Forum

Komentarze użytkownika "Garand"

Komentarze użytkownika: Garand

Re: Złoty odrabia straty

Garand / 2009-03-11 08:49 / portfel / Bywalec forum
Jak widać dzisiaj wszystko już jest nieaktualne... Złotówka znów tanieje. Idąc za autorami artykułów zaraz powinien się pojawić tytuł - "Złotówka dramatycznie tanieje!!!"... Uważam, że coraz mniej profesjonalistów pracuje nad serwisem, a szkoda, bo bardzo go lubię...

Re: Za pieniądze z wolnego rynku krytykują kapitalizm

Garand / 2009-03-06 16:06 / portfel / Bywalec forum
Hipokryzja nie zna granic.

Film, który otwierał festiwal, opowiada np. o banku, którego szefowie nie powstrzymają się przed niczym w pogoni za zyskiem.

A za czym goni większość twórców filmów?
Za ideą i oświeceniem ludzi?! Nie, oczywiście że za zyskiem. Ale kto się tym przejmuje. Pieniądze rządzą światem.

Re: Spór zbiorowy w PKN Orlen

Garand / 2009-03-06 09:18 / portfel / Bywalec forum
Współczuję wszystkim pracodawcom, którzy muszą się użerać ze związkami... Nieważne, że jest kryzys cały czas chcą więcej i więcej. Lepiej niech członkowie związków, a zwłaszcza cała loża "przewodniczących" cieszą się, że nie ma zwolnień ze względu na kryzys, a nie wyciągają łapy...

Re: Złoty idzie w górę

Garand / 2009-03-05 15:30 / portfel / Bywalec forum
HALO!!!
Czy od tego kryzysu już się w głowach poprzewracało?!
Czy jak coś jest na zielono, to znaczy, że dobrze?!
Przez taki poziom analityków ja się wcale nie dziwię dlaczego mamy kryzys...

Re: Opel, Saab i Vauxhall - za kilka tygodni zbankrutują

Garand / 2009-03-04 08:58 / portfel / Bywalec forum
Dostali palec, to zaraz zeżrą całą rękę aż do ramienia... Przyzwyczaiły się, że u siebie (w USA) jak tylko zaistnieje jakieś niebezpieczeństwo dla działalności, to rząd zaraz biegnie z teczką kasy i ustawami...
Teraz chcą, żeby w UE było tak samo.
Życzę im rychłego splajtowania

Re: Złoty wraca do formy

Garand / 2009-03-03 12:35 / portfel / Bywalec forum
Stwierdzanie faktów zostawcie innym serwisom... a i tytuły artykułów też można by najpierw przemyśleć...

Re: Wzrost PKB najniższy od 2001 roku?

Garand / 2009-03-02 08:39 / portfel / Bywalec forum
Która to już prognoza?!
Rzucanie pustymi liczbami, popartymi jedynie "profesjonalnymi analizami"...
A tak wogóle:

Wszystko tak naprawdę zależy od konsumenta: czy wystraszy się on kryzysowej retoryki i poważnie ograniczy swoje wydatki. Jeżeli tak się stanie, to negatywny odczyt PKB niestety nie jest wykluczony - mówi Money.pl Łukasz Bugaj, ekonomista z Xelion.

Skoro ma to być prawdą, że wszystko zależy od konsumentów to po co bez przerwy ich straszycie gadając o kryzysie, ujemnym PKB, bezrobociu... Zaprzeczacie sami sobie!!!
Wszystkie prognozy lepiej schować gdzie jest ciemno, a wyjąć je jak już będzie dobrze i nikomu nie zaszkodzą!

Re: Litwa boi się rosyjskich rakiet

Garand / 2009-02-25 14:22 / portfel / Bywalec forum
A jaka jest różnica dla Litwy, czy rakiety stoją przy wschodniej, czy zachodniej granicy? Zagrożenie to samo.
Rozumiem Europa Zachodnia może mieć obawy, bo im bliższe położenie rakiet, tym mniej czasu na reakcję po wystrzeleniu takowej, ale Litwa?!
Oczywiście to co robią Rosjanie nie jest złym pomysłem i mam nadzieję, że do za Litwą stanie cała UE, a nie bedzie chować głowę w piasek zostawiając samych Litwinów...

Re: Cymański: Bat na urzędników to propaganda

Garand / 2009-01-09 08:54 / portfel / Bywalec forum

Nie jest wyjściem pomysł by karać, karać, karać. Może powinno poprawić się przygotowanie do pracy, zmianę jakości pracy i kulturę.

Panie Cymański za kadencji przedniego rządu, o ile pamiętam, to Pana szefo Jaro Kaczyński, też odgrażał się KARANIEM urzędników za błędy, a teraz nagle stawiacie na poprawę jakości i kultury. Tacy łagodni, myślałby kto...
Miejmy nadzieję, że ta jakość i kultura nie zostanie przejęta przez urzędników od PiSu...

Re: Putin: Wstrzymujemy dostawy gazu na Ukrainę

Garand / 2009-01-07 14:52 / portfel / Bywalec forum
Ciekawe jaki to chytry plan mają w zanadrzu Putin z Miedwiediewem? Bo zamiast pokazania siły raczej doprowadzą do tego że odbiorcy poszukają sobie innych dostawców...
Coś w tym musi być.
Garand / 2008-12-30 09:05 / portfel / Bywalec forum
Na podstawie przeczytania jednej książki wysnuwasz takie wnioski? A może masz jakieś powiązania z izraelskim wywiadem i teraz usprawiedliwiasz Izrael za ten atak...?
Wiadomo, że Hamas od śmierci Jasira Arafata i objęciu władzy w Palestynie cały czas "coś" szykował. Podkładane ładunki, rakiety, zamieszki. To wszystko było powiedzmy, na porządku dziennym. Po za tym, w co Palestyńczycy mieliby się zbroić w kałachy i przestarzałe wyrzutnie RPG i zaatakować doskonale wyposażoną przez Amerykanów armię Izraela?! Jedyne co im pozostało to zamachy i sabotaż...Czyli jak napisałem wcześniej, wszystko po staremu...

Ja uważam, że informacje od Mossadu w tym przypadku, to tylko przykrywka. Podobnie jak z atakiem USA na Irak kiedy wszystkim wmawiano, że to dlatego, bo Irak miałby mieć w swoich składach broń biologiczną...(sic), tak teraz wmawiasz, że to akcja obronna ewentualnie odwetowa.

Re: Boni: Pół miliarda dla stoczniowców

Garand / 2008-12-05 11:20 / portfel / Bywalec forum
To ja lece się zatrudnię, może załapię się jeszcze na 15 tys :)

Re: Komorowski: głosowanie nad odwołaniem mnie jak najszybciej

Garand / 2008-12-04 08:54 / portfel / Bywalec forum
Kolejny raz PO dało powód PISowi do tego, aby mógł po niej pojechać...
Zupełnie niepotrzebnie, wiadomo że dla tych ludzi byle słówko może oznaczać niesłychaną obrazę i powód do wysuwania wniosków za odwołaniem. Po co dawać im dodatkowe powody?! Sami sobie znajdą...

Re: Tusk po roku. Cud już nie działa

Garand / 2008-11-14 14:34 / portfel / Bywalec forum
Trzeba dodać, że na spadek osób popierających obecny rząd ma kryzys finansowy. Wiadomo, że jest to wynikiem wydarzeń na amerykańskim rynku kredytów hipotecznych, a nie rządów Tuska i jego ekipy.
Ale ludzie jak zwykle zwalają wszystkie problemy gospodarcze na władze mimo, że Ci nie mięli z tym nic wspólnego...

Re: Tusk po roku. Cud już nie działa

Garand / 2008-11-14 08:44 / portfel / Bywalec forum
JA chyba nie znam żadnej władzy, która w dłuższym terminie zyskiwałaby poparcie społeczeństwa... No może poza A.Hitlerem w Niemczech...

Pozdrawiam wszystkich sceptyków i życzę im optymizmu bo bez tego nic nie ruszy.

Najnowsze wpisy