Forum

Komentarze użytkownika "hs2"

Komentarze użytkownika: hs2

hs2 / 2008-10-05 00:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
zamknięcie wyszło pod dolnym zagęszczeniem (metoda analizay harmonicznej) i na pewnym fibonku, stawiam docelowy dla pozycji zajętej na fixie na 47 zł 29 gr, później zobaczymy :) na fixie poszedł duży wolunen więc doszło do akumulacji, podzielam stanie kolegi maca jednakże nie łapię korekt, wolę lecieć z trendem :))
hs2 / 2008-10-05 00:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
nie grajcie harmonic trading na wyrywki bo to tylko namąci w głowach :) jeżeli zakończenie formacji jest przy silnym fibonie lub przy zagęszczeniu zniesień wewnętrznych lub zewnętrznych to wtedy formacja ma większe prawdopodobieństwo realizacji. HT to nie metoda do łapania lecących noży tylko element bardziej złożonej strategi, można ją łączyć, ja obecnie gram ją z pivotami i świeczkami z zadowalającym skutkiem :)
hs2 / 2008-10-04 11:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
witamy ponownie w kąciku:) wieczorem zapodam analizę w20.
hs2 / 2008-10-03 10:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
spróbuje w kąciku złapać nowy impuls na kghm za ogonek, puki co poziom z wczoraj jest aktualny, poziom będzie przenoszony pewną banalną i skuteczną metodą, co z tego wyjdzie zobaczymy :))) Udanej gry panowie :)

Re: ASystem Reanimacyjny na FW20 - Gabri-Morfi

hs2 / 2008-10-02 23:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Propozycje na jutro bo sesja będzie ciekawa:)
Kghm zrobił pewną wiarygodną formację harmoniczną popartą zniesieniami fal wewnętrznych oraz ekspansją fal korekty, można rozważyć kupno jeżeli przekroczy poziom ok. 53 - 54 zł, stop poniżej minimum 4 sesyjnego,dużo zależy od ceny otwarcia ale sesja będzie raczej powrotem w rytm s&p pod zagęszczenie na 1170 pkt. Rano dam znać bo mam małe depo na kilka akcji i spróbuję to rozegrać :)
hs2 / 2008-10-02 23:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
a no zapominałem - mail już nic nie wniesie, w weekend wrzucę w kąciku i opiszę co i jak
hs2 / 2008-10-02 21:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
niezbyt zgłębiłeś temat:) 10% rekomendacji to sprzedaj 90% rekomendacji to kupuj:) Nie wiem czy wiesz ale spółką zależy żeby taki dm nie wydał rekomendacji sprzedaj bo wiadomo co to oznacza -funduszowy ruszą i renoma spada dlatego mało kto je wydaje bo jak taki analityk trafi na czarną listę kariery w zawodzie nie zrobi bo kto mu a raporty ? i po co, aby obsmarował :)?? rekomendacja to żaden wykładnik
hs2 / 2008-10-02 21:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
panowie pokory trochę. Co do kghm to puki co żadna z metod analizy jakie stosuję nie wskazuje dna więc grajmy z trendem czyli krótko :) Co do samych spółek to lepiej trzymać się systemu, w końcu do 0 nie spadniemy a jest do niego tak samo daleko jak do szczytu już :)
hs2 / 2008-10-02 19:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Brydziu napisz kiedyś dzień wcześniej przed zajęciem pozycji że ją zajmiesz,dzień po to i ja mogę napisać że kupiłem to i to łał ale zarobiłem trochę punktór, udowodniłem parę stron temu pisząc on-line a nie po fakcie że można wyciągnąć 8 tyś w 50 minut, podawałem też pozycję ()na s&p)pod dolnym zagęszczeniem Dinapilego na której można było też zarobić czy to biorąc ją z docelowym na 1139 czy też trzymając na najbliższe kilka dni do testu następnego wsparcia. Obie pozycje podałem przed faktem dokonanym więc zachęcam cię do założenia własnego portfela w którym będzie można podyskutować:)
hs2 / 2008-10-01 20:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
te rejony to drugi punkt ważniejszego wsparcia gdzie jest większe prawdopodobieństwo odbicia, równie dobrze rynek może przebić obecny opór 1170-1160 i lecieć ładnie w górę, trzeba byka za ogon łapać a nie przed nim biegać:)
hs2 / 2008-10-01 20:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
kawą to trudna sprawa by była - ciężko ją przenosić no i nie każda dobra, ja stawiam na benzynę albo papierosy:)
hs2 / 2008-10-01 20:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
E tam umiera, kącik to my - raczej użytkownicy leniwą się albo pracują lub zaczęli studia :)
Ile osób tu zagląda? Przyznać się bo sam do siebie rysunków wrzucać nie będę :))))
hs2 / 2008-09-30 20:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Daje co najlepsze - odleszcza rynek,mniejszy szum, czysta at :))) Co do spadków to jak pisałem wyżej :)
hs2 / 2008-09-30 16:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
nie było mnie, docelowy dla pozycji osiągnięty na 1139, myślałem że do konca tygodnia tam dojdą :)
hs2 / 2008-09-30 11:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
przecież my nie mamy swoich banków, główni udziałowcy pko itp to zagraniczne banki.. ale nie martw się, miło by było gdyby doszło wczoraj do powtórki z 22 paź 1987 roku, co prawda inwestorzy wczoraj nie wyskakiwali z okien więc nie jest tak źle jeszcze :)))

Najnowsze wpisy