Forum

Komentarze użytkownika "zbigj"

Komentarze użytkownika: zbigj

zbigj / 2006-09-28 15:23
wyrzucić skąd?
zbigj / 2006-09-28 15:07
I ty mówisz, że dla ciebie sukces gospodarczy ma duże znaczenie? Balcerowicz (a właściwie RPP) nie ma pomagać rządowi, bo nie po to została powołana, tylko ma pilnować aby inflacja/deflacja nie była zbyt duża. Poza prawem nie jest, jest tylko poza zasięgiem komisji sejmowej - bo NBP nie podlega pod Sejm.
Nie mówimy tu o wierze, bo finanse to ścisła matematyka ale się zgadzam, że Balcerowicza powinny osądzić niezależni eksperci a nie PiS czy Samoobrona.
zbigj / 2006-09-22 14:41
Właśnie! SKOKi są póki co bezpieczne. Chyba że Lepper razem z PO i SLD zażądają ich zbadania - teraz to możliwe :)
zbigj / 2006-09-18 13:14
Reklama, a co innego?
zbigj / 2006-09-18 13:08
Idiota czy prowokacja?
zbigj / 2006-09-18 12:57
A co to ma wspólnego z jego wypowiedziami nt. ekonomii? Ma rację z tymi podatkami czy nie? Jeżeli ma jakieś inne sprawki na sumieniu, to niech go ściga prokurator z Ziobro na czele, to nie jest mój problem. Ja się martwię o to, co do garnka włożę a to mi ogranicza właśnie rządząca władza a nie opozycja
zbigj / 2006-09-18 12:17
Ale jednak jesteś w Polsce. Prawowicie wybrany przewodniczący nie może stać ponad prawem, tylko dlatego, że jego partia ma większość. Ani tym bardziej być zwolniony od odpowiedzialności za umoczenie w SKOKach.

Re: Zakupy w niedzielę tylko w aptece?

zbigj / 2006-09-06 08:55
Czy my nie idziemy w stronę zbyt dużej pomocy socjalnej? W USA np. wszystkie sklepy są w niedzielę otwarte i jakoś ten kraj idzie do przodu, jeżeli kryzys to pół roku, a nie 2 lata jak w Europie. Na socjalu przejechały się Niemcy i Skandynawia, a Polski chyba na to nie stać? Jeden dzień w tygodniu pracy mniej to 1/7 pracowników mniej.
zbigj / 2006-09-06 08:52
Dziękuję, wzięliśmy się do roboty, na zarobki nie narzekamy. Współczujemy PiSowcom, ale ktoś nie zarabia aby zarabiać mógł ktoś.
1 2 3 4 5 6
na koniec starsze

Najnowsze wpisy