Forum

Komentarze użytkownika "swiezak44"

Komentarze użytkownika: swiezak44

Re: Akcje w dół. Saudowie "sterują" notowaniami na świecie

swiezak44 / 2016-02-24 19:26
Rozsiewanie plotek, budowanie atmosfery. Żadnego kryzysu nie będzie, ale ludzie muszą uwierzyć w kryzys, żeby ich móc oszukać. Na razie widać cwaną grę na giełdach a nie kryzys.

Re: Akcje w dół. Saudowie "sterują" notowaniami na świecie

swiezak44 / 2016-02-24 19:41
Problem z tą formacją AB=CD jest taki, że pasuje do każdej sytuacji. Do spadków narysowałeś jeden wykres, do wzrostów inny.. i teraz nie wiem, czy ma spadać czy nie?? Po prostu na każdy wariant masz dopasować jakiś wykres AB=CD :D Skuteczność 100 % :))))

Re: Akcje w dół. Saudowie "sterują" notowaniami na świecie

swiezak44 / 2016-02-24 19:56
I na czym według nich ma polegać kryzys??? Na pewno nie wiedzą, ale wiedzą że będzie kryzys. Był taki piękny skecz jak to działą. Dwóch gości siedzi spokojnie i nagle jeden wykrzykuje "Wszystko stracone!!!" , "Straciliśmy wszystko!!" "To już koniec!!" Sprzedawaj!!!, Sprzedawaj!! ..i jęczą, panikuja, narzekają, zanoszą się płaczem.. Potem trochę się uspokajają i jeden mówi.. Wiesz co, chyba nie jest tak źle... Właściwie to całkiem nieźle.. A nawet można powiedziec, że jesteśmy bogaci!!! I obaj zaczynają się cieszyć. Nie mogę tego znaleźć na youtube, ale to najlepsze wyjaśnienie poprzedniego kryzysu, jakie znalazłem :D

Re: Akcje w dół. Saudowie "sterują" notowaniami na świecie

swiezak44 / 2016-02-24 21:05
Takich to podziwiam.. :)

Re: Niekorzystne otoczenie bez wpływu na giełdy

swiezak44 / 2016-02-25 08:08
Zerują Chiny chyba juz do końca. A Japonie dokończą razem z resztą. Wkraczamy w decydującą fazę bessy i nawet jednego bankruta nie ma.. Czy to nie jest dziwne? Ja tego nie kupuje. To jest blef, a nie kryzys. Po prostu wielka korekta, całkowicie sterowalna, zapalnowana, robiona według z góry określonego planu. Taka bardzo duża operacja finansowa. Nic więcej.

Re: Niekorzystne otoczenie bez wpływu na giełdy

swiezak44 / 2016-02-25 10:14
Dzisiaj DJ i SP500 powinny zrobić to czego nie zrobiły wczoraj. Jak zaczną spadać to szybko sięnie zatrzymają.

Re: CCC liderem dużych spółek na GPW

swiezak44 / 2016-02-25 10:58
A ja myślę, ze naiwniacy zapatrzeni w przeciągniętą formacje odbicia sprzed miesiąca.

Re: Niekorzystne otoczenie bez wpływu na giełdy

swiezak44 / 2016-02-25 14:14
Nie mieli racji. Poczekaj jeszcze trochę, USA dziś lub jutro wskażą drogę..

Re: Niekorzystne otoczenie bez wpływu na giełdy

swiezak44 / 2016-02-25 15:28
Absolutnie nikt..

Re: Pogrom na akcjach spółki Kopex. PKO BP w górę

swiezak44 / 2016-02-25 22:36
Chiny -6%, a amerykanie sobie przełamują opory pod koniec sesji z tej radości. To się powoli zaczyna robić groteskowe. Grają zgodnie z AT, tylko na koniec robią odwrotnie. Wygląda jakby działał jakiś algorytm.. O co tu chodzi???

Re: Pogrom na akcjach spółki Kopex. PKO BP w górę

swiezak44 / 2016-02-25 22:44
Jaki jest sposób na taką grę?? Albo długoterinowo, albo day trading z trendem..krok po kroczku.. po parę punktów... MASAKRA

Re: Pogrom na akcjach spółki Kopex. PKO BP w górę

swiezak44 / 2016-02-25 22:55
Musze iść spać i jutro to przemyśleć.. normalnie robią co chcą.. :/

Re: Pogrom na akcjach spółki Kopex. PKO BP w górę

swiezak44 / 2016-02-25 23:20
JAkiś sens musi w tym być..

Re: Pogrom na akcjach spółki Kopex. PKO BP w górę

swiezak44 / 2016-02-26 08:00
Ale Tobie się jakoś udaje przewidzieć dzienne trendy, z tego co zauważyłem. Patent czy doświadczenie? ;) PS. Tak się zastanawiam do czego prowadzi taka zabawa. JAk wszyscy będą grali na kontraktach, a nikt na akcjach.

Re: Pogrom na akcjach spółki Kopex. PKO BP w górę

swiezak44 / 2016-02-26 08:07
Podbija jeszcze wyżej, a potem spadnie na łeb. Tworza chyba nowe formacje!

Najnowsze wpisy