowanie to chyba jednak rzadkie połączenie

Najnowsze wpisy