Forum

Komentarze użytkownika "_reakcjonista_"

_reakcjonista_ / 2010-03-05 13:17 / Bywalec forum

ale chciałbym wiedzieć czy zna jakiś język

nie zna żadnego, oprócz oczywiście polskiego.
_reakcjonista_ / 2010-03-05 13:20 / Bywalec forum

nikt nie wie o prezydenturze więcej

Taak, on jest specjalistą w zakresie wiedzy o prezydentach i ich "awanturnicznej, imperialistycznej polityce" :)
_reakcjonista_ / 2010-03-05 13:35 / Bywalec forum
Oj Binarek, Binarek. I tak źle, i tak niedobrze. Co by prezydent (obecny oczywiscie) nie zrobił będzie to zawsze przemawiało na jego niekorzyść. Niepotrzebnie prostowałeś pomyłkę. Jarosławowi też się należy ;) Za to premier zbiera od ciebie same brawa.
_reakcjonista_ / 2010-03-05 13:40 / Bywalec forum
Jeszcze powinien zawsze czuwać nad tym, żeby każdy potencjalny konkurent rządzącego kolegi, miał otwarte w prokuraturze jakieś śledztwo, nawet sprzed 20 lat, aby w odpowiednim momencie, kiedy na przykład ogłosi, że chce gdzieś kandydować, można byłe je przyspieszyć ;)

Re: Nord Stream uwzględni wątpliwości Polski

_reakcjonista_ / 2010-03-05 15:22 / Bywalec forum
Bardzo dziękujemy. Obiecujemy dozgonną wdzięczność za tę dobroć jaka nas spotkała ze strony naszych niemieckich i rosyjskich przyjaciół. Inni nie przejmowaliby sie tym, że statki nie będą mogły tak jak dotąd, wpływać do polskich portów. Dziękujemy również naszemu wspaniałemu ministrowi, że raczył zwrócić uwagę na drobny błąd przy projektowaniu rurociągu, popełniony przez zwykłe niedopatrzenie i że zechciał poprosić naszych dobroczyńców - szlachetną panią Merkel i najjaśniejszego Wladimira - o korektę.

Re: Polacy chcą dłużej pracować

_reakcjonista_ / 2010-03-05 15:39 / Bywalec forum
Ciekawe, że ten rząd z takim zapałem zajmuje się projektem wydłużenia wieku emerytalnego - przeciw 49%, a nie zajmuję się reformą KRUS - przeciw tylko 18%. Sprawę wyjaśnia trochę ten fragment:

Jednak - jak czytamy - nic na to nie wskazuje. Są jedynie zapowiedzi rozpoczęcia debaty na ten temat.

Re: Polacy szukają najtańszych mieszkań

_reakcjonista_ / 2010-03-05 15:43 / Bywalec forum
Podobno ceny tekturowych kartonów idą w górę
_reakcjonista_ / 2010-03-05 15:47 / Bywalec forum
Tym, że jeden zna obce języki, a drugi nie;) Podobnie jak w PO. Sikorski - zna, Komorowski - nie.
_reakcjonista_ / 2010-03-05 16:13 / Bywalec forum

to janiszek72 niezmiernie się nią pasjonuje

Niekoniecznie. Dzisiaj jest mały sezon ogórkowy na wiadomosci. Popatrz co nam dają:

- Mazowiecki zdradza ...,
- Lotto obiecuje ...,
- Palenie szkodzi ...,
- "Gość Niedzielny" przeprasza ....
- Minister pozwana o plagiat ...

Po prostu zywcem nie ma czego komentować!
Ja się nie pasjonuję wyborem prezesa, ale też jestem zmuszony, własnie tu, chociaż niechętnie, coś mądrego napisać:))
_reakcjonista_ / 2010-03-05 16:27 / Bywalec forum
aha, jeszcze pominąłem informację o tym, że

- sejm zmienił zasady wypłacania becikowego

Teraz trzeba udowodnić przynajmniej jedną wizytę u ginekologa i przynajmniej jeden stosunek;)
_reakcjonista_ / 2010-03-05 16:36 / Bywalec forum

Nawet nie mają drugiego kandydata.

No wiesz, sytuacja w której urzędujący prezydent byłby jednym z kandydatów, byłaby trochę niezręczna. Chyba, że kampania prawyborcza miałaby polegać na wzajemnym komplementowaniu się rywali - jak chciała w swojej kampanii Platforma.
_reakcjonista_ / 2010-03-05 16:55 / Bywalec forum
Premierowi brawa to ty bijesz przy kazdej okazji. Nawet kiedyś podesłałem ci słownikową definicję "klakiera". A co do prezydenta, to wprawdzie nie napisałeś, że postąpił niewłaściwie, ale napisałeś, że został zmuszony - czyli zasugerowałeś, że nie działa samodzielnie, jest pod wpływem innych, itd. Gdyby sie ociągał z nominacja, to napisałbyś, że złośliwie bojkotuje reformy rządu. Nie jestem rzecznikiem prezydenta. Nie lubię tylko podwójnych standardów.
_reakcjonista_ / 2010-03-05 17:01 / Bywalec forum

jest argumentem infantylnym jeżeli nie idiotycznym

Nie. Ponieważ w polityce nie powinno sie kierować sympatiami. Wybacz, ale jak czytam twoje wypowiedzi o prezydencie, to mam często wrażenie, że niezależnie od tego co zrobi, zrobi według ciebie źle.
_reakcjonista_ / 2010-03-05 17:19 / Bywalec forum
I poniekąd my także :)
_reakcjonista_ / 2010-03-08 15:49 / Bywalec forum

Co z obecnymi emerytami, oraz ludźmi po 45 roku życia

No właśnie. To jest poważna przeszkoda do likwidacji zusu. Problem dotyczy wszystkich którzy opłacają lub opłacali składki, nawet osób przed 45 r. życia, bo ich składki w dużej mierze też są przez zus "przejadane" w tym sensie, że z nich finansowane są obecne emerytury. Moim zdaniem nie ma potrzeby likwidowania zusu. Wystarczy urealnić emerytury i zlikwidować przywileje, ale kto z obecnych polityków się na to zdecyduje? Władzy nie oddaje sie dla idei;)

Najnowsze wpisy