Forum

Komentarze użytkownika "zaq81"

Komentarze użytkownika: zaq81

Re: ELEKTRIM

zaq81 / 2007-09-12 16:30 / portfel
zapraszam do lektury.......
http://www.pulsbiznesu.com.pl/Default2.aspx?ArticleID=c2d30b16-e485-41ee-8364-2e0e5654c09b
decyzja ma zapaść w ciągu kilku dni i i gdybym miał trochę wolnych środków to kupił bym za nie akcje tej szalonej spółki
wydaje mi się że Ci co kupowali w ostatnich dniach wiedzieli co robią i liczą na te 8zł
:)
zaq81 / 2007-09-11 21:26 / portfel
właśnie przeczytałem że dzisiejsza informacja jest niczym innym jak następstwem poprzednich decyzji.........
Albo skaczemy na bungie :((((((((((((((((((((((
Albo ktoś chce kupic dużo akcji nie sterując kursem :)))))))))))))))))))
Z tą spółką nic nie wiadomo............
zaq81 / 2007-09-11 20:55 / portfel
hmmm jutro może polecieć na gębe jak dam dziś dyspozycje sprzedaży to może uda mi się załapać na 20% strate hmm nie wiem co robić...... nie potrzebuje tych pieniędzy w perspektywie kilku lat.......... ale obecny informacje rokują że perspektywa inwestycji na wiecznośc nie pomoże :(
zaq81 / 2007-09-11 20:29 / portfel
i co teraz???
jeśli do jutra rana nie napiszą że to jakiś żarcik no to ludziki z akcjami elektrimu mogą się poczuć jak na bungie i to bedzie skok bez liny......... nie wiem co zrobić sprzedawać z stratą czy czekać??????????
pytanie na co czekać?????
zaq81 / 2007-09-01 12:22 / portfel
no tak najlepiej pytać aż się usłyszy to co się chce usłyszeć :D
różne fundusze różne podchodzą do wypłacania ewentualnych zysków a co za tym idzie do podatku belki.
Musisz zapoznać się z regulaminem funduszu w którym masz swoje aktywa. Jeśli fundusz ma parasol i do tego w rozliczeniach posługuje się średnią ważoną to ja nie widzie problemu, jeśli natomiast fundusz nalicza na zasadzie fifo to już tak prosto chyba nie będzie.........
Za mało konkretów w pytaniu i tyle samo w odpowiedziach
Oczywiście nie jestem biegły w tych klockach moja wiedza opiera się na zasadach logicznego myślenia i tego co przeczytałem ....... niestety obie metody czasem zawodzą dlatego jeśli się mylę liczę na przywołanie mnie do porządku :)
Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia :)
zaq81 / 2007-08-17 14:33 / portfel
podoba mi się Twoje podejscie.......
może i jestem chory, ale śmieszy mnie panika i decyzje z nią związane rozumiem wyrachowane działania i decyzje ale panika to nie dla mnie :)
Dzisiaj spełniają się słowa o tym że w fundusze akcji inwestuje się latami ............. A dzieci reklamy zapraszam do wypłat :)
zaq81 / 2007-08-17 00:02 / portfel
można go sobie ukryć i wtedy nie jest publiczny..............
unikorona heh
zobacz sobie dws to jest dopiero bungie :) pytanie czy lina się zerwie:( czy nastąpi to co przy prawdziwym skoku :)
Idę spać jutro praca powoli dochodzę do 15h na dobę przed kompem musze trochę się od tego wszystkiego odsunąć wystopować może w weekend góry zrobić parę fotek czas na relaksik
.................Spokojnych snów............

kolumny na gpw

zaq81 / 2007-08-16 23:32 / portfel
jeśli ma ktoś czas i ochotę to proszę o opis kolumn w gpw: o ile pierwsza część jest zrozumiała to od "najlepsza oferta kupna " do końca jest dla mnie czarną magią nie wiem czy to się czyta na chwile obecną, czy liczba zleceń podana jest z danej godziny czy z całego dnia.
Ewentualne jeśli ktoś ma jakiś dobry link.......
Z góry dziękuję za pomoc :)
zaq81 / 2007-08-16 23:16 / portfel
na portfelu money wszystko się uzupełnia samo wystarczy wybrać datę wyceny i reszta układa się sama :)
Co do kaski to większą część i tak zostanie na otwartej lokacie może daje kasę w ryzykowne fundusze ale nie gram wszystkim :)
Dziś poszła mi wycena z 15 :( załamka :( a było by tak pięknie załapać się na dzisiejszy dołeczek :)..... w perspektywie lat może to nie ma znaczenia, ale czuł bym się lepiej ............

Re: koniec korekty 22-23 sierpnia

zaq81 / 2007-08-16 22:47 / portfel
ciekawe co dostane pod choinkę ??
przepraszam za zgryźliwość
Fajne że masz typ tylko co Ci tak podpowiada napisz coś więcej chętnie poczytamy..... wnioskujesz z wykresów, masz jakieś info a może fusy.......... proszę o bardziej wniosły post
zaq81 / 2007-08-16 22:40 / portfel
a ja sobie dokupuje po kawałeczku mam nadzieje że do końca opadów starczy mi rezerw na zakupy :) jest ok......... damy rade........... panikę radze zostawić w piaskownicy......... i działać według własnego planu............

nerwowo tu ............

zaq81 / 2007-08-16 17:06 / portfel
Ludzie co się dzieje, to że Wam nie idzie nie znaczy że trzeba się bluzgać na wzajem.........Każdy ma swoją strategie mniej lub bardziej błyskotliwą i nie widzie powodu żeby po sobie jechać. Jak ktoś się chce żalić to pozwólcie mu inny się chce chwalić taż mu dajcie..... rozumiem konstruktywna krytykę ale gó..o zostawcie tam gdzie jego miejsce w kiblu..................
Pozdrawiam Wszystkich jadących tą karuzelą, ja nie mam zamiaru wysiadać, ani zamykać oczu :)
zaq81 / 2007-08-15 21:36 / portfel
Przemek odrobimy się spokojnie.............. na szczęście to nie jest kredyt tylko Twoje rezerwy
zaq81 / 2007-08-15 18:42 / portfel
Ja za czołem 12 dni temu i też mam plecy, na szczęście nie kupiłem za wszystko na raz tylko po kawałeczku. W ten sposób uśredniam straty. Mam zamiar dalej dokupować mam nadzieje że to letnia promocja, a w wrześniu zacznie się robić zielono :) Warto czytać to forum dzięki niemu nauczyłem się tego i owego.
Zdrowy rozsądek + wybrane rady na forum = sukces
zaq81 / 2007-08-12 15:53 / portfel
dzięki za info i liczny odzew............ :)
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6

Najnowsze wpisy