Forum

Komentarze użytkownika "hs2"

Komentarze użytkownika: hs2

hs2 / 2008-10-13 19:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
mała nie mała ważne aby była nadkeskowa :)
hs2 / 2008-10-13 19:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
L na S&p
S na rus
L na Nikei
L na dax

4 litery :)?
hs2 / 2008-10-13 19:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
do forka odradzam ci xtb :) przeniosłem się na admiral makets ze względu na dobrą opinię :)
hs2 / 2008-10-13 19:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Od dzisiaj mam rachunek na realu w admiral markets do forexu, do zwykłej gry konto mam na bosiu tylko jak chcesz mieć dostęp tam do zagranicznych to ostrzegam że sporo zabawy, jak zakładałem konto tam to za jednym zamachem wziołem dostęp do wszystkiego co możliwe.
na forexie uważaj bo tu łatwo o dużą stratę i zysk, można tam grać mając małe depo - do gry harmonicznej którą chyba rozpoczynasz mi najbardziej podpasywało usd/jpy i usd/chf, na ojro dolcu też można ale tam jest ciekawiej :P

Ja zamykam swoją piątkową L-kę na s&p-minifutures bo jest na poziomie docelowym i biorę z 3-4 dni urlopu bo zysk bardzo duży jak dla mnie a zwykle po takim wejściu na rynek za pewny siebie jestem i źle stawiam stopa - polecam każdemu czasem od tego odpocząć bo tak samo po stracie jak i po zysku włącza się niepotrzebna w grze emocja na której można stracić.

mam nadzieję że joanit dużo nie stracił jeszcze :))) L-ka z stopem poniżej 1991 który w20 musnęło dziś jest odpowiednim kierunkiem inne tego typu poziomy podałem wczoraj, rynek na nie też będzie reagował.
hs2 / 2008-10-13 16:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
jak wam panowie idzie gra? siedzicie na czymś? ja obecnie na krótkiej na usd/chf, + 70 pk zaraz pół pozycji zamykam.
hs2 / 2008-10-13 16:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
jak wam panowie idzie gra? siedzicie na czymś?

Re: ASystem Reanimacyjny na FW20 - Gabri-Morfi

hs2 / 2008-10-13 15:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
leżymy na 1991 - w20, to kluczowy poziom tak jak wcześniej pisałem.
hs2 / 2008-10-13 00:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
połowa pozycji zrealizowana, czas na nocne łowy :))))

Re: ASystem Reanimacyjny na FW20 - Gabri-Morfi

hs2 / 2008-10-13 00:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
futy amerykańskie + 3 %, konto hs-owe + 30pkt/.kontakt, mój marny piątkowy depo jaki uzbierałem się podwoił :) kierunek podany wczoraj słuszny zatem zabawę czas zacząć :))
hs2 / 2008-10-12 19:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
chyba do analiz trzeba dokładać jeszcze jedną rzecz, nie upadek banków a upadek sektora finansowego - taka forma formacji wodospadu która wcześniej czy później nastąpi i przeobrazi pieniądz w kupkę nic nie wartej makulatuy :) dobrze że wino domowej roboty się robi, chociaż koniec systemu przyjmę na wesoło i będę miał co do barteru a wino dobre więc może być wiele warte no i co roku procentuje zawsze :))))
hs2 / 2008-10-12 16:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
giełda nie służy do szukania emocji tylko zarabiania pieniędzy, 90% jest tu przez emocje głównie wizję nowego samochodu czy jakiejś innej nie potrzebnej do życia p******* ściągniętych wizją łatwego i wygodnego pieniądza dlatego techniki gry są tak samo efektywne od 200 lat i dlatego tylko ci który odnieśli sukces po za giełdą osiągnęli go na giełdzie a nie ma ich wielu.
hs2 / 2008-10-12 16:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
innych to oczywiście nie wszystkich :) jak by nagle morfe wpadł do działu z skrajnie inna analizą to warto by spojrzeć na swoją strategię tak jak był byś drugą stroną tej transakcji która ma stracić.
hs2 / 2008-10-12 16:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
od FF w pewny stopniu zależy harmoniczność waloru tak jak teraz badam ale trend to bardziej struktura graczy obecnie nękających dany walor i w dużej mierze zależy od tego czy są tam długo czy krótko czy długo terminowcy - zbadaj temat średnich kroczących i poeksperymentuj z różnicą między tymi średnimi :)
hs2 / 2008-10-12 16:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
joanit nie ma zdania tylko literę S której żadnym zdaniem nie potwierdził, jeżeli grasz lepiej mieć zdanie innych gdzieś - w grudniu był hura optymizm który wielu doprowadził do ruiny, teraz jest hura pesymizm który doprowadzi niewielu do fortuny.
hs2 / 2008-10-12 16:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
poniżej namiary - sory bo ostatnio sporo spraw na mnie spadło i zwyczajnie zapomniałem:
pawel_1987-21@o2.pl
gg. 99576600

co do momentu na dołek jestem tego samego zdania widz że stosujesz nietypowe fibonki :) Stosujesz coś oparte na volumenie czy go nie analizujesz z użyciem wskaźników?

Najnowsze wpisy