Forum

Komentarze użytkownika "hs2"

Komentarze użytkownika: hs2

hs2 / 2008-10-15 20:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
zerknij na wolumen, on ci prawdę powie :)))
hs2 / 2008-10-15 20:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
w sumie można trzymać L-kę z stopem niżej 15 minutowej świeczki ale bym nie ryzykował tego na noc bo chyba po oscylujemy w rejonach 925 na s&p
hs2 / 2008-10-15 20:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
L zamknięta :) + 550$ - wpyte prowizji
26 minut, nie gram jutro, od tego zwierza trza odpocząć.

Re: ASystem Reanimacyjny na FW20 - Gabri-Morfi

hs2 / 2008-10-15 20:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
kontrakty na s&p powinny się dziś zatrzymać na rejonie 925 pkt. jeżeli tego nie zrobią to jutro powinien być test dna.
hs2 / 2008-10-15 16:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
jeżeli padnie system bankowy w jednym kraju, padnie i w krajach powiązanych moim zdaniem, banki to jena wielka tkanka z tego co czytałem choć jak będzie nikt nie wie - nie martw się - najbogatsi tego świata są za chciwi aby do tego dopuścić bo ich pieniądze były by nic nie warte i zrobią wszystko aby tak się nie stało.
hs2 / 2008-10-15 16:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
co do starej metody to chodzi o dezinformację, na tego typu forach jest tego coraz więcej, to bardzo dobry znak bo tego typu zachowanie ma odciągać uwagę od giełdy zwykłego kowalskiego a skupić go na tym ile może zyskać lub stracić
hs2 / 2008-10-15 16:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
niee stara metoda :) na tej spółce można teraz robić kokos bo skacze od skrajności w skrajność, odbicie o kilka % przy spadku jej wartości o ponad 20 było tak samo oczywiste jak korekta po 20% wzroście. Panowie hossa to okres gdzie rośnie sobie spokojnie po 2-3% dziennie a korekty są dynamiczne, jak by były takie strzały po 7-10% to za miesiąc mieli byśmy ponad 4 tyś pkt, jak zacznie rosnąć spokojnie po kilka& kupi się kghm za trendem, wig jest już ok. 400 pkt poniżej wartości księgowej, kghm jest za połowę ceny księgowej tak samo jak lotos czy orlen od kilku miesięcy...
hs2 / 2008-10-14 21:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
analizując kontrakty pamiętaj że w piątek zawieszono obrót, to trochę wypacza obraz rynku.
hs2 / 2008-10-14 20:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
:) oki, sprawdzę mail jutro bo tam z dobre 2 tygodnie już nie zaglądałem :)

Co do ruchu planet itp. przyznam że nie badałem tego czy działa czy nie więc nie wypowiem się czy to dobre, większość ludzi twierdzi że to bujda ale mogę się założyć że nikt z nich nie sprawdził tego zatem ich zdanie nie ma wartości. Co do fibonów to zacząłeś nimi badać szeregi czasowe i cykle?
hs2 / 2008-10-14 20:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
korekta była dynamiczna w górę, spadki powinny być powolne moim zdaniem po 2 % dziennie około zgodnie z teorią wolumenu - zerkam na wykres bo przerabiam fajną książkę o wskaźnikach tylko ze po angielsku, oni na to patrzą zupełnie inaczej niż my, nie wiedziałem że oscylator może dawać kilka rodzajów sygnałów kupna, akumulacji czy też określać skład rynku(słabe lub silne ręce tzw.)
hs2 / 2008-10-14 16:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
w tamy tym rysunku co w sobotę wrzuciłem jest taki fibon -2115 około, jak jutro lub pojutrze nie zamkniemy nad nim źle to widzę...

Re: KGHM

hs2 / 2008-10-14 15:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
poczytajcie swoje wypowiedzi z piątku .... 20% w jeden dzień w dół i 20 % w górę, chyba to oczywiste co jest rozgrywane .....
hs2 / 2008-10-14 10:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
te wczorajsze wzrosty w usa, 10%w górę,nie podoba mi się to, w teorii wolumenu wygląda to jak przedostatnia korekta bessy.
hs2 / 2008-10-13 22:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
L-kę zamknąłem na docelowym kilka minut po wypowiedzi, więcej od rynku nie chciałem, wezmę innym razem:) swoją droga jakie te akcje tanie, jak nie patrzy się na nie przez pryzmat końca świata kreowany przez media prawda :) można kupić coś wartego 2 zł za 1 zł więc czas wejść w ten rynek ale za trendem.

życzę spokoju każdemu kto trzyma S w 1 fazie bo to burzliwy okres :) Udanej gry na gpw ekipie z kącika.
hs2 / 2008-10-13 20:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
chyba znowu przypadkowo złapałem szczyt i dołek:) coś często się to ostatnio przydarza ale dalej utrzymuję że to czysty przypadek :))))

Najnowsze wpisy