Forum

Komentarze użytkownika "TrentX"

Komentarze użytkownika: TrentX

Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-04-07 19:17 / portfel / Tysiącznik na forum

2011-04-07 18:05:03
Kambodza

 [ Portfel ]
 [ Tysiącznik na forum ]

zacytuje jednego mojego kolegę który powiedział tak:
"dajcie mi 10 baniek to Wam krowę znoszącą jajko wyrysuje":)


Kam nie chodzi o to zeby ktos cos wyrysowal przy pomocy wielu baniek ksiazkowo.
Skads sie takie ksiazki biora i nie pisza ich takie zoltodzioby jak ja .

Jesli jednak taki ktos kto zaczyna grac lub ma juz jakies doswiadczenie a nie ma kupy baniek dla wyrysowania kursu poczyta sobie ksiazki oraz rysunki z objasnieniami , to zwiekszaja sie jego szanse zeby zalapac sie do naprawde rysujacych "grubasow" i cos uszczknac z tego tortu, bo zwiekszaja sie jego szanse na to ze bedzie potrafil sie w tym polapac i wiedzial o co chodzi.
Taka wlasnie ksiazkowa wiedza z AT powoduje ze trudniej zwiesc zwyklego ciulacza tanimi trikami , a przynajmniej moze sie on ustrzec przed wieloma pochopnymi ruchami , a co za tym idzie ochronic swoj kapital a nawet zarobic :) Wazne zeby z tymi szpecami od ustawek kursow wsiasc do jednego wagonu , a przynajmniej na chwile na zderzak :).

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

TrentX / 2011-04-07 18:05 / portfel / Tysiącznik na forum
Thai , racja jest Twoja trzeba czekac na 17,30 :>:P
TrentX / 2011-04-07 17:52 / portfel / Tysiącznik na forum
Jak czytaja te same ksiazki co Ty , to nie ma sie o co zakladac :] bo to pewnik .
TrentX / 2011-04-07 17:40 / portfel / Tysiącznik na forum
Tymczasem pod Dependa podlaczyli pompke i napompowali 71 groszy na ladnym obrocie :)

Komentarze do portfela "pietroo"

TrentX / 2011-04-07 17:34 / portfel / Tysiącznik na forum
Na zakonczenie straganu moge powiedziec ze zaczelo sie jako tako ze wskazaniem na zle a skonczylo calkiem niezle jak dla mnie , a gdy tylko wspomnialem ze w moim bajzlu TPE i PGE mnie juz niecierpliwi i chetnie zamienie na PEKAO to oba cos tam urosly i to przy dosc duzym jak na nie obrocie ...
Badz tu madry czlowieku ... ;]
TrentX / 2011-04-07 17:23 / portfel / Tysiącznik na forum
Heheh ale ja pytam Ciebie :) czy uwazasz ze z BRS moze sie stac to samo co z Biotonem ?:)
TrentX / 2011-04-07 16:56 / portfel / Tysiącznik na forum
Swoje zrobi ?? W jakim senssie ??? Czy masz na mysli powolna "biotonizacje" BRS ? ???
TrentX / 2011-04-07 13:58 / portfel / Tysiącznik na forum
Liczylem raczej na jakas wieksza dywidende z racji pustej panstwoej skarbonki , a ona niestety nie bedzie za wielka . Mysle wiec o wywaleniu papierow i zakupie PEKAO , na dlugi czas ...
TrentX / 2011-04-07 13:55 / portfel / Tysiącznik na forum
Swiete , Swiete , tylko ze to bylo w kontekscie BRS :) a do nie go jak powszechnie wiadomo potrzeban cierpliwosc :).
Poza tym mowilem ze powroci na 2.20 :) i jakby byl coraz blizej ;p
TrentX / 2011-04-07 13:42 / portfel / Tysiącznik na forum
Robi sie ja z zielonych orzechow wloskich w ktorych nie ma jeszcze uformowanego orzecha :)
TrentX / 2011-04-07 13:41 / portfel / Tysiącznik na forum
Z racji sluzby na etacie nie dane jest mi sledzic codziennie notowan stad na DT sie nie nastawiam , chyba ze na emeryturze :) poki co trenuje cierpliwosc, tyle ze TPE i PGE mnie irytuja ze swoim kiszeniem sie ;]
TrentX / 2011-04-07 12:46 / portfel / Tysiącznik na forum
Borek wroci na 2.20 predzej czy pozniej .
TrentX / 2011-04-07 12:45 / portfel / Tysiącznik na forum
Zgadza sie ale do tego trzeba minimum roku z maceracja i odstawieniem na ciemna polke do sklarowania wlacznie :)
TrentX / 2011-04-07 12:11 / portfel / Tysiącznik na forum
A oczywiscie ze ja z humorem :) Marcys , widzac jednak ze u mnie dzis wyjatkowo czerwono a stopy niezagrozone , udam sie do kuchni w celu preparacji 3 rodzajow nalewek ;], mam nadzieje na ich smakowitosc w przyszlosci.
A swoja droga znalazlem czesc wspolna amatora nalewki i dlugoterminowego inwestowania w akcje.
Do jednego i drugiego trzeba miec anielska cierpliwosc ;]
TrentX / 2011-04-07 12:05 / portfel / Tysiącznik na forum
Wg mnie wysyp informacji nastepuje typowo pod emisje ,dystrybucja papierow , po czym nastapi powrot do zmudnych negocjacji i wyczekiwania zwyklego inwestora na to co w wyniku tych dzialan zostanie osiagniete i obserwacji raportow oraz informacji plynacych ze spolki .
Wyglada to tak ze pod emisje cena rosnie , potem pewnie bedzie dluga konsolidacja ze stopniowym wyrzucaniem papierow przez zniecierpliwionych czyli lekki opad w dol.
Jesli zas po drodze znajda sie konkretne pozytywne informacje to mozliwe sa krotkotrwale odpaly ceny w gore ....
To jednak tylo moje przemyslenia , ktore zwykle sie nie sprawdzaja ;]

Najnowsze wpisy