Forum

Komentarze użytkownika "morielf"

Komentarze użytkownika: morielf

Re: Bliscy ofiar dostaną po ćwierć mln złotych

morielf / 2011-01-21 23:24 / portfel / Bywalec forum
Art. 32.
1. Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.

Re: Bliscy ofiar dostaną po ćwierć mln złotych

morielf / 2011-01-21 23:21 / portfel / Bywalec forum
ehh...
morielf / 2009-04-03 13:09 / portfel / Bywalec forum

- dlaczego nikt nie zacytuje wypowiedzi zagranicznych politologów ? śmieją się z nas w całej
Europie, a może nawet na Jamajce ?


zacytuj albo daj chociaż linki do tych wypowiedzi, chętnie je przeczytam

Re: Izrael nie opuści dziś Strefy Gazy

morielf / 2009-01-20 12:25 / portfel / Bywalec forum
Hmm.. No dobra, ale jaki był cel tej operacji? Niby zniszczenie punktów, z których Hamas wysyła rakiety na izraelskie miasta.
Zniszczyli? Albo coś mnie ominęło albo to kompletna bzdura. Niby czemu się wycofują? Bo Hamas obiecał, że nie będzie dalej do nich strzelał?

Efekt jest taki, że Gaza to jedna wielka ruina, zginęło wielu niewinnych ludzi, a Hamas pewnie ma się tak dobrze jak miał albo jeszcze lepiej, bo część Palestyńczyków po stracie bliskich pewnie do nich dołączy.

Niech mnie ktoś oświeci, jeżeli się mylę. Ale dla mnie to wygląda tak, że zarówno Hamas jak i władze Izreale same podsycają ten konflikt a już na pewno go nie łagodzą.

Re: McDonalds na plusie. Otworzy 1000 restauracji

morielf / 2009-01-28 10:53 / portfel / Bywalec forum
Powinni na takie żarcie dołożyć akcyzę, tak jak na alkohol i fajki.
morielf / 2009-01-08 12:34 / portfel / Bywalec forum
Nie wiem jaki jest bilans, ale z przedsiebiorcami to jak zawsze, jedni zyskali inni stracili. Znam firmy, kilku-kilkunastoosobowe, ktore nic nie robia poza realizacja projektow za unijne pieniadze. Takze firmy, ktore wdrozyly np elektroniczny obieg dokumentow praktycznie za poldarmo dzieki dotacjom, uczelnie, ktore remontuja/buduja budynki/sale wykladowe itd.
Ale z drugiej strony mam limity dla rybolostowa i cholera wie co jeszcze, czy chocby za pare lat nasz przemysl dostanie przez ograniczenia emisji co2.

Pozyjemy zobaczymy. Ale fakt, przydalaby sie jasna informacja od rzadu (tudziez odpowiedniej instytucji) jaki faktycznie jest bilans.
morielf / 2009-01-08 11:49 / portfel / Bywalec forum
Generalnie problem w tym, ze pomyslow mozna miec wiele, gorzej z realizacja... Ale a noz-widelec ktostam z PISu cos madrego wymysli...
morielf / 2009-01-08 11:40 / portfel / Bywalec forum
Nie jestem takim specjalista, ale wydaje mi sie, ze o efektywnym wykorzystaniu srodkow unijnych w Polsce sie mowi od lat 90-tych, wiec ani PIS ani PO w tej kwestii raczej nic nie odkryli.
Rozumiem, ze macie swoja polityczna wojenke, ale troche obiektywizmu nie zaszkodzi.
morielf / 2009-01-06 17:14 / portfel / Bywalec forum
No niby tak, ale kazdy kij ma dwa konce. Jak sie stalo tak sie stalo, ja tam tez bym nie chcial zeby na Polske ktos rakiety wysylal i zeby nasi rzadzacy siedzieli bezczynnie, bo iles lat temu my temu komus krzywde wyrzadzilismy.

Re: Strefa Gazy: coraz więcej ofiar

morielf / 2009-01-06 12:47 / portfel / Bywalec forum
Wszędzie tylko o Gazie i gazie
morielf / 2009-01-06 10:46 / portfel / Bywalec forum
true
morielf / 2008-12-04 12:21 / portfel / Bywalec forum
To niech lepiej pisza jak mozna wykorzystywac fundusze z UE, jakas baze pomyslow zrobia, pare case study albo cokolwiek co moze przyniesc nam pozytek.
morielf / 2008-12-04 12:19 / portfel / Bywalec forum
To moze niech przeglad sportowy i tygodnik rolniczy tez o tym napisza... Ja osobiscie lubie money bo nie ma tu postow w stylu Jareczek jest kochany, a Donald ble albo Donald jest cudowny a Jarek to dup.. Juz starczy ze onet i wp sa zdominowane przez slepo wierzacych zwolennikow pisu i po.

Re: Kaczyński: Niesiołowski sypał w pierwszym przesłuchaniu

morielf / 2008-12-04 10:55 / portfel / Bywalec forum
nie wiem po co takie newsy na money.pl
morielf / 2011-02-07 15:42 / portfel / Bywalec forum
Wystarczy żeby potrafił poprawnie mówić i pisać w naszym języku. Przed wyborami powinni publikować np pracę maturalną kandydata.

Najnowsze wpisy