Forum

Komentarze użytkownika "_reakcjonista_"

_reakcjonista_ / 2010-03-05 15:47 / Bywalec forum
Tym, że jeden zna obce języki, a drugi nie;) Podobnie jak w PO. Sikorski - zna, Komorowski - nie.

Re: Polacy szukają najtańszych mieszkań

_reakcjonista_ / 2010-03-05 15:43 / Bywalec forum
Podobno ceny tekturowych kartonów idą w górę

Re: Polacy chcą dłużej pracować

_reakcjonista_ / 2010-03-05 15:39 / Bywalec forum
Ciekawe, że ten rząd z takim zapałem zajmuje się projektem wydłużenia wieku emerytalnego - przeciw 49%, a nie zajmuję się reformą KRUS - przeciw tylko 18%. Sprawę wyjaśnia trochę ten fragment:

Jednak - jak czytamy - nic na to nie wskazuje. Są jedynie zapowiedzi rozpoczęcia debaty na ten temat.

Re: Nord Stream uwzględni wątpliwości Polski

_reakcjonista_ / 2010-03-05 15:22 / Bywalec forum
Bardzo dziękujemy. Obiecujemy dozgonną wdzięczność za tę dobroć jaka nas spotkała ze strony naszych niemieckich i rosyjskich przyjaciół. Inni nie przejmowaliby sie tym, że statki nie będą mogły tak jak dotąd, wpływać do polskich portów. Dziękujemy również naszemu wspaniałemu ministrowi, że raczył zwrócić uwagę na drobny błąd przy projektowaniu rurociągu, popełniony przez zwykłe niedopatrzenie i że zechciał poprosić naszych dobroczyńców - szlachetną panią Merkel i najjaśniejszego Wladimira - o korektę.
_reakcjonista_ / 2010-03-05 13:40 / Bywalec forum
Jeszcze powinien zawsze czuwać nad tym, żeby każdy potencjalny konkurent rządzącego kolegi, miał otwarte w prokuraturze jakieś śledztwo, nawet sprzed 20 lat, aby w odpowiednim momencie, kiedy na przykład ogłosi, że chce gdzieś kandydować, można byłe je przyspieszyć ;)
_reakcjonista_ / 2010-03-05 13:35 / Bywalec forum
Oj Binarek, Binarek. I tak źle, i tak niedobrze. Co by prezydent (obecny oczywiscie) nie zrobił będzie to zawsze przemawiało na jego niekorzyść. Niepotrzebnie prostowałeś pomyłkę. Jarosławowi też się należy ;) Za to premier zbiera od ciebie same brawa.
_reakcjonista_ / 2010-03-05 13:20 / Bywalec forum

nikt nie wie o prezydenturze więcej

Taak, on jest specjalistą w zakresie wiedzy o prezydentach i ich "awanturnicznej, imperialistycznej polityce" :)
_reakcjonista_ / 2010-03-05 13:17 / Bywalec forum

ale chciałbym wiedzieć czy zna jakiś język

nie zna żadnego, oprócz oczywiście polskiego.

Re: Mazowiecki zdradza, którego kandydata popiera

_reakcjonista_ / 2010-03-05 13:14 / Bywalec forum

wizji prezydenta godnego

Najważniesze żeby prezydent był godny i aby zwyciężał innych swoją "godnosciom osobistom".
Innych zalet nie musi mieć.

Re: Polko zaniepokojony sytuacją w GROM-ie

_reakcjonista_ / 2010-03-05 13:00 / Bywalec forum
Klich rozwiąże problem na sposób Kononowicza - zlikwidujemy wszystko - zlikwidujemy też GROM.
_reakcjonista_ / 2010-03-05 12:52 / Bywalec forum
Przyczytaj sobie na stronie kancelarii prezydenta rp ile prezydent ustaw zawetował a ile przyjął, a dopiero potem się wypowiadaj.

http://www.prezydent.pl/aktywnosc/ustawy/

Re: Polacy chcą dłużej pracować

_reakcjonista_ / 2010-03-05 12:28 / Bywalec forum
Kolejne badania ujawnią, że żądamy wręcz podwyżek podatków, likwidacji wolnych sobót i obliżenia płac.
_reakcjonista_ / 2010-03-04 17:04 / Bywalec forum
:) W przeciwieństwie do wielkiego znawcy motyli, ja martwię się jedynie o mój gatunek i nie jest dla mnie pocieszeniem myśl, że teren zostanie zajęty przez inne ekosystemy. Tym bardziej, że sytuacja ogólnoświatowa wzkazuje, że w tym przypadku może zadziałać inna zasada przyrody - wzrostu entropii:)

Re: PO ukarze Palikota, choć jeszcze nie wie jak

_reakcjonista_ / 2010-03-04 16:32 / Bywalec forum
Aaaa, to ja już rozumiem o co toczy się ten gorący spór w sejmie nt. "zapobiegania przemocy w rodzinie". Chodzi o przemoc w Platformie.

Re: Ciągle przybywa ludzi bez pracy

_reakcjonista_ / 2010-03-04 16:25 / Bywalec forum
Tak sie kończy propaganda sukcesu tego rzadu. Mnie nurtuje tylko jedno pytanie, jak już pan Rostowski i iini z tego rządu zapoczątkują ucieczkę z kraju, to kto ostatni zagasi światło?

Najnowsze wpisy