Forum

Komentarze użytkownika "morielf"

Komentarze użytkownika: morielf

Re: CBOS: Polacy nie lubią reklam, ale czasem z nich korzystają

morielf / 2011-02-10 13:06 / portfel / Bywalec forum
Nic dziwnego, że nie przepadamy za reklamami, nie dość, że wpychają się w niemal każdą sferę życia, to jeszcze dochodzi świadomość, że główna część kupowanych produktów to właśnie reklama.
morielf / 2011-02-07 15:42 / portfel / Bywalec forum
Wystarczy żeby potrafił poprawnie mówić i pisać w naszym języku. Przed wyborami powinni publikować np pracę maturalną kandydata.

Re: Kara za wyczyny polityków PiS na Cyprze

morielf / 2011-01-27 10:23 / portfel / Bywalec forum
polskie elity polityczne...
morielf / 2011-01-25 21:35 / portfel / Bywalec forum
Wybacz, ale chyba nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Nie jestem miłośnikiem Rosji/ZSRR, po prostu uważam, że robienie z Rosji "złego" a z USA/NATO "dobrego" jest conajmniej śmieszne i przeczy faktom.


Ot chcby Afganistan przez
ciebie wymioniony dobrze ich jeszcze pamięta.


Jakieś inne przykłady agresji ZSRR/Rosji na inne kraje w ciągu ostatnich lat? Tylko proszę, oszczędź mi Gruzji, bo to już byłoby totalnie śmieszne...
morielf / 2011-01-25 00:42 / portfel / Bywalec forum
No tak, tylko że sąsiedztwo inaczej patrzyłoby na Twoje "środki obrony" gdybyś co parę lat robił wycieczki ze strzelbą do okolicznych domów, tj,
* Korea - 1950,
* Wietnam - 1964 + Laos, Kambodża - 1970,
* Libia - 1986,
* Irak - 1990,
* Afganistań - 2001
* Irak - 2003

Do tego udział w wielu konfliktach jak np wojna w Jugosławii czy wspieranie Afganistanu w wojnie z ZSRR w latach 80-tych, Somalia zresztą do dziś i pewnie jeszcze wiele innych mniejszych lub większych konfliktów.

Jak wypada na tym tle imperialna, siłowa polityka ZSRR?

Re: Bliscy ofiar dostaną po ćwierć mln złotych

morielf / 2011-01-21 23:24 / portfel / Bywalec forum
Art. 32.
1. Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.

Re: Bliscy ofiar dostaną po ćwierć mln złotych

morielf / 2011-01-21 23:21 / portfel / Bywalec forum
ehh...

Re: Europoseł wyprowadził z równowagi Barroso

morielf / 2011-01-20 13:01 / portfel / Bywalec forum
Ciekawe na jaki procent te 85 mld.

Re: Stopy procentowe skoczyły do 3,75 procent

morielf / 2011-01-19 15:07 / portfel / Bywalec forum
Mam pytanie, kiedy i czy w ogóle przełoży się to na oprocentowanie:
1) obligacji
2) lokat
3) kont oszczędnościowych
morielf / 2011-01-19 11:39 / portfel / Bywalec forum
Szczęśćie to mieć mieszkanie i nie mieć kredytu.
Przeciętność to mieć mieszkanie i mieć kredyt lub wynajmować mieszkanie i nie mieć kredytu.
Dolina to nie mieć mieszkania i mieć kredyt lub mieć mieszkanie, mieć kredyt i nie móc go spłacać.
morielf / 2009-07-22 16:05 / portfel / Bywalec forum
Nie wiem z czego tu się cieszyć.
morielf / 2009-04-15 16:52 / portfel / Bywalec forum
No właśnie to mnie dziwi. Bilans się zmienił na plus dla nas a wszędzie to przedstawiają jako tragedię "Załamanie handlu.." itp
morielf / 2009-04-03 13:09 / portfel / Bywalec forum

- dlaczego nikt nie zacytuje wypowiedzi zagranicznych politologów ? śmieją się z nas w całej
Europie, a może nawet na Jamajce ?


zacytuj albo daj chociaż linki do tych wypowiedzi, chętnie je przeczytam

Re: Leki przeciwbólowe mogą zaszkodzić

morielf / 2009-03-30 18:33 / portfel / Bywalec forum
No tak, świadomość Polaków w kwestii zdrowia jest znikoma, a wiara w to, że "ktoś" czuwa, dba o nasze zdrowie i nie pozwoli aby do naszego pożywienia dostały się szkodliwe substancje bezgraniczna.

Tymczasem nieświadomi rodzice dają 2 latkom pastę do zębów z fluorem, produkty z zawartością syntetycznego kwasu cytrynowego, glutaminianu sodu itp świństwami.
Sami, dla zdrowia pijemy cole light i oczywiście żujemy gumę bez cukru, za to z aspartemem.
morielf / 2009-03-27 18:53 / portfel / Bywalec forum
hehe dokładnie, jeszcze do tego dołożą jakąś aferkę albo się uda i będzie jakaś powódź czy huragan i nikt się nie połapie :)
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Najnowsze wpisy