Forum

Komentarze użytkownika "swiezak44"

Komentarze użytkownika: swiezak44

Re: WIG20 utrzymał się powyżej ważnego poziomu

swiezak44 / 2016-02-29 18:58
PS. Rafał , jak możesz mi coś doradzić to pisz: mrozik44(małpa)poczta.onet.pl Już mam dostyć tego przedpotopowego forum z cenzurą i filtrami... I banku dla emerytów i jego superaplikacji i objaśnień typu "domyśł się sam". Okazało się, że musze złożyć wnisek, żeby grać na kontraktach.

Re: WIG20 utrzymał się powyżej ważnego poziomu

swiezak44 / 2016-02-29 19:00
A miałem założyć konto w Dojcze Banku.. może było by lepiej i taniej...

Re: WIG20 utrzymał się powyżej ważnego poziomu

swiezak44 / 2016-02-29 19:38
A może ten Dojcze Bank ma te wszystkie opcje co bym chciał:kontrakty na DAX i SP500 . Korzysta ktoś z tego domu maklerskiego? Wiem, że prowadzenie jest za darmo i nawet prowizje mają tylko 0,19%.

Re: Giełdy na świecie: Wracają spekulacje na podwyżkę stóp Fed. Dziś...

swiezak44 / 2016-03-01 09:51
Dalej chcę zwiąc! Jakbyś czytał moje dwa pierwsze posty, to pisałem, że USA juz osiągnęły limit wzrostów a DAX ma jeszcze miejsce żeby wzrosnąć do 9700-10000. Więc teraz pewnie USA będa się bujać w miejscu, zeby DAX podrósł (i nasz GPW też), a jak już osięgnie może 10000 to wszsytkie giełdy zrobia "pożegnanie z Afryką" i przeniosa grę o jeden poziom niżej.. Kiedy to posiedzenie tego europejskiego banku czy czegoś takiego???

Re: Giełdy na świecie: Wracają spekulacje na podwyżkę stóp Fed. Dziś...

swiezak44 / 2016-03-01 09:53
Wam też się ta strona tak wywala jak u mnie??? Za jakie grzechy musimy się tak męczyć z tym przedpotopowym forum??? Może chodzcie sięprzenieśmy gdzieś, gdzie jest normalnie???

Re: Giełdy na świecie: Wracają spekulacje na podwyżkę stóp Fed. Dziś...

swiezak44 / 2016-03-01 09:59
Korzysta/korzystał ktoś z konta na TMS Brokers.. Bardzo mi siępodoba na pierwszy rzut oka. Przejrzyste, intuicyjna obsługa, dużo objaśnień, bardzo dużo możliwości. Mają nawet kontrakty na poszczególne akcje w USA, co mnie bardzo cieszy. Rafał mi polecił ease-forex, ale widać że tam skupiają się bardziej na walutach, a ja wole akcje. Nie wiem jak jest z opłatami, prowizjami, ale w TMS Brokers wszystko wygląda jak należy. Korzystał ktoś?? Co byście polecili??

Re: Giełdy na świecie: Wracają spekulacje na podwyżkę stóp Fed. Dziś...

swiezak44 / 2016-03-01 10:15
No dobrze, ale masz tam kontrakty na zagraniczne indeksy i zagraniczne akcje??? To mnie najbardziej interesuje. PS. Jak to jest z tymi prowizjami/opłatami od tego typu transakcji?? Duże sa różnice, gdzie jest najtaniej a gdzie najdrożej?

Re: Giełdy na świecie: Wracają spekulacje na podwyżkę stóp Fed. Dziś...

swiezak44 / 2016-03-01 10:21
Ja nie znam gorszego forum. To jest nie możliwe, żeby nie było innego, normalnego forum o giełdzie. Ja bym chętnie opuścił już to miejsce.

Re: Giełdy na świecie: Wracają spekulacje na podwyżkę stóp Fed. Dziś...

swiezak44 / 2016-03-01 10:23
A dlaczego sięrozczarowałeś do XTB??

Re: Giełdy na świecie: Wracają spekulacje na podwyżkę stóp Fed. Dziś...

swiezak44 / 2016-03-01 10:25
Taaa, powiedz to Japończykom, że hossa jest wieczna bo jest robotyzacja. Ty całkiem już nie wiesz o co chodzi. Drugi dziadek..

Re: Giełdy na świecie: Wracają spekulacje na podwyżkę stóp Fed. Dziś...

swiezak44 / 2016-03-01 10:33
Spoikojnie, nie zamierzam ryzykowac więcej niż 20% w taką grę, a jeśli widzę prawie 100% pewności inwestycji, to dlaczego nie wykorzystać okazji???? Przecież wiadomo jak to się rozegra. Idą według bardzo podobnego samego schematu jak poprzednio. Zresztą zobacz riki-tiki jak zrobił. Można? Można. Nie trzeba grać na 5min świecach, żeby wyjść na tym na plus. Ja właśnie chce podobnie do tego podejść.. :)

Re: Giełdy na świecie: Wracają spekulacje na podwyżkę stóp Fed. Dziś...

swiezak44 / 2016-03-01 10:36
Hahahahahahha, a nie mówiłem??? Drugi dziadek. No chyba że ktoś się mu włamał na konto... Ty już tylko trolujesz tutaj. PS. Faktycznie trochę się obawiam tych kontraktów jak czytam takie posty. Żeby tak ze mną się nie zrobiło.. :/

Re: mWIG40 pokonał WIG20. Inter Cars liderem giełdy

swiezak44 / 2016-03-01 12:06
Teraz z L to jest wielkie ryzyko, bo w każdej chwili amaerykanie mogą odwołać "Wieczną hossę", tak wiec lepiej daj sobie na wstrzymanie i szykuj jakieś S powoli..

Re: mWIG40 pokonał WIG20. Inter Cars liderem giełdy

swiezak44 / 2016-03-01 12:08
Dokładnie, tak jak mówi Synonim. Tylko ty się nimi ekscytujesz. Mi tam wisi ile to teraz podskoczy, bo wiem już niedługo będzie wodospad..

Re: mWIG40 pokonał WIG20. Inter Cars liderem giełdy

swiezak44 / 2016-03-01 12:13
O, to ciekawe! Dzieki!

Najnowsze wpisy