Forum

Komentarze użytkownika "mamaWpracy"

Komentarze użytkownika: mamaWpracy

Re: Prezydent podpisał ustawy. Zobacz, jakie

mamaWpracy / 2012-08-28 12:35
no w końcu ejst ta o świadzceniach opieki zdrowotnej, w końcu będą mogli sparwdzić w systemie kto jest ubezpieczony a kto nie

zgubiona karta gwarancyjna

mamaWpracy / 2012-08-30 08:19
Parę miesięcy temu kupiłam telewizor w jednym centrum handlowym, gwarancję miała m podbitą na okres dwóch lat, ale gdzieś mi pzrepadła nie mam pojęcia gdzie, co w takiej sytaucji zrobić jeśli tv się popsuł i eweidentnie wymaga naprawy? wystarczy sam paragon?

bez polisy OC

mamaWpracy / 2012-09-05 09:51
Mąż sie uparł, ze na razie nie będzie wykupował policy Oc i że na pewno nic się nei stanie, już mi ręcę opadają bo nie jestem mu w stanie przetłumaczyć. Pwoiedzcie mi proszę jakie konsekwencje mogą być, jak się jeździ bez OC?

zatrudnienie dziecka a ulga rodzinna

mamaWpracy / 2012-09-18 09:10
Mam pytanie czy ulga na dziecko będzie nam dlaje przysługiwała jeśli zatrudnimy syna w oparciu o umowę zlecenie a jego dochód nie będzie przekraczał kwoty wolnej od podaku?

rezygnacja ze stażysty

mamaWpracy / 2012-09-26 08:45
Zgodziłem się na przyznanie mi stażysty do kwiaciarni, ale szczerze mówiąc nie jestem zadowolona z tej dziewczyny. Nie wywiązuje się ze swpoich obowiązków, do tego jest bezczelna i odstrasza klientów. Umowa była niby na 6 miesięcy, czy mogę ją wypowiedzieć i zrezygnować ze stażysty?

Re: Karta Nauczyciela do zmiany. Propozycje już w październiku

mamaWpracy / 2012-09-27 09:51
wg mnie nauczyciele i tak są obecnie najbardziej uprzywilejowaną grupą zawodową, autentycznie wg mnie są w najlepszej sytuacji po prostu

Zmiany w Karcie Nauczyciela. Związkowcy protestują

mamaWpracy / 2012-09-28 10:53
bardzo dobrze, jestem jak najbardziej za tym, zeby te zmiany zostały wprowadzone, zmiana płatnika urlopów, wydłużony tydzień pracy, dla mnie wszytskie zmiany wyjdą na lepsze

Re: Zajęcia pozalekcyjne - ile wybrać?

mamaWpracy / 2012-09-28 15:45
ja stawiam tylko na języki obce, dlatego dwa razy w tygodniu chodzi na angielski i raz na hiszpański, myślę, ze w przyszłosci to będzie miało dobry rezultat

jak zapewnić dziecku dobrą przyszłość?

mamaWpracy / 2012-10-02 10:16
Mam syna 5 letniego, wiem, że jest jeszcze mały, ale różnie się życie może potoczyć i chciałabym mu zapewnić godną przyszłość, zabezpieczyć go jakoś. Tylko zasdtanawiam się co by było najkorzystniejsze, czy jakieś konto mu założyć, czy przepisać mu mieszkanie. Sama nie wiem.

koniec sądów rejonowych

mamaWpracy / 2012-10-09 08:36
Minister Gowin chce zlikwidować aż 79 sądów rejonowych, wydał rozporządzenie w tej sprawie, które pzrez KRS i część polityków zostało zaskarżone do Trybunału Konstytucyjnego, tylko nei wiadomo czy wyrok zapadnie pzred styczniem, kiedy pzrepisy miałyby wejść w życie.

komu powierzyć oszczędności

mamaWpracy / 2012-10-15 08:40
Komu wg was najlepiej teraz powierzyć swoje oszczędności? wiadomo, ze parabanki raczej odpadają, chcoiaż się zastanawiam nadal czy wszystkie są niebezpieczne?? no to jak nie to, to co? banki? lokaty?

zdjęcia ofiar katastrofy smoleńskiej

mamaWpracy / 2012-10-17 13:38
ale to chyba rosyjskie portale tylko umieściły, tak? żadne polskie ani inne zagraniczne? szkoda tylko rodzin i bliskich ofiar, ale ludzie na wszytskim chcą zarobić

powrót ulgi internetowej

mamaWpracy / 2012-10-19 12:04
Wczoraj senatrowie uchwalili, ze nie będą jednak całkowicie likwidować tej ulgi internetowej, ale co to znaczy całkowicie? że tylko niektórzy ją dostaną, czy że jakieś limity będą wprowadzone? wiecie coś na ten temat?

Re: Ministerstwo ostrzega przed próbą wprowadzenia w błąd

mamaWpracy / 2012-10-23 08:56
powinni to jakoś wyłapać i zlikwidować możliwość takiego wprowadzania w bład, a nie tylko ostrzegać przed nim

druk RMUA

mamaWpracy / 2012-11-21 09:40
Miała wejść w życie ta zmiana odnośnie tego,z ę nie będzie już potzrebny druk RMUA przy rejestracji sie u lekarza, od kiedy to dokładnie będzie można stosować? już od stycznia 2013?

Najnowsze wpisy