Forum

Komentarze użytkownika "mamaWpracy"

Komentarze użytkownika: mamaWpracy

urlop wychowawczy a składki ZUS

mamaWpracy / 2012-07-12 14:32
Czy jeżeli nie płaciłam sklłądek ZUS na urlopie wychowawczym, prowadząc swój biznes i miałam umorzone zaległości to czy mogę się obawiać jeszcze zmiany decyzji, czy to już jest pewne?

zmniejszenie etatu bez zgody pracownika

mamaWpracy / 2012-07-13 11:27
Jestem na urlopie do końća lipca, ale kolezanka mi powiedziała, że już postanowiono w firmie i zmniejszą mi po powrocie etat z całego do 1/2. Czy pracodawca może to zrbić bez uzgodnienia wcześniejszego ze mną?

praca w budżetówce

mamaWpracy / 2012-07-19 11:12
jesteś trochę niesprawiedliwa jeśli o te znajomości chodzi, ja zaczepiłam się parę lat na staż z UP, doświadczenia nie miała, ale wykształcenie kierunkowe i owszem, po stażu widocznie się wykazałam, bo mnie zostawili

rodzice na umowach śmieciowych

mamaWpracy / 2012-07-24 09:02
Pwoeim wam że to jest starszne i żenujące wręcz. Obydwoje z mężem pracujmey na podstawie umów złecenie, mamy dziecko i żadnych udogodnień; żadnych świadczeń, urlopów , dni wolnych na opiekę. To ejst ta polityka prorodzinna rządu??

Re: NIK nie ma racji? Ministerstwo broni nagród

mamaWpracy / 2012-07-25 14:33
tyle klasy na nagrody, a nas kryzysem starszą? pzrecież to ejst absurd, zamiast obcinać najbiedniejszym wciąż, to moze zrezygnować z tych olbrzymich nagród dla najbogatszych, hm?

kwestia ogródków działkowych

mamaWpracy / 2012-07-25 14:40
szumu faktycznie było sporo wokół tego wyroku, ale wygląda na to, ze w praktyce to chyba niewiele się zmieni, przynajmniej przez najbliższy czas

nowy groźny narkotyk

mamaWpracy / 2012-07-31 14:09
no właśnie dlatego jest nowy, że mało znany i w Polsce wlaściwie jeszcze w ogóle, ale też mi się wydaje że to kwestia czasu i lada chwila się pojawi i u nas to dziadostwo

Re: banki któremu ufacie

mamaWpracy / 2012-08-01 13:33
ja od poczatku studiów jestem w jednym i tym samym banku w dawnym lukasie a obecnym credit agricole i naprawdę uważam, ze można mu ufać (oczywiście w odpowiedniej granicy), co jest ważne, ze mają naprawdę genialny system zabezpieczeń

błędny przelew na konto

mamaWpracy / 2012-08-01 15:36
Pzrelałam córce wczoraj pieniądze, dość sporą kwotę a nie dostała ich do dzisiaj, sparwdziłam i okazało się, ze pzresłałam na błędny rachunek. Co się stanie z pieniędzmi w takim wypadku? gdzie one wylądują?

Erwin Axer nie żyje

mamaWpracy / 2012-08-06 08:59
Po ciężkiej chorobie zmarł w Warszawie Erwin Axer, wybitny reżyser sztuk teatralnych i twórca Teatru Współczesnego. Oprócz tego napisał liczne eseje, zatytułowane "Ćwiczenie pamięci" - naprawdę bardzo dobre, polecam gorąco.

Re: Prezes Mobica porzucił wojsko dla telefonów komórkowych

mamaWpracy / 2012-08-10 14:20
jak miał chłop łeb do interesów, to nie ma sie co dziwić, poza tym sój biznes to zawsze swój biznes i jest lepszy od jakiejkolwiek kasy u kogoś

wyższe pensje dla nauczycieli od kiedy?

mamaWpracy / 2012-08-20 09:25
Mają być wyższe pensje dla nauczycieli i wyższe dodatki, ale czy ktoś wie od kiedy dokładnie te podwyżki wchodzą w życie? czy już we wrześniu mogę liczyć na wyższą wypłatę? Bardzo proszę o odpowiedź..

ślub nieletniej

mamaWpracy / 2012-08-23 08:16
Moja 16 letnia córka zaszła w ciążę z trzy lata straszym chłopakiem i za wszelką cenę chcą się pobrać. Ja jestem zdecydowanie pzreciwna, bo to nie jest chłopak dla niej. Czy do ślubu będą potzrebowali mojej zgody, czy mogą to załatwić pomimo mojego sprzeciwu?

ulga na podręczniki - od kiedy?

mamaWpracy / 2012-08-23 13:02
ulga ma wejść w życie o d 2013 roku, ale jeśli dobrze rozumiem, ze wtedy będzie można już odliczać, to jak najabrdziej paragony z tego roku warto sobie zatrzymać

pracujący rodzic a wolne na chore dzieci

mamaWpracy / 2012-08-28 08:53
Pracuję na umowę o pracę, ale na razie na okres próbny 3 miesięcy, posiadam 3 dzieci i zdarza się niejednokrotnie, że któreś zachoruje i nie ma go z kim zostawić i musimy się z mężem wymieniać. Jak to wygląda? czy pszysługują mi jakieś dni wolne i kiedy je mozna wykorzystać?

Najnowsze wpisy