Forum

Komentarze użytkownika "zaq81"

Komentarze użytkownika: zaq81

Re: Czekać do 13.08.2007 czy umarzać arkę akcji już teraz?

zaq81 / 2007-08-06 14:28 / portfel
dlaczego chcesz się tego pozbyć do 13???? jeśli nie potrzebujesz tych pieniędzy to po co sprzedawać??????????
zaq81 / 2007-08-06 20:34 / portfel
Przynajmniej masz powód........ ja myśle że do września się ruszy.....smutno będzie patrzeć co Cię omineło............ możesz żałować....
zaq81 / 2007-08-07 17:55 / portfel
no jestem :P
zaq81 / 2007-08-08 21:20 / portfel
Myślę że Admin może nam napisać kto to robi. Wystarczy sprawdzić nr. ip wydaje mi się że ta osoba ma dwa lub trzy konta ,a działa z jednego numeru ip.
zaq81 / 2007-08-10 10:46 / portfel
Moje pytanie spowodowane było fermentem który zasiał pan Kowalski :(
dziś jestem po wycenie i też mogę potwierdzić że nie ma prowizji za zakup.....
Z mojego punktu widzenia to było bardzo istotne kupowałem wiele funduszy za małe kwoty, a wiadomo że od najmniejszych kwot w towarzystwach są największe prowizje. Pan Kowalski kupił z prowizją i pewnie go teraz ciśnie zwieracz...............Mam jeszcze jedno pytanie ,ale o tym w nowym wątku…………….

jak to jest z sprzedażą??

zaq81 / 2007-08-10 10:54 / portfel
Witam ponownie :) dziś mam kolejne pytanko (tylko spokojnie nie w stylu mam tyle i tyle i co mam zrobić dalej :)) ale jak to jest z sprzedażą jednostek chodzi mi o sytuacje gdy w skali roku kupowałem jednostki danego fundusz kilka razy na różnych cenach. Wydaje mi się że fundusz może to rozegrać na dwa sposoby:
Pierwsze przyszło pierwsze wyszło (minus belka od ewentualnych zysków)
lub
Średnia ważona cen zakupu i od tego ewentualna belka od zysków (jeśli takowe są:) )
zaq81 / 2007-08-12 15:53 / portfel
dzięki za info i liczny odzew............ :)
zaq81 / 2007-08-15 18:42 / portfel
Ja za czołem 12 dni temu i też mam plecy, na szczęście nie kupiłem za wszystko na raz tylko po kawałeczku. W ten sposób uśredniam straty. Mam zamiar dalej dokupować mam nadzieje że to letnia promocja, a w wrześniu zacznie się robić zielono :) Warto czytać to forum dzięki niemu nauczyłem się tego i owego.
Zdrowy rozsądek + wybrane rady na forum = sukces
zaq81 / 2007-08-15 21:36 / portfel
Przemek odrobimy się spokojnie.............. na szczęście to nie jest kredyt tylko Twoje rezerwy

nerwowo tu ............

zaq81 / 2007-08-16 17:06 / portfel
Ludzie co się dzieje, to że Wam nie idzie nie znaczy że trzeba się bluzgać na wzajem.........Każdy ma swoją strategie mniej lub bardziej błyskotliwą i nie widzie powodu żeby po sobie jechać. Jak ktoś się chce żalić to pozwólcie mu inny się chce chwalić taż mu dajcie..... rozumiem konstruktywna krytykę ale gó..o zostawcie tam gdzie jego miejsce w kiblu..................
Pozdrawiam Wszystkich jadących tą karuzelą, ja nie mam zamiaru wysiadać, ani zamykać oczu :)
zaq81 / 2007-08-16 22:40 / portfel
a ja sobie dokupuje po kawałeczku mam nadzieje że do końca opadów starczy mi rezerw na zakupy :) jest ok......... damy rade........... panikę radze zostawić w piaskownicy......... i działać według własnego planu............

Re: koniec korekty 22-23 sierpnia

zaq81 / 2007-08-16 22:47 / portfel
ciekawe co dostane pod choinkę ??
przepraszam za zgryźliwość
Fajne że masz typ tylko co Ci tak podpowiada napisz coś więcej chętnie poczytamy..... wnioskujesz z wykresów, masz jakieś info a może fusy.......... proszę o bardziej wniosły post
zaq81 / 2007-08-16 23:16 / portfel
na portfelu money wszystko się uzupełnia samo wystarczy wybrać datę wyceny i reszta układa się sama :)
Co do kaski to większą część i tak zostanie na otwartej lokacie może daje kasę w ryzykowne fundusze ale nie gram wszystkim :)
Dziś poszła mi wycena z 15 :( załamka :( a było by tak pięknie załapać się na dzisiejszy dołeczek :)..... w perspektywie lat może to nie ma znaczenia, ale czuł bym się lepiej ............

kolumny na gpw

zaq81 / 2007-08-16 23:32 / portfel
jeśli ma ktoś czas i ochotę to proszę o opis kolumn w gpw: o ile pierwsza część jest zrozumiała to od "najlepsza oferta kupna " do końca jest dla mnie czarną magią nie wiem czy to się czyta na chwile obecną, czy liczba zleceń podana jest z danej godziny czy z całego dnia.
Ewentualne jeśli ktoś ma jakiś dobry link.......
Z góry dziękuję za pomoc :)
zaq81 / 2007-08-17 00:02 / portfel
można go sobie ukryć i wtedy nie jest publiczny..............
unikorona heh
zobacz sobie dws to jest dopiero bungie :) pytanie czy lina się zerwie:( czy nastąpi to co przy prawdziwym skoku :)
Idę spać jutro praca powoli dochodzę do 15h na dobę przed kompem musze trochę się od tego wszystkiego odsunąć wystopować może w weekend góry zrobić parę fotek czas na relaksik
.................Spokojnych snów............

Najnowsze wpisy