Forum

Komentarze użytkownika "###zeppelin"

Komentarze użytkownika: ###zeppelin

zeppelin / 2007-07-06 09:05 / Tysiącznik na forum
Jak ktos obserwuje co sie dzieje na rynku i na gieldzie to nie wchodzil w ostatnim czasie w tę branżę. JW tez sie nie spisalo i na LC bylo duze ryzyko. Lewar byl tylko potwierdzeniem tego, ze LC jest spoznione o jakis rok. A z drugiej strony szkoda, ze nie bylo takiego lewara na zurawie, ktore kupowalem tylko z wlasnej kasy no i niestety nie nakupilem ich za wiele ;) A tak poza tematem to podoba mi sie ostatnio to, ze najlepiej znowu wychodzi sie na spolkach fundamentalnych a nie na spekulacjach. Zycze milego dnia z nieco deszczowego Kraka :)

Re: Indeksy lekko w górę przy słabych obrotach

zeppelin / 2007-07-12 19:46 / Tysiącznik na forum
Witam, ogladaliscie rynki? Pani Kasia chyba sobie kupi MCI :)
zeppelin / 2007-07-12 20:26 / Tysiącznik na forum
nie chce byc wscibski ale co masz niemodnego?
zeppelin / 2007-07-12 22:56 / Tysiącznik na forum
Hmm tez nie kumam ... ale przy okazji MCI nie powinno sie pisac nic brzydkiego, przeciez to istny skarb :)
zeppelin / 2007-07-12 22:58 / Tysiącznik na forum
właśnie, właśnie, to był wazny moment na DJ, wazyly sie losy na najblizsza przyslosc ale to dzisiejsze wybicie wskazuje poprawny kierunek. Jednak tak jak mowia doswiadczeni gracze hossa potrwa co najmniej do wyborow w USA i wcale mnie to nie martwi :)
zeppelin / 2007-07-12 23:10 / Tysiącznik na forum
Ja osobiscie nie lubie zbyt dobrych poczatkow bo czasami brakuje pary na koncowke ale wyglada to dosc optymistycznie. Dzisiaj robilem przeglad swoich typow i jest juz duzo kwitow do kupienia, korekta byla dosc spokojna ale na niektorych spolkach znaczna. O ile dwa tygodnie temu nie bylo co kupic tak dzisiaj zrobilem powazne zakupy :)
zeppelin / 2007-07-12 23:12 / Tysiącznik na forum
Tez gratuluje Panie Magistrze! :) Tylko czy teraz bedzie nadal tyle czasu na gielde? ;)
zeppelin / 2007-07-12 23:14 / Tysiącznik na forum
u mnie poki co nie bylo bardzo zle ale spadlem w sumie jakies 4%. Jutro to wszystko odrobimy ;)
zeppelin / 2007-07-13 19:35 / Tysiącznik na forum
Ja to sprawdzalem przez dlugi czas. Zyski przynosza mi glownie bardzo dobre spolki. Ze spekulacji czasami cos sie uda zarobic ale czasami tez sie traci. Jak chce sie zarobic na gieldzie to trzeba kupowac dobre, tanie (C/Z, C/WK) spolki i to podstawa!
zeppelin / 2007-07-13 19:39 / Tysiącznik na forum
Sam sie przywiazuje ale jesli przywiazuje sie do dobrych spolek to lepiej na tym wychodze. Denerwuje mnie za to naiwnosc, nawet jesli cos poszlo bardzo w gore to zamiast sprzedac to czekam, ze urosnie do nieba i wtedy najczesciej troche spada.
zeppelin / 2007-07-13 19:41 / Tysiącznik na forum
Jesli masz go od 150 to powinnas byc zadowolona. Pamietam jak pisalas "co ten kruk tak rosnie? " a wtedy kosztowal gdzies ze 130-150 ...
zeppelin / 2007-07-17 14:47 / Tysiącznik na forum
Ktos chyba zapomnial i tak sobie zostawił. Przeciez ludziska mu to rozdrapia za chwile :)
zeppelin / 2007-07-17 15:15 / Tysiącznik na forum
Cierpliwosci slaw. Wszystkie odbija i za chwile beda na duzym plusie. Obiecuje :)
zeppelin / 2007-07-17 15:18 / Tysiącznik na forum
Ktos mocno naganial w Rynkach :)

Re: Indeksy w górę przy słabych obrotach

zeppelin / 2007-07-19 20:43 / Tysiącznik na forum
Widze wakacyjny spokoj rowniez na forum. Poniewaz mam troche wiecej czasu poszedlem na calosc i z 4 spolek zrobilem sobie 2. Teraz przynajmniej nie jest nudno, portfel mi sie buja na calego szienny zakres jak w Chinach ;)

Najnowsze wpisy