Forum

Komentarze użytkownika "Garand"

Komentarze użytkownika: Garand

Garand / 2009-05-28 10:45 / portfel / Bywalec forum
Do realizacji tych pomysłów potrzebna jest współpraca... WSZYSTKICh, co można zrobić jak przy każdej inicjatywie spotyka się ze ścianą typu:
"NIE, bo jesteście złymi platformersami i tuskowymi lizusami..."
przykład:
-zlikwidowanie finansowania partii z budżetu państwa...
-debata nad euro
-traktat lizboński
-reforma służby zdrowia
-reforma emerytalna i "pomostówki"
Garand / 2009-05-28 10:26 / portfel / Bywalec forum
Skoro dla Ciebie fundamentem dziłania i zasad partii jest jej nazwa, to gratuluję...
Garand / 2009-05-28 09:25 / portfel / Bywalec forum
A jakie zasady u Was panują?
Garand / 2009-05-22 14:46 / portfel / Bywalec forum
To ja zapamiętam twoje słowa...
Skoro wróżysz Polsce kryzys i zapaść, to lepiej stąd wyjedź żebyś się prdzypadkiem nie przejechal, nie potrzeba nam tu takich malkontentów :)
Garand / 2009-05-19 09:25 / portfel / Bywalec forum
Napisałem, że w większości przypadków... Twój przedstawiony przypadek jest odosobniony.

Re: Rynek bawi się z inwestorami

Garand / 2009-05-19 08:38 / portfel / Bywalec forum
góry.

No tak wszyscy chcą, żeby znowu poleciało na łeb na szyję....
Analizy i oczekiwania już rok temu straciły swoją wartość jako "narzędzie" inwestorskie, teraz trzeba liczyć na wlasny instynkt, a nie analizy pseudoanalityków...
Garand / 2009-05-19 08:30 / portfel / Bywalec forum
Dokładnie, sławetne 3 mln mieszkań na przykład...
Garand / 2009-05-18 15:16 / portfel / Bywalec forum
*przysporzy

Re: Ważą się losy debaty o stoczni

Garand / 2009-05-18 15:13 / portfel / Bywalec forum
Jak wszędzie są równi i równiejsi...

Okrętowiec i Związek Zawodowy Inżynierów i Techników
to są ci równi.
Podobno ZZ Solidarnośc walczy o prawa KAŻDEGO pracownika, a nie tylko o swoich związkowców... Tak słyszałem i nie tylko ja z ust samego przewodniczącego Śniadka... Hipokryci...

Takie zachowanie panowie związkowcy na pewno nie przyspoży wam poparcia wśród społeczeństwa. Oby tak dalej!!! :)

Re: Prezes KGHM dał podwyżki. Straci pracę

Garand / 2009-05-18 11:13 / portfel / Bywalec forum
Pięknie, dał związkowcom wywalą go z roboty, nie dałby związkowcom wywieźliby go na taczkach...
Menedżerowie w państwowych spółkach nie mają racji bytu, bo racjonalność ich decyzji jest niestety tłumiona przez polityków i pasożytnicze związki zawodowe...
Prywatyzacja, nawet tylko za są wartość aktywów spółek uchroni je (przynajmniej w większości przypadków) przed upadłością i likwidacją miejsc pracy...

Re: Śniadek: Debata to nowa jakość

Garand / 2009-05-18 11:04 / portfel / Bywalec forum

Janusz Śniadek mówił, że cała Polska czeka, aby na dzisiejszej debacie premier przedstawił, konkretny komunikat o gwarancjach spokojnej pracy dla Stoczni Gdańskiej.

Ja nie czekam... Wolę żeby przedstawił plan spokojnej restrukturyzacji stocznia, a nie gwarantował związkowym pasożytom spokojną pracę i wysokie zarobki za robienie niczego oprócz burd...
Garand / 2009-04-28 08:04 / portfel / Bywalec forum
Poniższy cytat A. Bielana z dnia wyemitowania "normalnego" spotu ,doskonale oddaje to jak PiS nie jest w stanie się zmienić.

"Na początek chcemy się pochwalić naszymi dokonaniami. Mówimy o tym, co dziś najważniejsze - polityka społeczna, pieniądze, wykorzystanie funduszy UE. Później zaczniemy mówić o planach na przyszłość" - mówi w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" europoseł, rzecznik PiS Adam Bielan.

Okazuje się, że ta "nowa twarz", to tylko maska na buzi zaplutego krzykacza. Smutne...

Re: WHO podnosi stopień zagrożenia pandemią

Garand / 2009-04-28 08:01 / portfel / Bywalec forum
Taa, zastraszmy ogólnoświatowe społeczeństwo, każmy im siedzieć w domach i słuchać do do nich mówimy....
Tak się zastanawiam, czy rozprzestrzenianie się ptasie grypy nie było bardziej niebezpieczne... W końcu zarażone ptaki mogły przelatywać olbrzymie odległości i nikt tego nie mógl skontrolować, a w tym przypadku to tylko ludzie są nosicielami wirusa i ich łatwiej zbadać i zakazać podróżowania w przypadku wykrycia choroby. Tak samo z transportem mięsa i trzody.

Ale ja nie jestem lekarzem...
Garand / 2009-05-28 10:58 / portfel / Bywalec forum
Nie płacą mi za wyrażanie moich WŁASNYCH poglądów. Uwierz, że tak mozna :)
Garand / 2009-05-28 11:23 / portfel / Bywalec forum
No przecież napisałem:...

zlikwidowanie finansowania partii z budżetu państwa...
-debata nad euro
-traktat lizboński
-reforma służby zdrowia
-reforma emerytalna i "pomostówki"

Najnowsze wpisy