Forum

Komentarze użytkownika "hs2"

Komentarze użytkownika: hs2

hs2 / 2008-10-10 15:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
dużo tam ludków jest obecnie?

Re: ASystem Reanimacyjny na FW20 - Gabri-Morfi

hs2 / 2008-10-10 15:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
zapamiętajcie ten dzień nie dlatego że dziś mam urodziny tylko dlatego że jest on historycznym, wieczorem wrzucę fotosy :)

Re: 3000zł - jakie realne zyski może przynieść?

hs2 / 2008-10-10 14:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
zero ryzyka=0 zysków

zysk zależy od ryzyka, kiedyś w innym dziale pisząc on-line pokazałem że z 1 kontaktu na s&p500 można zrobić w 50 minut coś koło 8 tyś czyli 300% ponad tyle tylko że wejście w tą transakcję to mniej więcej 5 miesięcy co dziennej nauki gry z użyciem AT to raz a dwa musisz przerobić sporo z psychologi gry no i nie ma co ukrywać nabrać doświadczenia na grze czymkolwiek mało ryzykownym, wirtualny symulator niczego po za badaniem systemu gry nie wnosi. Jeżeli miał bym ci radzić zacznij od czegoś mało ryzykownego jak akcje/kontrakty na akcje, potem spróbuj się w kontraktach terminowych na indexy, jak będzie ci mało wejdź w forex gdzie masz dużo większe ryzyko, 1 -2 k będzie tam normą z tej kwoty zarówno w zysku dziennym jak i stracie, grunt być nad kreską ale bez wiedzy i chęci jej zgłębiania kup obligacje, zysk prosty o małym ryzyku.
hs2 / 2008-10-09 14:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
hossa była największa w historii gpw więc i bessa była, przejrzejcie kiedyś rynki dojrzałe - nr s&p500 co się działo po historycznych hossach i bessach a uzyskacie odpowiedź na wszelkie pytania... polecam też pooglądać archiwa prasowe z tamtych czasów jeżeli nie chcecie marnować czasu na naukę tego sposobu zarabiania i zadowoli was tylko wizja szybkich i łatwych pieniędzy, notabene zarabianie na giełdzie jest proste, ale nie jest łatwe.

pozdrawiam i zachęcam do nauki AT jak i AF
hs2 / 2008-10-08 20:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
na początku znaleźć się powinno ja p i e r d y k a m a nie przekleństwo popularne na literę P :)
hs2 / 2008-10-08 20:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
ja p******** ludzie wy gracie na giełdzie czy studiujecie ekonomię?kogo obchodzą dane, my zarabiamy na tym jak rynek na nie zareaguje, czy dana jest dobra czy nie to nie istotne, istotne jak odbiorą ją inni gracze. System pada od niespełna 100 lat i jakoś nie może, załóżmy że padnie,co się zmieni? Forma pieniądza która towarzyszy nam od kilku tyś lat i nic więcej, bogaty będzie dalej bogaty a biedny dalej będzie biedny. Tyle się mówi aby na giełdzie nie grać pod wpływem emocji - rok temu wszyscy pisali będzie 4000, na wiosnę kupię samochód,latem pojadę do rzymu, hura optymizm. Mieliśmy historyczną hossę to i strasznie dziwne by było gdyby po niej nie nastąpiła historyczna bessa więc nie wiem nad czym tu filozofować, grać z trendem trzeba ale jak widzicie koniec świata to dobrze znakiem że impet spadkowy wyhamuje tak samo jak impet wzrostowy gdy widzieliście rok temu utopię
hs2 / 2008-10-07 19:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
ciekawy widok no bynajmniej po największej hossie w historii raczej trzeba się spodziewać największej bessy w historii :)
hs2 / 2008-10-06 18:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
podobnie z owymi pociągami które ruszają już 4 raz w tym roku :)))
hs2 / 2008-10-06 18:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
pamiętam tą wypowiedź :))) w bankach mówiono ile to każdy mógł zyskać kupując fundusze wtedy i wtedy :D:D
hs2 / 2008-10-06 12:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
no i cóż, przy korekcie wzrostowej trzeba się będzie waloru pozbyć jednak na grę na korektach za mało doświadczony jestem jeszcze, wracam do kontraktów bo to jedyna alternatywa po za walutowym na besse.
hs2 / 2008-10-06 11:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
a no jest i winna się wyrównać :)) czujecie skrajny pesymizm? to chyba dobry moment na zakupy z rozsądnym stopem :))
hs2 / 2008-10-05 11:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
tak z ciekawości - jakie zagadnienia at przerobiłeś? każdy zaczyna od straty i ma dwa wyjścia albo się poddać albo dojść dlaczego się pomylił :)
hs2 / 2008-10-05 11:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
z ht jest jak z technikami Ganna - na początku wydaje ci się że to jest proste i oczywiste ale jak zaczniesz ich używać zobaczysz że jednak wymagają one doświadczenia i wyczucia a te może zdobyć moim zdaniem każdy, wystarczy że będzie trenował na wykresach wszelkich jakie ma dostępne :)
hs2 / 2008-10-05 11:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
nie pierwszy w kraju podstawowe techniki zna trochę osób ale te tylko garstka bo nie są łatwe i wymagają doświadczenia, dopiero zaczynam ten temat zgłębiać więc mocny nie jestem w ht myślę że tu potrzeba 3-4 miesiące codziennego treningu aby w ogóle móc je stosować i wiedzieć kiedy nie zajmować pozycji a kiedy ją odwracać. Na anglojęzycznych forach są bardzo ładne opisy wszystkiego, w mirę przystępny język używają i da się z tego wiele zrozumieć mając podstawy angola ze średniej. :)
hs2 / 2008-10-05 10:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
HT to nie pojedyncza struktura tylko analiza rynku z różnych perspektyw czasowych za pomocą owych formacji jak i innych metod które HT oferuje do analizy czasu czy volumenu które w PL są kompletnie nie znane, sama analiza ceny w zasadzie daje jako takie efekty ale można lepie -j sporo w ht jednak zależy od poziomu harmoniczności owej formacji jak i rynku:)

Najnowsze wpisy