Forum

Komentarze użytkownika "Garand"

Komentarze użytkownika: Garand

Re: Nowy spot PiS. Palikot w roli głównej

Garand / 2009-04-28 07:51 / portfel / Bywalec forum
Widać, że nie stać PiSowców na pozytywną zmianę wizerunku w dłuższym okresie...
Po spotach z Joanną Kluzik-Rostkowską, Grażyną Gęsicką oraz Aleksandrą Natalli-Świat i normalnym hasłem. Zacząłem wierzyć, że coś może się zmienić w wymowie PiSu. Niestety nadzieje okazały się płonne...
Obecnie widać powrót do buraczanego stylu i lżenia ze wszystkich dookoła. Tak dalej Panowie i Panie, a skończycie jak Wasz były koalicjant. Zapomniani i z masą spraw w sądzie o zniesławienie...

Re: Produkcja przemysłowa pomogła złotemu

Garand / 2009-03-18 15:55 / portfel / Bywalec forum
cóż chwilowo, ale złotówce nic nie pomoże...
Garand / 2009-03-18 10:07 / portfel / Bywalec forum
O to, że członkowie zarządów ZZ siedzą i nic nie robią i ich się nie zwalnia. A Ludzi, którzy rzeczywiście budują lub remontują statki dostają wypowiedzenia . Oki?
Garand / 2009-03-18 09:21 / portfel / Bywalec forum
Jaka analiza taki tytuł. Kolejni analitycy się produkują, bo jest nikła szansa, ze możne ich wróżby się sprawdzą. A do tego dochodzi fakt, ze obecni im gorsza informacja tym lepiej się sprzeda. W przypadku pomyłki, zawsze można powiedzieć, że się mile zaskoczyliśmy...

Re: Bank Millennium pożycza 200 milionów euro

Garand / 2009-03-18 09:13 / portfel / Bywalec forum
Nie ma co się dziwić ograniczonej akcji kredytowej w Polsce... Banki wolą oddawać kapitał na zachód, gdzie niby jest bezpiecznie zamiast pożyczać tu na miejscu...
Tylko, czy taki wytransferowany kapitał rzeczywiście wróci z powrotem do kraju, to jakoś mi się wierzyć nie chce...

Re: Pierwsze zwolnienie grupowe w stoczni

Garand / 2009-03-18 09:08 / portfel / Bywalec forum
Taaa... A Panowie "najglośniejsi krzykacze" związkowcy zostaną na swoich stołkach i dalej będą biadolić jak to im jest źle i wszyscy ich krzywdzą.
Proponowałbym, żeby zamiast "prawdziwych stoczniowców", jak określił to M. Lewandowski. Poucinać tychże związkowców, którzy nie pałają się do ciężkiej pracy "prawdziwego stoczniowca" tylko do krzyczenia i niekończących się negocjacji...

Re: Nasza waluta rośnie w siłę

Garand / 2009-03-17 17:08 / portfel / Bywalec forum
Czyli jednak, to była tylko korekta, to chwilowe wzmocnienie PLN...
Garand / 2009-03-17 12:53 / portfel / Bywalec forum
Nikt z PISu na pewno by nie zrezygnował, tylko bronił się rękami i nogami, mówiąc że to tak naprawdę spisek PO, UB i SB...
Garand / 2009-03-16 11:45 / portfel / Bywalec forum
Prawo głosu w referendum... ---> frekwencja 30% - 40% obiektywny głos obywateli...
Garand / 2009-03-16 08:17 / portfel / Bywalec forum
Wolę, żeby miliony na referendum poszły na jakieś praktyczniejsze cele, np na naukę, lub drogi....
Garand / 2009-03-13 11:49 / portfel / Bywalec forum
ale o so chodzi bo nie kumam... ortografia, brak przecinka?

Re: Holandia: Udaremniono spisek terrorystyczny

Garand / 2009-03-13 08:55 / portfel / Bywalec forum
Za dobrze im było... Nie dość, że Holandia przyjmuje emigrantów, daje im pracować i mieszkać to tym idiotom cały czas w głowie wysadzanie ludzi w powietrze, że niby w imię jakiejś walki z Bóg wie czym.

Proponuję zamknąć ich wszystkich w ich krajach i nie pozwalać im się przemieszczać. Wiem, że to może wydać się niesprawiedliwe w stosunku do ludzi, którzy nie mają nic wspólnego z terrorystami, ale skoro oni właśnie pozwalają, żeby w ich społeczeństwie było miejsce dla porąbanych fanatyków, którzy chcą wybić pół świata, to ja nie mam nic przeciwko.

Re: Złoty cofnął się po sporych wzrostach

Garand / 2009-03-12 14:24 / portfel / Bywalec forum

Analityk przewiduje, że kurs euro/złotego w dalszej części sesji może skierować się w kierunku wczorajszych maksimów notowań - w okolice 4,66.

Najlepszą analizą obecnie jest jej brak...
Znów złoty rośnie i to nadspodziewanie mocno. I to mnie cieszy bo wybieram się na narty do Włoch :)
Garand / 2009-03-12 09:14 / portfel / Bywalec forum
No i dzisiaj znów PLN w dół. Huśtawka jak sie patrzy, a najgorsze jest to, że przez nią oprócz nudności niektórzy mogą dostać zawału... :/

Re: Drastyczne kary dla kierowców za dociskanie gazu

Garand / 2009-03-19 10:47 / portfel / Bywalec forum
No tak najwyższe mandaty obniżają, czyli te dla prawdziwych piratów, a dla kierowców, którzy przekraczają prędkość o kilka kilometrów na godzinę to karze się większymi kwotami niż dotychczas...
Osobiście uważam, że mandaty powinny być dostosowane do zarobków kierowców popełniających wykroczenia, bez górnych limitów. Tzn jak ktoś przekroczy prędkość o 100 km/h to zapłaci odpowiednio więcej, a nie tak jak teraz, że płaci tyle samo co kierowca, który przekroczył prędkość o 50 km/h.

Najnowsze wpisy