Forum

Komentarze użytkownika "mamaWpracy"

Komentarze użytkownika: mamaWpracy

porwanie 11 letniej Julii

mamaWpracy / 2012-03-20 10:22
wczoraj w Łodzi jakiś 30 latek uprowadził 11 letnię dziewczynkę, bawiącą się wraz z koleżankami w poblizu domu, zwabił dziewczynkę na pomoc w odnalezieniu psa. Na całe szczęscie wypuścił dziecko po kilku godzinach, ale nie wiadomo jeszcze co jej zrobił, policja wciąż go szuka, sporządziła anwet profil pamięciowy. Jak tu się nie bać o własne dzieci, jak tyle złoczyńców chodzi po świecie.

dopłaty do wakacji a podatek

mamaWpracy / 2012-04-11 09:36
W zeszłym roku po raz pierwszy firma, w której pracuje dofinansowała mi wakacje dla dzieci na łączną kwotę 600zł czy powinnam to uwzględnić w PIT z innymi dochodami czy nie? Bo różne wersje słyszałam i nie wiem która w końcu jest ostateczna i prawidłowa.

nauka języka migowego

mamaWpracy / 2012-04-16 09:49
proszę się zorientować w PFRONie, jeszcze jakiś czas temu pokrywali koszty takich kursów dla osób, które musiały się opiekować albo miały do czynienia z osobami głuchoniemymi, nie wiem czy w całości czy nie, ale na pewno coś takiego było

spór o tabletki antykoncepcyjne

mamaWpracy / 2012-04-18 09:06
Jaki macie stosunke do tabletek antykoncepcyjnych? Czy powinny być szeroko dostępne i powszechne dla każdego, czy zakazane? Jak dla mnie to w szkołach podstawowych już albo na początku gimnazjum powinniśmy byś uświadamiani o najlepszych sposobach zabezpieczania się w czasie seksu.

Zmiany w karcie nauczyciela. Samorządy chcą usunięcia uprawnień

mamaWpracy / 2012-04-24 10:28
a może by wydłużyć czas pracy samorządowcom i im skrócić urlop, ciekawa jestem..jakby tak ich wysłać do szkoły na tydzień do tej wychowywanej w modny, partnerski sposób, młodzieży, to czy dlaiby radę ich zaciekawić i ujarzmić [rzy okazji. Po takim eksperymencie nie sądzę żeby byli chętni wprwadzać tak restrykcyjne zmiany

kalkulator do wyliczania emerytur

mamaWpracy / 2012-04-25 10:49
po to wyliczać, jak zmieni się wszytsko jeszcze setki raz, będą waloryzacje np, o ile w ogóle koljen rządy nie zminią znów reformy, dlatego takie wyliczanie co będzie za x lat mija się z celem

nowe tańsze paliwo

mamaWpracy / 2012-04-26 08:59
ja się nie odważę, nie wiem dlaczego, ale jak cos jest tańsze od innych rzeczy to włacza mi się jednak czerwone światło

Rosjanie wykradli informacje z telefony Lecha Kaczyńskiego

mamaWpracy / 2012-05-08 08:48
Z najnowszych doniesień medialnych wynika, ze Rosjanie już 4 min po katastrofie smoleńskiej dostali się do telefonu Lecha Kaczyńskiego, mogli wykraść niezwykle ważne informacje - nawet wagi państwowej. Ale czy to nie dizwne, że w ciągu 4 minut znaleźli w tej cąłej sytuacji telefon głowy poaństwa? przecież wtedy nie mogli jeszcze wiedzieć, ze wszyscy zginęli

gdzie otworzyć pierwsze konto dziecku

mamaWpracy / 2012-05-09 09:27
Mam 13 letniego syna i chciałabym mu otworzyć konto, wpłacać jakieś niewielkie kwoty co miesiąc, zeby nauczył się trochę rozporządzać pieniędzmi. Możecie mi Państwo polecić jakiś bank albo konkretnie jakiś rodzaj rachunku? Czy w ogóle to jest dobry pomysł?

rekompensata od państwa dla ofiar rozbojów

mamaWpracy / 2012-05-09 13:57
jest taka opcja, mówi o tym ustawa z dnia 7 lipca 2005 roku o państwowej kompensacie przysługującej ofiarom niektórych przestępstw umyślnych. Pokrzywdzeni (czasem nawet ich najbliżsi) mogą ubiegać się od Państwa pokrycia strat, które są wynikiem pzrestępstwa. Wysokość takiej rekompensaty nie może być jednak wyższa niż 12 tys zł

akt zgonu a zasiłek pogrzebowy

mamaWpracy / 2012-05-15 09:43
Czy akt zgonu jest bezwzględnie potrzebny do uzyskania zasiłku pogrzebowego? Wczoraj zmarł teść, dostaliśmy ze szpitala wypisany akt zgonu i wiem, że to zabrzmi strasznie głupio i nieodpowiedzialnie, ale chwila uwagi i nasze roczne dziecko zajęło się tym odpowiednio i po akcie. Nie wiem co teraz robić? czy mogę dostać duplikat gdzieś?

wyższe zasiłki na dzieci

mamaWpracy / 2012-05-15 11:09
chodzi o ten próg dochodowy, że by wzrósł o 14 %?

Blokada Sejmu. Prokuratura rozpocznie śledztwo?

mamaWpracy / 2012-05-16 08:41
powinna to zrobić dawno temu, nie wiem dlaczego czekała w ogóle tyle dni, pzrecież to była żenada na całego

umowa przesłana drogą elektroniczną

mamaWpracy / 2012-05-18 15:05
wydaje mi się w umowach obowiązuje bezwględnie dwustronność i dopóki 2 str nie złożą podpisu, dopóty umowa nie ma mocy prawnej

Re: ROP: rocznie w szkołach dochodzi do 100 tys. wypadków

mamaWpracy / 2012-05-22 15:49
43 wypadki śiertelne rocznie? ok na 100tys to może nie ejst duzo, ale jak posyłam dziecko do szkoły to liczę na to, że będzie w 100% bezpieczne

Najnowsze wpisy