Forum

Komentarze użytkownika "###zeppelin"

Komentarze użytkownika: ###zeppelin

zeppelin / 2007-06-11 21:27 / Tysiącznik na forum
Czyzby kolega mial cos przeciw przecinkom? Dla mnie tekst jest jasny.
zeppelin / 2007-06-11 21:59 / Tysiącznik na forum
To mi sie podoba - jestes jak Sherlock Holmes! :) Jak pomysle, ze na pewnym etapie "inwestowania" nie chcialo mi sie nawet sprawdzic czym zajmuje sie dana spolka to robi mi sie glupio. Ostatnio wyglada jednak na to, ze przy niektorych spolkach nie ma znaczenia to czym sie zajmuja. Jak cos jest przewartosciowane 400% to co za roznica jesli bedzie 800 1600 czy 3200? Chodzi tylko o to, zeby wiedziec kiedy odpuscic.
zeppelin / 2007-06-25 23:16 / Tysiącznik na forum
Tak ale w 30 miesiecy mozna zarobic 1000 % wiec to nie jest wcale takie obojetne kiedy to sie stanie. Poki co mysle, ze nadal trzeba siedziec w dobrych spolkach na naszej gieldzie i olewac stany.
zeppelin / 2007-06-25 23:22 / Tysiącznik na forum
Wiedza tyle samo co my a czasami mam wrazenie, ze troche mniej. Poki co strategia kup dobre, tanie i trzymaj sprawdza sie wiec nie ma co jej zmieniac. Pozdrawiam ;)
zeppelin / 2007-06-25 23:22 / Tysiącznik na forum
Wiedza tyle samo co my a czasami mam wrazenie, ze troche mniej. Poki co strategia kup dobre, tanie i trzymaj sprawdza sie wiec nie ma co jej zmieniac. Pozdrawiam ;)
zeppelin / 2007-06-27 22:50 / Tysiącznik na forum
Jak na moj gust to NTT moze wzrosnac po "rekomendacji" w rynkach. Natomiast biorac pod uwage rodzaj biznesu to lepszy jest elektrotim - tylko nie wiem czy troche nie za drogi. Ja jednak stawiam na Radpol - ostatnio trzyma sie bardzo dobrze a jego dzisiejsze zachowanie na "0" przy spadajacym rynku to tez moim zdaniem dobra oznaka.
zeppelin / 2007-06-27 22:53 / Tysiącznik na forum
Witaj Brydzia. Ciekawy jestem Twoich rekomendacji na teraz. Pamietam jak wspominalas kiedys o impexmetalu, pozniej o jutrzence i ciechu i od tamtej pory sa prawie dwukrotnie wyzej (dwie z tych spolek mialem przez jakis czas i calkiem niezle zarobilem - w duzej mierze dzieki temu, ze zwrocilas na nie uwage). Cenie twoje fundamentalne podejscie i sam stosuje podobne zasady.
zeppelin / 2007-06-27 23:04 / Tysiącznik na forum
Na kiepskich papierach tez tak czasami robie ale na dobrych to raczej nie ma sensu. Szczegolnie kiedy sa jeszcze relatywnie tanie tak jak Ciech. Po dlugich zmaganiach z kupowaniem i sprzedawaniem dalem sobie spokoj. 75% portfela mam w fundamentalnych spolkach i na tym jest dobry zysk.
zeppelin / 2007-07-01 22:35 / Tysiącznik na forum
Jak slysze takie komentarze to zaczynam sie przekonywac do powolnej ewakuacji z gieldy. Bessa przyjdzie nie wiadomo skad. Okaze sie ze ta swietlana przyslosc, ktora widzimy byla przesadzona.
zeppelin / 2007-07-01 22:50 / Tysiącznik na forum
Wszystko przekonuje do tego, ze to juz koncowka ale z drugiej strony na tym etapie sa najlepsze zarobki - trzeba tylko umiec powiedziec dosc bo chwila spoznienia moze drogo kosztowac. Mam nadzieje, ze zdazymy ;)
zeppelin / 2007-07-03 08:36 / Tysiącznik na forum
Chyba nie chcesz wstrzymywac notowań? ;))
zeppelin / 2007-07-03 08:50 / Tysiącznik na forum
O Radka jestem spokojny. Wszystko co dobre dopiero przed nami ...
zeppelin / 2007-07-03 09:03 / Tysiącznik na forum
Ja mam nieco inna zasade. Jesli jestem pewien spolki to nie ma takiego poziomu, przy ktorym sprzedaje ze strata. Jesli cena spada znaczaco to ewentualnie dokupuje. Zawsze kiedy nie zastosowalem sie do tej zasady narobilem sobie niepotrzebnych strat. Inna rzecz przy spekulacjach ale w tym przypadku nie ma chyba recepty - mysle, ze to spara szczescia i ograniczenia chciwosci.
zeppelin / 2007-07-03 09:04 / Tysiącznik na forum
Nie wiem czy dobrze pamietam czy to Ty kupowalas kiedys Budimex jak rosl po info o euro?
zeppelin / 2007-07-03 09:11 / Tysiącznik na forum
To dobrze pamietam. To byl dobry strzal ;)

Najnowsze wpisy