Forum

Komentarze użytkownika "###zeppelin"

Komentarze użytkownika: ###zeppelin

zeppelin / 2009-02-17 20:50 / Tysiącznik na forum
Co Ty pitolisz z tym traceniem przez kogoś. Każdy kupuje kiedy mu się podoba i co mu się podoba. Mógłbyś zmienić nick bo psujesz wizerunek fajnego imienia. Może D..a Jaś74? :)))
zeppelin / 2009-02-17 20:53 / Tysiącznik na forum
Zgadzam się, prawdopodobieństwo zarobienia zaczyna być coraz większe ale trend na razie jest wyraźny ... nie tylko na W20 ...
zeppelin / 2009-02-17 21:06 / Tysiącznik na forum
Na szczęście mam na to coś uczulenie ... mój organizm ma wyczucie ... jednak szkoda, że nie do rynku tylko do pokarmów :)))
zeppelin / 2009-02-17 21:11 / Tysiącznik na forum
barrakudo ... przez ostatnie 3 lata naoglądałem się też wykresów spółek i połowę (te starszye, które były na GPW 2-3 lata temu) znam na pamięć. Popatrz na to, że większość miala właśnie tę długą płaską linię warrena. Były takie, które miały wcześniejszy albo opóźniony start ale większość chodzi z indeksami ...
zeppelin / 2009-02-17 21:12 / Tysiącznik na forum
sorry za blad w nicku ;)
zeppelin / 2009-02-17 21:18 / Tysiącznik na forum
Ugoda jest w interesie obu stron. W obecnej kryzysowej sytuacji to często słaby interes dla banku doprowadzić do upadku firmy. Kto kupi ten pozostający majątek firm i spłaci kredyty?
zeppelin / 2009-02-17 22:25 / Tysiącznik na forum
z rana -3 a później do +0 ;)
zeppelin / 2009-02-17 22:30 / Tysiącznik na forum
w tych ciężkich czasach 0 to duuuuży plus!!!! ;))) spytaj inwestorów :)))

Re: GPW: Szał wyprzedaży

zeppelin / 2009-02-17 23:07 / Tysiącznik na forum
Wkurzyłem się po tym artykule dotyczącym opcji. Jak miałem wątpliwości tak teraz jestem w 100% za Waldkiem P. Banki z doradców stały się złodziejami i to jeszcze działającymi nie w swoim imieniu.
Przypomniałem sobie, że jak kolega opowiadał mi, że jego syn zamienił w lecie kredyt na kredyt w jenach ... od razu mi to śmierdziało ale nie chciałem go martwić. Kredyt co najmniej z mln. Dzisiaj coś wspominał, że syn musi się wyprowadzić z domu bo mu jakieś tam rury popękały ... przed chwilą skojarzyłem i przeraziłem się ... prawdopodobnie musi się wyprowadzić bo bank zajmuje dom ... mam nadzieję, że nie nadziali go na opcje bo cała rodzina nie spłaci tego do końca życia ... i zabiorą też mieszkanie ojca, na które prawdopodobnie teże jest pod zastawem ... k...a m..ć! Gdzie my żyjemy? Okazuje się, że Dziki Zachód to było przedszkole ...
zeppelin / 2009-02-17 23:14 / Tysiącznik na forum
Ja pitolę ... mam nadzieję, że to nie jest na tak wielką skalę ...
ale jak każdy znajdzie znajomego prowadzącego firmę, którego tak załatwili ... to będzie jasne dlaczego s************ tak z naszych banków...
Czy wiadomo coś na temat tego czy w PKO BP też tak mocno promowali kredyty w jenach i opcje walutowe? Przecież juz w 2006 roku wyszło zalecenie dotyczące kredytów walutowych ... banki miały ostrzegać a nie naciągać jak złoty umocnił się o następne 20% ...
zeppelin / 2009-02-17 23:15 / Tysiącznik na forum
http://wyborcza.pl/1,75480,6279665,Krew_zaczyna_plynac_o_drugiej_w_nocy.html
zeppelin / 2009-02-17 23:17 / Tysiącznik na forum
Jak chodzę do jakiegoś sklepu przez dłuższy czas to sprzedawcy mówią mi czego mam nie kupować bo za długo leży ... tak jest w mięsnym, w ważywniaku ...
Przecież banki żyją z tych firm ... ale nie zawahali się ich wykończyć ...
zeppelin / 2009-02-17 23:19 / Tysiącznik na forum
z tego wszystkiego napisałem warzywa przez "ż" przepraszam ... jestem w ....y
zeppelin / 2009-02-17 23:20 / Tysiącznik na forum
chyba nie doczytałać ... chodzi o sprzedaż walut!
zeppelin / 2009-02-17 23:24 / Tysiącznik na forum
to gratuluję! ja też jestem klientem tego banku a ostatnio wszystkim z którymi współpracuję i mieli moj nr konta w PEKAO podałem numer z PKO BP

Najnowsze wpisy