Forum

Komentarze użytkownika "morielf"

Komentarze użytkownika: morielf

morielf / 2008-12-12 10:57 / portfel / Bywalec forum
Brak logiki?
Zobacz sobie wykres LIBOR 3M i sprawdz wartosci z pazdziernika. Przez pare dni libor byl na poziomie 3.15%.

Nie znam umowy jaka podpisaliscie i nie wiem jak dokladnie pko bp nalicza wam oprocentowanie. Np Milenium odswieza co 3 miesiace i bierze wartosc z ostatniego dnia poprzedniego miesiaca. Zdaje sie DB liczy srednia z ostatnich 3 miesiecy.
Jezeli PKO liczy podobnie jak milenium to nic dziwnego ze oprocentowanie wam podskoczylo. Jezeli zmieniaja co 3 miesiace, to w styczniu bedziecie mieli sporo nizsze oprocentowanie wiec przestancie marudzic.
morielf / 2008-12-12 10:15 / portfel / Bywalec forum
Jak SNB bedzie podnosil stopy to bank Ci tez od razu nie podniesie oprocentowania. Cos za cos...

Re: Huśtawka na złotym

morielf / 2008-12-11 20:19 / portfel / Bywalec forum
ciekawe co sie bedzie dzialo jak juz bedziemy w tym erm2...

Re: Stopy w Szwajcarii bliskie zera

morielf / 2008-12-11 19:36 / portfel / Bywalec forum
Czy ktos potrafii wytlumaczyc co sie wlasnie dzieje z walutami?
Dolar prawie 5% w dol, euro ponad 2%, chf ponad 3%
morielf / 2008-12-11 19:29 / portfel / Bywalec forum
Ja uwazam, ze jezeli sa lepsze sposoby na produkcje energii to powinnismy z nich korzystac. Ale na modernizacje trzeba pieniedzy. Jezeli natomiast "dowala" np Polsce kary, to tych pieniedzy nie bedzie i z tego bagna sie nigdy nie wygrzebiemy.
Wiec nie rozumiem tego rzucania dat, rok 2015 czy rok 2020, co niby sie zmieni w tej kwestii przez te kilka lat? Czy mamy jakis plan?
Powinno byc tak: macie tu X kasy, musicie dolozyc ze swoich Y i jak w 5 lat zredukujecie emisje o Z % to bedzie git, jak nie to wam dowalimy takie kary ze sie nie pozbieracie.
morielf / 2008-12-11 12:02 / portfel / Bywalec forum
W wiekszosci krajow to n jest powyzej 10. Wystarczy ze bank ma 1000 zl zeby pozyczyc komus 10000zl

Re: Unia wykorzysta potencjał i postawi na naukę?

morielf / 2008-12-10 14:15 / portfel / Bywalec forum
Panie Sarkozy, niech pan poslucha lepiej Polakow. Ozywienie gospodarki przeciez uzyskuje sie poprzez nizsza wartosc waluty a nie tam nauka, innowacje...
Obnizyc kurs euro do 1USD = 2EUR i wszystko becie git.
morielf / 2008-12-10 10:59 / portfel / Bywalec forum
Niestety to ludzie sami sie doprowadzaja do takich sytuacji. Zarcie tlustego miecha, palenie fajek, zero sportu, takie sa efekty.
morielf / 2008-12-09 13:14 / portfel / Bywalec forum
ja sie tylko zastanawiam na ile reprezentuja banki a na ile interes partyjny
morielf / 2008-12-09 11:42 / portfel / Bywalec forum
W Poznaniu tez. Niemal pewne jest, ze wzrosnie bezrobocie, ale jeszcze bardziej pewne jest, ze zmieni sie struktura zatrudnienia. Mniej produkcji, wiecej uslug. To sie dzieje juz od kilkunastu lat.
morielf / 2008-12-08 11:51 / portfel / Bywalec forum
a co kogo obchodzi konsument...
morielf / 2008-12-05 10:56 / portfel / Bywalec forum
ma znaczenie dla budzetowki
morielf / 2008-12-04 12:21 / portfel / Bywalec forum
To niech lepiej pisza jak mozna wykorzystywac fundusze z UE, jakas baze pomyslow zrobia, pare case study albo cokolwiek co moze przyniesc nam pozytek.
morielf / 2008-12-04 12:19 / portfel / Bywalec forum
To moze niech przeglad sportowy i tygodnik rolniczy tez o tym napisza... Ja osobiscie lubie money bo nie ma tu postow w stylu Jareczek jest kochany, a Donald ble albo Donald jest cudowny a Jarek to dup.. Juz starczy ze onet i wp sa zdominowane przez slepo wierzacych zwolennikow pisu i po.

Re: Kaczyński: Niesiołowski sypał w pierwszym przesłuchaniu

morielf / 2008-12-04 10:55 / portfel / Bywalec forum
nie wiem po co takie newsy na money.pl

Najnowsze wpisy