Forum

Komentarze użytkownika "###zeppelin"

Komentarze użytkownika: ###zeppelin

Re: Protest Money.pl: Ręce precz od OC!

zeppelin / 2007-05-24 17:38 / Tysiącznik na forum
To kolejny skok na nasze pieniadze. Rzad nie umie zarzadzac sluzba zdrowia to nadrabia to zbieraniem coraz wiekszych skladek. Niedlugo nie bedzie sie oplacalo ani legalnie pracowac ani miec zarejestrowanego samochodu. Przejdziemy do podziemia ...

Re: Protest Money.pl: Ręce precz od OC!

zeppelin / 2007-05-24 17:40 / Tysiącznik na forum
Koszty powinni ponosic sprawcy. Jesli ktos powoduje wypadki niech placi wyzsze OC ale dlaczego za glupotę piratow drogowych mamy płacić wszyscy?
zeppelin / 2007-05-24 20:24 / Tysiącznik na forum
moze zdradzisz co za skarb, chetnie kupie cos dobrego ...
zeppelin / 2007-05-24 21:27 / Tysiącznik na forum
Spoko, spoko tyko skad masz takie wiadomosci - 3 sesje po minus 2? A moze jedna sesja minus 4 druga plus dwa i trzecia minus 8? Nie moze byc? Wiem, czepiam sie bo nie mam koncepcji na dalszy rozwoj sytuacji. Moim zdaniem przed mocniejszym tapnieciem urosniemy tak do 3750-3800 ale nie postawie na to swojego samochodu i kochanki :P
zeppelin / 2007-05-24 21:49 / Tysiącznik na forum
Lepiej powiedz, ze marzysz o przecenie bo chcesz kupic. Jesli moge zwrocic uwage to na gieldzie jest troche spolek, ktore praktycznie nie drgnely przy ostatnich tapnieciach w lutym i na przelomie marca, nie spadaly rowniez rok temu w maju. Dlaczego wiec na Twoje zyczenie wszystko ma jutro spadac? Gwarantuje Ci, ze znajdziesz tu takich, ktorzy nie wymiekna na -20% i ewentualnie zrobia zakupy w promocji. Ot taki kwardy narod :))
zeppelin / 2007-05-24 21:50 / Tysiącznik na forum
Moze potrzebne Ci jakies analizy statystyczne - jakby co to wal smialo ;)
zeppelin / 2007-05-24 21:52 / Tysiącznik na forum
I po co takie licytowanie sie na pampersy jak bedzie ostro to wielu osobom troche sie popusci ale zeby zaraz sie licytowac komu pierwszemu. Jak dzieci, jak dzieci ... :)

Re: My się wilka nie boimy

zeppelin / 2007-05-24 22:00 / Tysiącznik na forum
Wszystko przez dziadka G zachcialo mu sie komentowac. Na forum niech sobie popisze jak chce sie wygadac a nie zaraz do tv leci i straszy caly swiat ...

Re: Wielkie ssanie, a indeksy spadają

zeppelin / 2007-05-26 20:02 / Tysiącznik na forum
Pozdrawiam wszystkich z Krynicy gorskiej. Jestem tu na delegacji. Nie mam nudy bo musze pracowac ale postanowilem wpasc sprawdzic co sie dzieje na forum. Nie mam przemyslen na nastepny tydzien. Gram ostatnio na 3 spolki wbrew wczesniejszym ustaleniom, ze nie bede inwestowal w jedna spolke wiecej niz 25%. Zobaczymy jak sprawdzi sie moja strategia. Ostanio winda dopisywala, zeby tylko jej nie zepsuli. Rozgladam sie powoli za jakas dobra przyszlosciowa spolka na dluzej bo w jednej ze swoich perelek musze zredukowac udzial - 50%. Moze jakies propozycje?
zeppelin / 2007-05-26 20:32 / Tysiącznik na forum
goraco :) pozdrawiam slaw!
zeppelin / 2007-05-26 20:33 / Tysiącznik na forum
Dobre spolki. Mam je wyroznione w 10 najlepszych. Jedyny problem, ze troche mi odjechaly ... i mam z takimi problem mentalny - ciagle wydaje mi sie, ze juz za pozno ...
zeppelin / 2007-05-26 20:39 / Tysiącznik na forum
U nas najwazniejsze jest by byl klimat do robienia interesow i niczego nam nie brakuje. Ale mysle, ze Rumunia szybko sie podniesie. Co prawda bedzie tam jeszcze jakis czas problem z mniejszosciami ale kasa na rozwoj zrobi swoje. A jesli chodzi o naszych agentow to czekam kiedy skonczy sie to polowanie na czarownice bo mnie to podobnie jak wiekszosci spoleczenstwa w ogole nie iteresuje.
zeppelin / 2007-05-26 20:41 / Tysiącznik na forum
mnie tez nie dziala ale za to dziala gpw infostrefa gdzie sa wszystkie komunikaty

http://www.gpwinfostrefa.pl/palio/html.run?_Instance=cms_gpw.pap.pl&_PageID=2&_OID=36&_Lang=pl&_Site=ESPI&_CheckSum=1165319741
zeppelin / 2007-05-28 18:51 / Tysiącznik na forum
Jakies pare lat ...
zeppelin / 2007-05-29 00:01 / Tysiącznik na forum
Przy drozejacych materialach budowlanych, cenie robocizny i nadal bardzo duzym zapotrzebowaniu na mieszkania - wielopokoleniowe rodziny w blokach w Nowej Hucie to nadal standard, nie widac powodow do tego zeby ceny spadly a wszystko wskazuje, ze beda rosly. Ja jestem za spadkiem bo chce kupic mieszkanie w centrum ale ... obawiam sie, ze zbyt tanio nie uda mi sie kupic.

Najnowsze wpisy