Forum

Komentarze użytkownika "mamaWpracy"

Komentarze użytkownika: mamaWpracy

większy limit zwrotu VAT za materiały budowlane

mamaWpracy / 2012-05-25 13:12
bardzo dobra wiadomość, miałam kupować materiały teraz, ale w takim razie wstrzymam się do lipca

dodatek do pensji za dziecko

mamaWpracy / 2012-05-28 12:34
ale jest taki projekt rządowy, ma wejść w życie jednak dopiero w roku 2014 r a program pilotażowy może ruszyć już w roku przyszłym

nie otrzymałam świadectwa pracy

mamaWpracy / 2012-06-01 10:51
Ile dokładnie czasu pracodawca ma na wysłanie pracownikowi czy po prostu wręczenie świadectwa pracy? Zwolniłam się miesiąc temu, okres wypowiedzenia minął 2 tygodnie temu, a ja wciąz nie mam świadectwa, jak długo powinnam jeszcze czekać i gdzie interweniować później?

nieudane wakacje a odszkodowanie

mamaWpracy / 2012-06-19 11:59
Czy jest w ogóle sens walczyć o odszkodowanie za nieudane wakacje? Wyjechaliśmy razem z męzem do Chorwacji z biura podróży, ale nie było tak kolorowo jak zapowiadała oferta, chciałabym dostać jakieś odszkodowanie za neiudany urlop

Re: Euro 2012. Od początku imprezy zatrzymano już 153 cudzoziemców

mamaWpracy / 2012-06-19 14:59
toi tak wydaje mi się, ze niedużo, jak na skalę imprezy i na czas, który minął od rozpoczęcia mistrzostw, na moje oko - clakiem przyzwoicie

poród ze znieczuleniem zmiany

mamaWpracy / 2012-06-20 14:14
nie wiem ile kosztowało, ale wiem, że nie za bardzo chcieli dawać i ja jak rodziłam to nie brałam, ale powiem wam, ze takie znieczulenie pzreszkadza trochę w naturalnym parciu

kurs masażu

mamaWpracy / 2012-06-21 14:37
ja bym szczerze mówiąc wolała iść do kogoś, po studiach, a nie po krótkim skoleniu, obawiałabym się o swoje zdrowie

rekrutacja a dyskryminacja

mamaWpracy / 2012-06-21 15:43
a kto im podskoczy? pójdzież na rozmowę i powiesz, ze nie działają zgodnie z prawem? raczej nie, bo to będzie jednoznaczne z tym, że Cię nie zatrudnią, są panami i władcami dlatego czuję się tak bezkarnie

Re: Premia anty-pieluchowa ma zachęcić mamy do powrotu do pracy

mamaWpracy / 2012-06-22 09:58
całotygodniową? no to powiedz mi czy ty byś tak chciał? jak rodzę dziecko to raczej po to, zeby je wychować a nie żeby je widzieć kilka godz tygodniowo

prawo do mieszkania komunalnego a zakup innego

mamaWpracy / 2012-06-25 09:12
Czy będę musiała oddać mieszkanie komunalne, które mam w Krakowie, jeśli planuję kupić mieszkanie w Toruniu? Chciałabym kupić córce, która wybiera się tam na studia, ale jednocześnei nie chiałabym stracić prawa do tego. Czy to możliwe?

legalne zatrudnienie niani

mamaWpracy / 2012-06-27 14:17
ja swoją zatrudniam na umowę zlecenie, ale jest studentką więc każdy jest zadowolony

In vitro: Projekty PiS skandaliczne i szkodliwe

mamaWpracy / 2012-06-27 14:55
to tylko Prawo i Sprawiedliwość mogło wymyślić tak niedporzeczny i absurdalny projekt, najlepiej to pzrprowadźmy amnestię więźniów żeby były miejsca na rodziny, które skorzystały z opcji in vitro!!

podanie przyczyny wypowiedzenia

mamaWpracy / 2012-07-02 10:18
Zdecydowałam się, że zrezygnuje z pracy, w piątek mam zamiar złozyć wypowiedzenie, czy muszę napisać dlaczego odchodzę? podać konkretny powód? czy wystarczy, ze napiszę, ze z dniem tym i tym, rzowiązuję umowę?

dzieci w słojach

mamaWpracy / 2012-07-06 14:44
podobno to dorośli byli, a nie dzieci, prawda to? po co w ogole przechowywali te szczątki tam?

Sejm - krzyż

mamaWpracy / 2012-07-09 09:33
Rozenek - ten od Palikota zapowiedział, ze całkiem możliwe, ze usuną krzyż z Sejmu. Chyba w końcu tego nie zrobili, bo zdaje się, ze podał termin minionej nocy, ale w ogóle nie rozumiem tego, dlaczego mieliby bezprawnie go zdejmować?

Najnowsze wpisy