Forum

Komentarze użytkownika "zaq81"

Komentarze użytkownika: zaq81

zaq81 / 2007-08-17 14:33 / portfel
podoba mi się Twoje podejscie.......
może i jestem chory, ale śmieszy mnie panika i decyzje z nią związane rozumiem wyrachowane działania i decyzje ale panika to nie dla mnie :)
Dzisiaj spełniają się słowa o tym że w fundusze akcji inwestuje się latami ............. A dzieci reklamy zapraszam do wypłat :)
zaq81 / 2007-09-01 12:22 / portfel
no tak najlepiej pytać aż się usłyszy to co się chce usłyszeć :D
różne fundusze różne podchodzą do wypłacania ewentualnych zysków a co za tym idzie do podatku belki.
Musisz zapoznać się z regulaminem funduszu w którym masz swoje aktywa. Jeśli fundusz ma parasol i do tego w rozliczeniach posługuje się średnią ważoną to ja nie widzie problemu, jeśli natomiast fundusz nalicza na zasadzie fifo to już tak prosto chyba nie będzie.........
Za mało konkretów w pytaniu i tyle samo w odpowiedziach
Oczywiście nie jestem biegły w tych klockach moja wiedza opiera się na zasadach logicznego myślenia i tego co przeczytałem ....... niestety obie metody czasem zawodzą dlatego jeśli się mylę liczę na przywołanie mnie do porządku :)
Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia :)
zaq81 / 2007-09-11 20:29 / portfel
i co teraz???
jeśli do jutra rana nie napiszą że to jakiś żarcik no to ludziki z akcjami elektrimu mogą się poczuć jak na bungie i to bedzie skok bez liny......... nie wiem co zrobić sprzedawać z stratą czy czekać??????????
pytanie na co czekać?????
zaq81 / 2007-09-11 20:55 / portfel
hmmm jutro może polecieć na gębe jak dam dziś dyspozycje sprzedaży to może uda mi się załapać na 20% strate hmm nie wiem co robić...... nie potrzebuje tych pieniędzy w perspektywie kilku lat.......... ale obecny informacje rokują że perspektywa inwestycji na wiecznośc nie pomoże :(
zaq81 / 2007-09-11 21:26 / portfel
właśnie przeczytałem że dzisiejsza informacja jest niczym innym jak następstwem poprzednich decyzji.........
Albo skaczemy na bungie :((((((((((((((((((((((
Albo ktoś chce kupic dużo akcji nie sterując kursem :)))))))))))))))))))
Z tą spółką nic nie wiadomo............

Re: ELEKTRIM

zaq81 / 2007-09-12 16:30 / portfel
zapraszam do lektury.......
http://www.pulsbiznesu.com.pl/Default2.aspx?ArticleID=c2d30b16-e485-41ee-8364-2e0e5654c09b
decyzja ma zapaść w ciągu kilku dni i i gdybym miał trochę wolnych środków to kupił bym za nie akcje tej szalonej spółki
wydaje mi się że Ci co kupowali w ostatnich dniach wiedzieli co robią i liczą na te 8zł
:)
1 2 3 4 5 6
na koniec starsze

Najnowsze wpisy