Forum

Komentarze użytkownika "Garand"

Komentarze użytkownika: Garand

Garand / 2009-03-19 10:49 / portfel / Bywalec forum
chyba raczej PLN... patrząc na to co się dzieje teraz i wczoraj. Decyzja FED sprowokowała tylko korektę.

Re: Fritzl przed sądem: Żałuję z całego serca

Garand / 2009-03-19 12:14 / portfel / Bywalec forum

natomiast nie przyznał się do zabójstwa i pozbawienia wolności.

Przecież obok napisane jest, że przyznał się do wszystkich zarzucanych mu czynów...
Garand / 2009-04-20 12:09 / portfel / Bywalec forum
Co zostało zniszczone w Polsce za rządów PO?
Garand / 2009-04-20 12:08 / portfel / Bywalec forum
Dlaczego nie podejmować?
Nie warto się zacietrzewiać i obstawać przy swoim. Ja chętnie podyskutuję, ale w normalnym tonie. Myślę, że o to w tym wszystkim chodzi... (taaaaa.... pewnie ktoś powie, że naiwny jak dziecko :)

Re: Kurski: Palikot odwraca uwagę od klęski PO

Garand / 2009-04-20 09:41 / portfel / Bywalec forum

Kancelaria wyjaśniła, że alkohol w małych opakowaniach zakupiony został na potrzeby cateringu samolotowego.


To za moją kasę Lechu K. razem ze swoją świtą dodaje sobie kurażu przed spotkaniami na szczytach Unii?! Sami niech sobie kupią, polską wódkę w dużych buteleczkach i wspomogą tym polski przemysł spirytusowy...
Garand / 2009-04-20 09:34 / portfel / Bywalec forum
Wyjaśniłem co znaczy brak merytoryki w swoim poście, przeczytaj dokładnie...
A obiektywizm kojarzy mi się z odniesieniem do całości opisywanego tematu jakim jest polityka, a nie tylko do błędów rządzących i zagrożeń jakie mogą za sobą nieść ich decyzje...

Z ciekawości przeczytałem inne artykuły tych autorów. Niestety nie doszukałem się obiektywizmu. Jeżeli dotyczyły polityki, to zwykle koncentrowały się na krytykowaniu PO. Nie twierdzę, że Platforma jest bezbłędna i każdy, kto ja krytykuje jest zły. Bo z wieloma tezami w tych artykułach mógłbym się zgodzić, ale chodzi mi o to, że autorzy nie patrzą na drugą stronę (PIS) i nie komentują jej działań. Nie ukrywajmy, że oni też popełniają błędy w związku z tym można by też napisać parę słów komentarza.

Po raz kolejny niestety muszę zwrócić Tobie uwagę. Proszę nie używać wykrzykników i dużych liter w takiej ilości, bo tak samo jak na żywo tak i na forum nie lubię jak ktoś wrzeszczy podczas dyskusji...
Pozdrawiam
Garand / 2009-04-20 09:07 / portfel / Bywalec forum
*Pousuwa

Re: Prezes PiS pousuwa większość działaczy. By przetrwać

Garand / 2009-04-20 09:06 / portfel / Bywalec forum
Pousówa i nawet sie nie zorientuje kiedy zostanie sam jeden...

Re: Nowy atak PiS na PO - w rewanżu pozew do sądu?

Garand / 2009-04-17 14:54 / portfel / Bywalec forum
Jak to jest, że jedyne spoty "partyjne", które pojawiają się od jakiegoś czasu w telewizji, to tylko spoty PiS?!
Zamiast wziąć się do roboty i spróbować coś merytorycznego wnieść do życia i polityki, to tylko psioczą na PO...
Lepiej kasę na spoty wydać na porządnych ekspertów, którzy pomogą stworzyć projekt ustawy, która bedzie sobą coś reprezentować.
Przez takie coś jestem całym sobą za tym, aby do zera ograniczyć finansowanie partii z budżetu państwa. Jak widzę, że moje pieniądze idą na taki CHŁAM, który wciskają mi w porze ciekawego filmu, to mnie ch...a bierze.
Gdyby ten spot miał coś w sobie... Niestety nie, to po prostu zbitka jakichś materiałów filmowych, parę zdjęć jak tania reklama zrobiona przez niedouczonych marketingowców...

no może ten jęzor na końcu jest barwnym elementem spotu. Uważam, że młodym ludziom spodoba się nowe logo PO i nie zwrócą uwagi na te uwagi wytknięte w czasie całego spotu :P :D :P :P :P :P :P ;P

Pogrążajcie się więc dalej Panowie i Panie z Jedynej Najwłaściwszej Partii PIS :P
Garand / 2009-04-17 14:36 / portfel / Bywalec forum
widać, że poza polski eter twoje horyzonty nie sięgają... wystarczy wejść na zagraniczne strony ekonomiczne (np. bloomberg.com)i tam znajdziesz duzo artykułów na temat Polski... Zdejmij klapki z oczu i zobacz jak jest naprawdę...
Garand / 2009-03-25 12:27 / portfel / Bywalec forum
Ale w Szwajcarii nie mają takich urzędasów jak w Polsce, którzy przyjmują wnioski i zamiast szybko coś zrobić odkładają wnioski na półkę i idą na kawę...

Re: RPP obniży dziś stopy - do najniższego poziomu w historii

Garand / 2009-03-25 12:25 / portfel / Bywalec forum
Po co obniżać stopy procentowe, jak bankom brakuje kasy na akcję kredytową... Czy to będzie wystarczające praktyczne przełożenie na rynek, czy tylko wywoła jakieś efekty psychologiczne...
Garand / 2009-03-24 10:17 / portfel / Bywalec forum
Wtedy idziesz do paki, albo odpracowujesz mandat zbierając psie kupy!
Garand / 2009-03-20 08:19 / portfel / Bywalec forum
Przecież to nie policjant sprawdza wysokość dochodu. On tylko wypisywałby mandat i opisywał w nim wykroczenie. Natomiast przy zapłacie następowałaby weryfikacja (np poprzez sprawdzenia w systemie Urzędu Skarbowego jakie dochody zostały osiągnięte w poprzednim roku.
To sprawdza się w Finlandii, więc chyba można to zrobić.
Garand / 2009-03-20 08:13 / portfel / Bywalec forum
Podpisuję się rękami i nogami!

Najnowsze wpisy