Forum

Komentarze użytkownika "zaq81"

Komentarze użytkownika: zaq81

zaq81 / 2007-07-30 09:02 / portfel
mnie też ktoś wspak napisał :(
rozumiem to gdybyśmy byli jakimś zamkniętum towarzystwem ale tu jak ktoś chce pisać to nikogo się nie beszta :(
zaq81 / 2007-07-31 19:12 / portfel
no tak ...
zaq81 / 2007-07-31 19:13 / portfel
pierwszy raz się z czym takim spotkałem :( bleeee

jak to jest z tymi prowizjami w mbanku

zaq81 / 2007-08-02 07:59 / portfel
proszę o jasne wyjaśnienia o prowizje za zakup funduszy inwestycyjnych w regulaminie mbanku pisze wyraźnie że mbak nie pobiera prowizji...... a co z samym funduszem??? przecież udająć się do filii funduszy i zakupująć jednośki płaci się prowizje za zakup uzależnionom od ilości nabywanych jednostek.............czy przez mbank jest tak samo ........co człowiek to inna opinnia proszę o pomoc...............Miło by było gdyby wypowiedziała się osoba która kupiuła jednostki za pośrednictwem mbanku i sprzedała..................

Re: Czekać do 13.08.2007 czy umarzać arkę akcji już teraz?

zaq81 / 2007-08-06 14:28 / portfel
dlaczego chcesz się tego pozbyć do 13???? jeśli nie potrzebujesz tych pieniędzy to po co sprzedawać??????????
zaq81 / 2007-08-06 20:34 / portfel
Przynajmniej masz powód........ ja myśle że do września się ruszy.....smutno będzie patrzeć co Cię omineło............ możesz żałować....
zaq81 / 2007-08-16 23:16 / portfel
na portfelu money wszystko się uzupełnia samo wystarczy wybrać datę wyceny i reszta układa się sama :)
Co do kaski to większą część i tak zostanie na otwartej lokacie może daje kasę w ryzykowne fundusze ale nie gram wszystkim :)
Dziś poszła mi wycena z 15 :( załamka :( a było by tak pięknie załapać się na dzisiejszy dołeczek :)..... w perspektywie lat może to nie ma znaczenia, ale czuł bym się lepiej ............

kolumny na gpw

zaq81 / 2007-08-16 23:32 / portfel
jeśli ma ktoś czas i ochotę to proszę o opis kolumn w gpw: o ile pierwsza część jest zrozumiała to od "najlepsza oferta kupna " do końca jest dla mnie czarną magią nie wiem czy to się czyta na chwile obecną, czy liczba zleceń podana jest z danej godziny czy z całego dnia.
Ewentualne jeśli ktoś ma jakiś dobry link.......
Z góry dziękuję za pomoc :)
zaq81 / 2007-08-17 00:02 / portfel
można go sobie ukryć i wtedy nie jest publiczny..............
unikorona heh
zobacz sobie dws to jest dopiero bungie :) pytanie czy lina się zerwie:( czy nastąpi to co przy prawdziwym skoku :)
Idę spać jutro praca powoli dochodzę do 15h na dobę przed kompem musze trochę się od tego wszystkiego odsunąć wystopować może w weekend góry zrobić parę fotek czas na relaksik
.................Spokojnych snów............
zaq81 / 2007-08-17 14:33 / portfel
podoba mi się Twoje podejscie.......
może i jestem chory, ale śmieszy mnie panika i decyzje z nią związane rozumiem wyrachowane działania i decyzje ale panika to nie dla mnie :)
Dzisiaj spełniają się słowa o tym że w fundusze akcji inwestuje się latami ............. A dzieci reklamy zapraszam do wypłat :)
zaq81 / 2007-09-01 12:22 / portfel
no tak najlepiej pytać aż się usłyszy to co się chce usłyszeć :D
różne fundusze różne podchodzą do wypłacania ewentualnych zysków a co za tym idzie do podatku belki.
Musisz zapoznać się z regulaminem funduszu w którym masz swoje aktywa. Jeśli fundusz ma parasol i do tego w rozliczeniach posługuje się średnią ważoną to ja nie widzie problemu, jeśli natomiast fundusz nalicza na zasadzie fifo to już tak prosto chyba nie będzie.........
Za mało konkretów w pytaniu i tyle samo w odpowiedziach
Oczywiście nie jestem biegły w tych klockach moja wiedza opiera się na zasadach logicznego myślenia i tego co przeczytałem ....... niestety obie metody czasem zawodzą dlatego jeśli się mylę liczę na przywołanie mnie do porządku :)
Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia :)
zaq81 / 2007-09-11 20:29 / portfel
i co teraz???
jeśli do jutra rana nie napiszą że to jakiś żarcik no to ludziki z akcjami elektrimu mogą się poczuć jak na bungie i to bedzie skok bez liny......... nie wiem co zrobić sprzedawać z stratą czy czekać??????????
pytanie na co czekać?????
zaq81 / 2007-09-11 20:55 / portfel
hmmm jutro może polecieć na gębe jak dam dziś dyspozycje sprzedaży to może uda mi się załapać na 20% strate hmm nie wiem co robić...... nie potrzebuje tych pieniędzy w perspektywie kilku lat.......... ale obecny informacje rokują że perspektywa inwestycji na wiecznośc nie pomoże :(
zaq81 / 2007-09-11 21:26 / portfel
właśnie przeczytałem że dzisiejsza informacja jest niczym innym jak następstwem poprzednich decyzji.........
Albo skaczemy na bungie :((((((((((((((((((((((
Albo ktoś chce kupic dużo akcji nie sterując kursem :)))))))))))))))))))
Z tą spółką nic nie wiadomo............

Re: koniec korekty 22-23 sierpnia

zaq81 / 2007-08-16 22:47 / portfel
ciekawe co dostane pod choinkę ??
przepraszam za zgryźliwość
Fajne że masz typ tylko co Ci tak podpowiada napisz coś więcej chętnie poczytamy..... wnioskujesz z wykresów, masz jakieś info a może fusy.......... proszę o bardziej wniosły post

Najnowsze wpisy